Югозападэлектросетьстрой, ОАО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 297-77-10 Дирекция
+380 (32) 297-77-19 — Дирекция
http://148592.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,79035, ул. Зеленая, 151 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Югозападэлектросетьстрой, ОАО
+380 (32) 297-77-10
Украина,Львовская область, Львов,79035, ул. Зеленая, 151, Львов

Отзывы о Югозападэлектросетьстрой, ОАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Югозападэлектросетьстрой, ОАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Рост энергетической базы бывшего Союза, стремительное развитие отраслей народного хозяйства Украины, строительство на их территории габаритных тепловых и атомных электростанций требовали значительного увеличения объемов работ по сооружению линий электропередач и трансформаторных подстанций для передачи электроэнергии и повышение надежности электроснабжения потребителей народного хозяйства. Поэтому в 1964 году в г. Львове на базе механизированной колонны № 34 был создан трест "Югозападэлектросетьстрой" по сооружению линий электропередач и подстанций в структуру которого с треста "Югозападэлектросетьстрой" были переведены Механизированные колонны № 25 (г. Одесса), № 34 (м . Львов), № 35 (г. Киев).

Зоной деятельности треста "Югозападэлектросетьстрой" стали вся правобережная Украина, Молдова и в том числе энергосистемы Украины, Винницаэнерго, Киевэнерго, Львовэнерго, Одесаенерго, а также Молдглавенерго.

Дальнейший рост объемов строительства линий электропередач и подстанций привел к организации новых подразделений треста.

ОАО "Югозападэлектросетьстрой" с 2003 года выполнял работы по строительству радиомачт для сетей мобильной связи "под ключ", от проектирования, комплектации, выполнение фундаментных работ, монтаж непосредственно мачт до юстировки антенн и настройка прогонов. ОАО "ПЗЕМБ" остается основной строительной структурой на развитии и модернизации ЛЭП и подстанций в Украине. За последние годы предприятие выполняло такие крупнейшие строительно-монтажные работы: - Расширение ПС 750 кВ Западно с мерами 750кВ; - Временная схема подачи напряжения на ОРУ 750 кВ на Ривненской АЭС; - ПС 330 кВ Нежин; - Реконструкция ПС 330 кВ Джанкой с мерами 330 кВ Мелитополь-Симферополь; - Реконструкция ПС 220 кВ Ковель и ПС 330 кВ Нововолынск; - ПС 750 кВ Киевская; - ЛЭП 330 кВ Аджалык-Усатово. ОАО "ПЗЕМБ" качественно и своевременно выполняет монтажно-строительные работы по всей Украине.

