ВТОРМА-ЛЬВОВ, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 244-18-93 Дирекция
+380 (32) 247-28-46 — Дирекция
http://169597.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,ул. Апостола Данила, 6а Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ВТОРМА-ЛЬВОВ, ООО
+380 (32) 244-18-93
Украина,Львовская область, Львов,ул. Апостола Данила, 6а, Львов

Отзывы о ВТОРМА-ЛЬВОВ, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ВТОРМА-ЛЬВОВ, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Компания занимается обработкой отходов и лома.
Товары и услуги
- обработка макулатуры,
- обработка металлолома.
+380 (32) 267-09-39
ул. Курмановича, 9, Львов, Украина, Львов
Поставка холодильного и морозильного промышленного оборудования. Холодильные агрегаты, компрессоры Frascold, Copeland, Bitzer, Dorin, Bock, Maneurop. Воздухоохладители и конденсаторы Guntner, Roen Est, Goedhart, Siarco, Eco. Камеры и склады холодильные. Вентиляция и кондиционирование. Кондицинеры Dekker, Fujitsu, Mc Quay, Midea. Расчет и подбор оборудования. Рекомендации по проектировании и подборе оборудования.Год основания:2003Количество сотрудников:11-50 человекРеквизиты компании:МФО 305749; ЄДРПОУ 32484031; Св-во платника податку № 18171029; ІПН 324840313077;
+380 (32) 245-97-82
вул. Патона, 22, Львов, 79040, Україна, Львов
ТзОВ «Етісофт-Україна пропонує готові рішення для СИСТЕМ МАРКУВАННЯ І АВТОМАТИЧНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ В ПРОДОВОЛЬЧІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ, ВИРОБНИЦТВІ ТА ЛОГІСТИЦІ Наша пропозиція: Самоклейкі етикетки та інші способи маркування — маркування продуктів — маркування групових та індивідуальних упаковок — логістичні етикетки — маркування упаковок типу «flexible packaging» — позначення обладнання, машин і основних засобів — інформаційні позначення та позначення з безпеки і гігієни праці — спеціальні позначення в магазинах, в цехах і лабораторіях Для маркування харчових продуктів рекомендуємо високоякісні паперові етикетки. Для маркування індивідуальних і групових упаковок рекомендуємо широку гаму самоклеючих паперових етикеток. Пропоновані етикетки забезпечують високу якість друку і читабельність штрих-кодів. Клеї забезпечують досконалу адгезію до різних основ, таких як: нефарбований картон, пластмаси, термозбіжна плівка. Обладнання для друку і нанесення етикеток — термотрансферні принтери етикеток — промислові аплікатори етикеток Фарбувальні стрічки — для термотрансферних принтерів — для роликових штемпелів — для гарячого штампування Пропонуємо широкий вибір фарбувальних стрічок для всіх доступних на ринку типів термотрансферних принтерів (CITIZEN, ZEBRA, DATAMAX, TEC, SATO). Ми маємо у постійному продажу понад 800 асортиментних позицій чорних і кольорових стрічок. Пропонуємо смоляні, восково-смоляні та воскові стрічки, які забезпечують високу якість друку на паперових і плівкових етикетках та пластикових бірках. Для друку терміну придатності безпосередньо на плівкових упаковках рекомендуємо групу термотрансферних фарбувальних стрічок «inline printing». Стрічки підготовлені до друку за допомогою промислових принтерів (роликових штемпелів). Восково-смоляні та смоляні фарбувальні стрічки гарантують дуже хорошу якість друку на всіх видах плівкових упаковок, що використовуються на ринку, в тому числі таких, що вже містять друк. Для друку терміну придатності за допомогою гарячого штампа рекомендуємо смоляну фарбувальну плівку. Калька для гарячого штампування призначена для друкування безпосередньо на упаковках з пластмаси типу «flexible packaging». Стрічка доступна у різних кольорах гарантує високу якість друку, високу стійкість на стирання та розмазування. Програмне забезпечення та інформаційні системи — програми для проектування і друку етикеток на термотрансферних принтерах в комплекті з принтером. Сервісне обслуговування і навчанняГод основания:2006
+380 (93) 886-64-62
ул. Некрасова 45, Львов, 79014, Украина, Львов
Производство пакетов из полиетилена, полипропилена, CPP пленок, флексо печать на пакетах и пленках Пакеты для упаковки текстильных изделий (постельного белья, рубашек, футболок, полотенец, носков) Пакеты под куры гриль (термопакеты) Пакеты еврослот (возможно ненесение печати, клапан с подворотом, с скотчем и без) Пакеты под одноразовые наборы Пакеты для упакоки продуктов питания Пакеты со скотчем (для упаковки журналов, футляров, CD, dvd дисков)
+380 (97) 684-32-73
вул. Промислова, 50 В, Львов, 79000, Украина, Львов
Компанія є виробником ексклюзивної упаковки. Виготовляємо пакети, коробки, папір подарунковий, листівки, та іншу подарункову продукцію. Продукція виготовляється з екологічно чистих матеріалів та барвників. Можливі індивідуальні замовлення. Доставку здійснюємо в будь-який куточок України.
+380 (96) 284-22-84
Львов, Львов, Украина, Львов
Компания занимается продажей детской мебели.Изготовитель Польша
6. ekava
+380 (67) 594-39-84
вул. Зелена, 301, офис 22, Львов, 79049, Украина, Львов
Компанія СВІТ ЕСПРЕСО здійснює продаж професійного та напівпрофесійного кавового обладнання провідних виробників LaChimbali, Saeco, DeLongi та ін., реалізує кавову та чайну продукцію для сегменту HoReCa, офісу, дому ТМ Lavazza, ILLY, Cafe Poli та ін., барний інвентар та аксесуари. Здійснює сервіс та ремонт повного циклу. Компания СВІТ ЕСПРЕСО осуществляет продажу профессионального и полупрофессионального кофейного оборудования ведущих производителей LaChimbali, Saeco, DeLongi и др.., реализует кофейную и чайную продукцию для сегмента HoReCa, офиса, дома ТМ Lavazza, ILLY, Cafe Poli и др.., барный инвентарь и аксессуары . Осуществляет сервис и ремонт полного цикла.

Кратко об организации

Организация ВТОРМА-ЛЬВОВ, ООО из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Упаковочные материалы. Расположена по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул. Апостола Данила, 6а в Львове. Связаться с представителем фирмы ВТОРМА-ЛЬВОВ, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (32) 2441893, +380 (32) 2472846, на официальном сайте http://169597.ua.all.biz.