ЮКО Тзов ООО

Строительство элитного жилого комплекса
отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (322) 763781
+380 (50) 370-00-65
+380 (322) 403393
М. Рыльского улица, 10 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Часы работыПоказать
Ошибка в описании?
ООО ЮКО Тзов
+380 (322) 763781
М. Рыльского улица, 10, Львов

Отзывы о ЮКО Тзов, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЮКО Тзов, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Элитный жилой колмплекс " В ритме Сакраменто "
Оставьте отзыв первым
строительные услуги
+380 (32) 293-46-54
Бескидская улица, 44, Львов
Оставьте отзыв первым
общестроительные работы
+380 (50) 431-17-63
Село Керница, улица Мира, 2, Львов
ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, але динамічнозростаючою компанією на будівельному ринку України. Вона заснована із ціллю максимального задоволення потреб потенційних клієнтів у співвідношенні ціна-якість. Компанія об'єднала у своїх лавах досвідчених професіоналів, які мають високу кваліфікацію та досконало володіють своєю справою; а також сучасному парку спеціалізованого обладнання, що у свою чергу дозволяє впевнено почувати себе на даному ринку. Завдяки цьому товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу виготовляти високоміцну бетонну і наливну підлоги у стислі терміни, у відповідності до вимог та потреб замовника. Також фірма гарантує якість проведення загальнобудівельних робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітних та залізобетонних фундаментів, влаштування підпірних стін, утеплення фасадів, влаштування полістиролбетонних стяжок та земляні роботи. За допомогою штампованого бетону Ваша оселя, присадибна ділянка чи басейн перетворяться у неповторний архітектурний витвір мистецтва. Для капітального будівництва фірма надасть у оренду відповідну техніку, а також забезпечить Вас полістеролбетонними блоками, що допоможе Вам значно заощадити кошти на будівельному матеріалі, а також на збереженні тепла у оселі. У залежності від функціонально виставлених вимог наші інженери виконають усі необхідні розрахунки з проектування та поставлених завдань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта застосовується з метою максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасних вимог та технологій промислового і комерційного будівництва. Для підготовки чіткої цінової пропозиції наші спеціалісти готові у будь-який зручний для Вас час виїхати на об’єкт для проведення усіх замірів та відповідних розрахунків. Ми завжди готові на взаємовигідну співпрацю з Вами.

Кратко об организации

Фирма ООО ЮКО Тзов из Львова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Строительные компании. Компанию можно найти по адресу М. Рыльского улица, 10 в Львове. Связаться с представителем организации ЮКО Тзов по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам 380322763781, 380503700065, 380322403393, по e-mail juko@i.ua.