Вагнерпласт-Украина, ООО

Редактировать данные компании Вагнерпласт-Украина, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Вагнерпласт-Украина, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,ул.Польова 46 Д
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 2420904
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Вагнерпласт-Украина, ООО http://193257.ua.all.biz
 • Описание

  ПРО НАС
  Компанія VAGNERPLAST є першим виробником акрилових ванн в Чехії і одним з перших постачальників акрилових ванн до України. Більше 18 років ми є одним з європейських лідерів в розробці і виробництві wellness продукції. Виробляємо акрилові ванни, душові піддони, душові кабіни і шторки для ванн, масажні системи і пропонуємо широкий асортимент аксесуарів.
  На початку 2012 року була створена компанія Вагнерпласт-Україна для просування продукції VAGNERPLAST на території України.
  На сьогоднішній день Вагнерпласт-Україна є єдиним офіційним представником і імпортером компанії VAGNERPLAST на території нашої країни.
  Наша фірма постійно ставить акцент на високу якість і доступну ціну для кінцевого споживача.
  Кожен рік ми виробляємо інновацію виробничої програми і пристосовуємося до сучасних тенденцій.
  Ми намагаємося наблизитися до побажань і вимог наших клієнтів і пропонуємо їм широкий асортимент з привабливою ціною в порівнянні з конкурентами. Все це при підтримці максимальної якості продукції.
  ПРО ПРОДУКЦІЮ
  Продукція торгової марки VAGNERPLAST виготовляється виключно в Чехії, на сучасному заводі в місті Кладно, виробництво сертифіковане по всім Європейським і Світовим стандартам. Також ми виробляємо продукцію для відомих торгових марок як Villeroy & Bosh, Gustavsberg і багатьох інших.
  У виготовленні продукції використовуються виключно якісні та екологічно чисті матеріали. Основний компонент, акрилова плита виробляється в Австрії попутні матеріали у Німеччині. Вся продукція сертифікована по Європейським стандартам.
  Застосовується наша продукція згідно норм санітарної гігієни: приватне житло, готелі, санаторії, медичні установи і так далі.
  ПЕРЕВАГА
  У виробництві акрилових ванн основним компонентом є акриловий лист, вірніше його якість і товщина. Будемо відверті, Китайських акрилових ванн не існує в природі... виключно акрилове напилення. В Польських, Болгарських, Португальських використовується акрил більш нижчої якості і товщина листа не більше 3 мм. (За рідкісним винятком 4мм.), що в готовому виді продукція являє собою не більш 2 мм., надалі це позначається на зовнішньому вигляді і довговічності використання готового виробу. VAGNERPLAST, згідно технології використовує Австрійський акрил найвищої якості з використанням листа 6мм., що в готовому виробі становить не менше 4 мм., також попутні матеріали тільки найвищої якості. Гарантійний термін експлуатації продукції VAGNERPLAST 10 років.


 • Товары и услуги
  - ВАННА АКРИЛОВА.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Монтаж и проектирование систем отопления и теплоснабжения / Инженерные коммуникации» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Вагнерпласт-Украина, ООО находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул.Польова 46 Д в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (32) 2420904. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://193257.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Вагнерпласт-Украина, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,ул.Польова 46 Д. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Вагнерпласт-Украина, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Вагнерпласт-Украина, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Вагнерпласт-Украина, ООО

QR-код с контактной информацией организации Вагнерпласт-Украина, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Вагнерпласт-Украина, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.