Товары и услуги
- Строительство магистральных трубопроводов линий связи и энергообеспечения.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 453-59-43
Львів та область, Львов, 79000, Україна, Львов
Відновлюю емалеве покриття ванни. Дешево,з гарантією,з екологічно чистих надсучасних матеріалів. Реставрація триває 2-3 години, 3 доби після цього користуватись ванною не можна. Обмежень по використанню ванни немає жодних! Гарантія на виконану роботу 3 роки. Вартість 370 грн. Все решта узгодження по тел..2927727, 0674535943
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 313-21-12
вул. Бузкова 2, Львов, Україна, Львов
Про "ІнвестКаркасБуд" Будуючи будинки людям, ми займаємось улюбленою справою і отримуємо від цього задоволення. Ми віримо в те, що кожна людина повинна мати змогу жити у власному будинку і ми із гордістю допомагаємо людям у цьому. Адже власний будинок - це основа будь-якої сім'ї. Основною нашою ціллю є - задоволений замовник. Для досягнення цієї цілі ми використовуємо професійний і відповідальний підхід до будь-якого завдання. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками будівельних матеріалів і готові надати сертифікати відповідності на весь матеріал, який ми доставили на об'єкт. Деревина використовується тільки тоді, коли її вологість не перевищує 25% і завжди обробляється імпрегнантами. Наші майстри кваліфіковані та забезпечені усім необхідним обладнанням. Будуючи з нами, Ви отримуєте: деталізований проект будинку та його 3D візуалізацію, враховуючи ваші вимоги та побажання; кошторисний розрахунок та календарний графік виконання робіт; повну організацію поставок матеріалів на об'єкт; організацію та супровід усіх будівельних процесів. Якщо Вас зацікавила наша діяльність чи виникли запитання, контактуйте з нами зручним для Вас методом. З повагою "ІнвестКаркасБуд" - Будуємо по-новому! Огінок Андрій - 0676750107 Терлич Руслан - 0673132112 karkasbud2013@gmail.com
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 191-12-77
м.Львів вул. Морозна 37, Львов, 79066, Украина, Львов
Комплексне укладення паркету. Всі види паркетних робіт. Укладання, шпаклювання, лакування або покриття масло-воском. Професійний шліфувальний інструмент (барабанні та дискові машинки для шліфування паркету). Гарантія на роботи 1 рік.
Оставьте отзыв первым
+38 (097) 422-59-98
Вулецька, Львов
Будівництво будинків із дикого зрубу від 7 000 у.о. за 30 днів.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 431-17-63
Городоцький район село Керниця вул.Миру,2, Львов, 81550, Украина, Львов
ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, але динамічнозростаючою компанією на будівельному ринку України. Вона заснована із ціллю максимального задоволення потреб потенційних клієнтів у співвідношенні ціна-якість. Компанія об'єднала у своїх лавах досвідчених професіоналів, які мають високу кваліфікацію та досконало володіють своєю справою; а також сучасному парку спеціалізованого обладнання, що у свою чергу дозволяє впевнено почувати себе на даному ринку. Завдяки цьому товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу виготовляти високоміцну бетонну і наливну підлоги у стислі терміни ( до 2250 м2 за добу), у відповідності до вимог та потреб замовника. Також фірма гарантує якість проведення загальнобудівельних робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітних та залізобетонних фундаментів, влаштування підпірних стін, утеплення фасадів та земляні роботи. За допомогою штампованого бетону Ваша оселя, присадибна ділянка чи басейн перетворяться у неповторний архітектурний витвір мистецтва. Для капітального будівництва фірма надасть у оренду відповідну техніку, а також забезпечить Вас полістеролбетонними блоками, що допоможе Вам значно заощадити кошти на будівельному матеріалі, а також на збереженні тепла у оселі. У залежності від функціонально виставлених вимог наші інженери виконають усі необхідні розрахунки з проектування та поставлених завдань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта застосовується з метою максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасних вимог та технологій промислового і комерційного будівництва.Год основания:2005Количество сотрудников:51-100 человек
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 253-07-64
Роксоляны, 43, Львов, 79052, Україна, Львов
"Добробуд" пропонує покупцям фасовані будівельні матеріали високої якості. У нас Ви можете придбати пісок, керамзит, розчин вапняний, гіпс, вапно гашене та мелене, цемент, крейду, щебінь, фасований у мішках. Для задоволення потреб покупців, при різних видах ремонтів, будівництва, реконструкції наша продукція розфасована у мішки різної ваги. Ваговий діапазон від 2 до 50 кг. Ми з радістю допоможемо виконати сучасні будівельні роботи. Наші висококваліфіковані працівники допоможуть Вам вибрати найкращий матеріал та виконати будь-яку роботу по будівництву чи ремонту, а саме які роботи Ви можете дізнатись на нашому сайті у рубриці "наші послуги". Використання сучасного обладнання та постійне проведення досліджень на ринку будівельних технологій дає змогу компанії "Добробуд" випускати та розширювати асортимент продукції, яка відповідає усім сучасним нормам та може задовільнити будь яку вимогу клієнта.Год основания:2010

Кратко об организации

Компания Югозападэлектросетьстрой, ОАО из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Услуги в сфере строительства и недвижимости. Организацию можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,79035, ул. Зеленая, 151 в Львове. Связаться с контактным лицом компании Югозападэлектросетьстрой, ОАО по всем вопросам вы можете через сайт http://148592.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (32) 2977710, +380 (32) 2977719.