Ванькович В.І., ФЛП

Редактировать данные компании Ванькович В.І., ФЛПНашли ошибку? Вход для представителя Ванькович В.І., ФЛПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79016, ул. Одесская, 8/9
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 2314688
  -
  Дирекция
  +380 (32) 2335773
  -
  Дирекция
  +380 (67) 2558626
  -
  Отдел сбыта
 • Сайты
  Официальный сайт Ванькович В.І., ФЛП http://www.mru-ukraine.com
 • Описание

  Прилади фірми MRU GmbH - надійний інструмент професіоналів
  Фірма MRU GmbH (74172 NSU-Obereisesheim Федеративна республіка Німеччина), з 1984 року спеціалізується на проектуванні, виробництві та збуті високоякісних систем аналізу газів, аналізаторів вихлопних газів автомобілів, шукачів витоків газу, прецизійних цифрових манометрів, термометрів, термоанемометрів та термогігрометрів. Фірма MRU GmbH виробляє як серійні прилади для наладчиків котлів, так і газоаналізатори на спеціальне замовлення клієнтів для різних потреб - від налагоджування настінного котла до автоматизованого керування процесом згорання палива в енергетиці.
  Вимірювальні прилади фірми, в залежності від застосування, використовують як електрохімічні сенсори, так і оптоелектронні - на базі інфрачервоного методу газоаналізу. Можуть застосовуватись також системи з цирконієвими або парамагнітними сенсорами для вимірювання концентрації кисню. Доповнюють цей спектр продукції прилади, що вимірюють пил та димність.
  Метою фірми є виявлення нових сегментів ринку. Поряд з класичними областями застосування в теплотехніці, особливо цікавими є такі галузі промисловості, як енергетика, скляна, пивоварна, паперова та компресорні станції. Підприємство виготовляє для цих клієнтів високоточну портативну, стаціонарну та оптоелектронну вимірювальну техніку.
  Пріоритетним є технічне забезпечення виконання вимог природозахисного законодавства доступною електронною, мікропроцесорною вимірювальною технікою зручною в користуванні.
  Такі різноманітні завдання стоять перед аналітичною технікою, але всі вироби фірми MRU GmbH мають такі спільні характеристики: надійні, ефективні, недорогі і безвідмовні в експлуатації.


 • Товары и услуги
  - Цифровий манометр MRU 9200,
  - SPECTRA 2000. Портативні газоаналізатори,
  - SWG 200 (комбінація ел./хім оптичних та цирконієвих) Чотири гази: O2 – CO – NOx та SO2 або NO2; СО CO2 CH4,
  - Цифровий манометр MRU 9200,
  - Зонд (стандартний),
  - Зонд “Trabi”,
  - Зонд “Firebird” (опція),
  - Зонды газовые,
  - OPTIMA 7,
  - Змінні трубки зонда.
 • Кратко об организации
  Организация Ванькович В.І., ФЛП из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Автосервисное оборудование.
  Расположена по адресу Украина,Львовская область, Львов,79016, ул. Одесская, 8/9 в Львове.
  Связаться с представителем фирмы Ванькович В.І., ФЛП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (32) 2314688, +380 (32) 2335773, +380 (67) 2558626, на официальном сайте http://www.mru-ukraine.com.
Распечатать Редактировать данные компании Ванькович В.І., ФЛПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79016, ул. Одесская, 8/9. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Ванькович В.І., ФЛП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Ванькович В.І., ФЛП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Ванькович В.І., ФЛП

QR-код с контактной информацией организации Ванькович В.І., ФЛП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Ванькович В.І., ФЛП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.