Вікна Двері для оселі, Субъект предпринимательской деятельности

Редактировать данные компании Субъект предпринимательской деятельности Вікна Двері для оселіНашли ошибку? Вход для представителя Вікна Двері для оселі, Субъект предпринимательской деятельностиЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Кльоновича 14 ( Бічна Франка 3) Магазин-салон «Вікна Двері для оселі», Львов, 79008, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 759-95-22
  +380 (32) 275-63-70
  -
  факс
 • Сайты
  Официальный сайт Вікна Двері для оселі, Субъект предпринимательской деятельности http://vashi-vikna-ta-dveri.uaprom.net
 • Описание

  Фірма "Вікна Двері для оселі" заснована в 2002році.Виготовляємо, продаємо, встановлюємо двері з масиву сосни-дуба-вільхи, а також двері з мдф якісно і недорого під розмір( 200 дизайнів). Виготовляемо вхідні металеві двері стандартних та нестандартних розмірів обшиті мдф-дубом-та з молотковим покриттям.Нестандартні рішення. Можуть бути двері зі склопакетом та елементами ковки. Виготовляємо двері шпоновані дубом під розмір та дизайн клієнта як вхідні так і металеві.


  Виготовляємо під замовлення клієнта міжкімнатні соснові та дубові двері.


  Склимо балкони алюмінієм та пластиком. Утепляємо балкони; робимо винос та дашки.Зварювальні роботи.Балкони під ключ. Деревяні та пластикові вікна.( німецько-австрійські профіля) Підвіконники. Жалюзі та ролокасети.Москітні сітки. Меблі дубові.Столи,сходи,паркет,вагонка.. Гарантія якості. Постійні акції!!! …Знижки…!!! Завітайте до нас…!!! Кльоновича 14 ( бічна Франка 3) 0677599522 032-2756370


  Міжкімнатні і вхідні двері в вашому домі чи офісі ви легко зможете придбати і встановити з нашою допомогою, без зайвих витрат. Зателефонувавши нам, Ви гарантовано отримаєте безкоштовну консультацію фахівця з питань придбання та встановлення міжкімнатних дверей у Вашому будинку або офісі. Наші фахівці прямо по телефону підрахують орієнтовну суму Вашого замовлення. Ми порадимо Вам найкращі варіанти установки. Ми зробимо все недорого і швидко, а саме головне якісно і красиво. Будемо раді бачити Вас серед своїх клієнтів.

  Год основания:2002

 • Товары и услуги
  - Двері шпоновані дубом ТЕРМІНУС,
  - Двери межкомнатные сосновые,
  - Двери межкомнатные мдф,
  - Шпонированные двери,
  - Двери ламинированные межкомнатные,
  - Шпоновані дубом ТЕРМІНУС,
  - Двері міжкімнатні ламіновані,
  - Двері міжкімнатні Новий Стиль мдф Злата,
  - Двері міжкімнатні Брама,
  - Двери Турин.
 • Кратко об организации
  Фирма Субъект предпринимательской деятельности Вікна Двері для оселі из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Ремонт окон.
  Находится по адресу Кльоновича 14 ( Бічна Франка 3) Магазин-салон «Вікна Двері для оселі», Львов, 79008, Украина в Львове.
  Связаться с контактным лицом организации Вікна Двері для оселі по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://vashi-vikna-ta-dveri.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (67) 759-95-22, +380 (32) 275-63-70.
Распечатать Редактировать данные компании Субъект предпринимательской деятельности Вікна Двері для оселіНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Кльоновича 14 ( Бічна Франка 3) Магазин-салон «Вікна Двері для оселі», Львов, 79008, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Вікна Двері для оселі, Субъект предпринимательской деятельности

QR-код с контактной информацией организации Вікна Двері для оселі, Субъект предпринимательской деятельности
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Вікна Двері для оселі, Субъект предпринимательской деятельности, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
9 + 3 =