Вагнерпласт-Украина, ООО

Вагнерпласт-Украина, ООО
отзывов пока нет
+380 (32) 242-09-04
Украина,Львовская область, Львов,ул.Польова 46 Д, Львов
  • +380 (32) 242-09-04 Дирекция

Сайт: 193257.ua.all.biz

Украина,Львовская область, Львов,ул.Польова 46 Д
Львовская область, Львов, Украина

Отзывы о Вагнерпласт-Украина, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Вагнерпласт-Украина, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв:

Поставьте свою оценку
image description Написать отзыв

О компании

ПРО НАС
Компанія VAGNERPLAST є першим виробником акрилових ванн в Чехії і одним з перших постачальників акрилових ванн до України. Більше 18 років ми є одним з європейських лідерів в розробці і виробництві wellness продукції. Виробляємо акрилові ванни, душові піддони, душові кабіни і шторки для ванн, масажні системи і пропонуємо широкий асортимент аксесуарів.
На початку 2012 року була створена компанія Вагнерпласт-Україна для просування продукції VAGNERPLAST на території України.
На сьогоднішній день Вагнерпласт-Україна є єдиним офіційним представником і імпортером компанії VAGNERPLAST на території нашої країни.
Наша фірма постійно ставить акцент на високу якість і доступну ціну для кінцевого споживача.
Кожен рік ми виробляємо інновацію виробничої програми і пристосовуємося до сучасних тенденцій.
Ми намагаємося наблизитися до побажань і вимог наших клієнтів і пропонуємо їм широкий асортимент з привабливою ціною в порівнянні з конкурентами. Все це при підтримці максимальної якості продукції.
ПРО ПРОДУКЦІЮ
Продукція торгової марки VAGNERPLAST виготовляється виключно в Чехії, на сучасному заводі в місті Кладно, виробництво сертифіковане по всім Європейським і Світовим стандартам. Також ми виробляємо продукцію для відомих торгових марок як Villeroy & Bosh, Gustavsberg і багатьох інших.
У виготовленні продукції використовуються виключно якісні та екологічно чисті матеріали. Основний компонент, акрилова плита виробляється в Австрії попутні матеріали у Німеччині. Вся продукція сертифікована по Європейським стандартам.
Застосовується наша продукція згідно норм санітарної гігієни: приватне житло, готелі, санаторії, медичні установи і так далі.
ПЕРЕВАГА
У виробництві акрилових ванн основним компонентом є акриловий лист, вірніше його якість і товщина. Будемо відверті, Китайських акрилових ванн не існує в природі... виключно акрилове напилення. В Польських, Болгарських, Португальських використовується акрил більш нижчої якості і товщина листа не більше 3 мм. (За рідкісним винятком 4мм.), що в готовому виді продукція являє собою не більш 2 мм., надалі це позначається на зовнішньому вигляді і довговічності використання готового виробу. VAGNERPLAST, згідно технології використовує Австрійський акрил найвищої якості з використанням листа 6мм., що в готовому виробі становить не менше 4 мм., також попутні матеріали тільки найвищої якості. Гарантійний термін експлуатації продукції VAGNERPLAST 10 років.

image descriptionДобавить фото

Товары и услуги

- ВАННА АКРИЛОВА.

Кратко об организации

Организация Вагнерпласт-Украина, ООО из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Монтаж и проектирование систем отопления и теплоснабжения. Расположена по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул.Польова 46 Д в Львове. Связаться с представителем фирмы Вагнерпласт-Украина, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефону +380 (32) 2420904, на сайте 193257.ua.all.biz.

Похожие компании поблизости

Оставьте отзыв первым
+380 (67) 670-17-10
Украина,Львовская область, Львов,splav.armatura@ukr.net
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 581-00-74
Украина,Львовская область, Львов,ул.С.Петлюри,оф 38
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 262-22-93
Украина,Львовская область, Львов,ул. Городоцкая, 174
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 314-25-05
Украина,Львовская область, Львов,ул. Щирецкая, 36
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 291-64-12
Украина,Львовская область, Львов,ул. Б. Хмельницкого, 176
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 475-10-65
Украина,Львовская область, Львов,вул. Городоцька 85, кім. 231