Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчП

Редактировать данные компании Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчПНашли ошибку? Вход для представителя Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,вул. Шевченка 329
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 2911836,2420618,2420617
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчП http://124894.ua.all.biz
 • Описание
  Компанія ЛРЦ «ЗАХІД-АВТО» - дочірнє підприємство від ПАТ «Українська Автомобільна Корпорація» - лідера ринку легкових автомобілів в Україні. Наша компанія працює на ринку з 1998 року. На сьогоднішній день ми пропонуємо нашим клієнтам понад 100 000 найменувань товарів, які охоплюють, більше 80 брендів у сфері запчастин, додаткового обладнання та аксесуарів, в категорії мастил, фарб для автомобілів і автохімії. Склад компанії розташований в Львові. Його площа становить більше 1000 м2, що дозволяє зберігати необхідну кількість товару для повного і своєчасного задоволення потреб наших клієнтів. На Західній Україні, а саме: у Закарпатській, Івано-Франківській і Тернопільській областях інтереси компанії представлені генеральними дилерами корпорації: ПАТ «Закарпаття-АВТО», ПАТ «Іванофранківськ-АВТО» і ПАТ «Тернопіль-АВТО». Компанія «Захід-Авто» пропонує тільки оригінальну продукцію кращих світових брендів, сертифіковану в Європі і Україні. Вона реалізується через розвинену дистриб'юторську мережу з урахуванням гнучкої системи знижок та експрес-доставки в будь-який регіон України. На ринку України ми представляємо продукцію торгових марок - лідерів у своєму бізнесі:
  • У сфері масел і змащувальних матеріалів: Castrol, BP, Mobil, ESSO, Total;

  • У сфері запасних частин: амортизатори Bilstein, колодки для дискових і барабанних гальм, деталі підвіски, свічки запалювання, щітки склоочисника Bosch, частини гальмівних систем ABS, прокладки та сальники Ajusa, ремні Gates, акумулятори Oberon та Varta, деталі підвіски і моторної групи Ruville і Swag, фільтра WIX, деталі поршневої групи Kolbenschmidt, радіатори Nissens, автолампи Osram;

  • У сфері додаткового обладнання та аксесуарів: шини Continental, Sportiva, Rosava, Gislaved, захисти картера Шериф, сигналізації Mongoose, Sheriff, Convoy, Top Guard, фаркопи Bosal, автоелектроніка Shuttle, JVC, Challenger, Kenwood, Sony, Pioneer, Michi, механічні протиугонні замки Mul-T-Lock і Construct, матеріали для антикорозійної обробки Tectyl, підкрильники та багажники;

  • У сфері фарб і автохімії: ВАМП, Liqui Moly, Turtle Wax, AutoGlym, Sonax, лакофарбові матеріали Glasurit, Novol, Salcomix, захисні накидки Nordenia, шліфувальні матеріали Indasa, Mirka, а також 3M, SATA та ін

  Наші клієнти - великі оптові компанії, універсальні СТО, спеціалізовані станції, автодилери, автомагазини, АЗС, мережеві роздрібні магазини, підприємства комерційно-індустріального напряму та ін. В даний момент на підприємстві працює кваліфікований персонал, зайнятий прямими продажами. Регулярні тренінги і технічні семінари дозволяють постійно підвищувати кваліфікацію співробітників компанії, збільшувати продажі, якісно задовольняти потреби клієнтів і відповідати сучасним вимогам ринку. Місія нашої компанії - турбота про бізнес наших клієнтів.

  Сподіваємося на взаємовигідне партнерство!


 • Товары и услуги
  - мастила Castrol,
  - Масло моторное Enduron 10W-40 208l,
  - Масло моторное TOTAL CLASSIC 10W40. 208 lt (208 л),
  - Стартер 14 kW 120 V,
  - Свеча зажигания BERU (Z51),
  - Масло моторное Tection Global 15W-40 208л.
 • Кратко об организации
  Компания Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчП из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Промышленная химия, Химическое сырьё.
  Располагается по адресу Украина,Львовская область, Львов,вул. Шевченка 329 в Львове.
  Связаться с представителем компании Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчП по всем вопросам вы можете по телефону +380 (32) 2911836,2420618,2420617, на сайте http://124894.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,вул. Шевченка 329. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчП

QR-код с контактной информацией организации Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Захид-Авто, Львовский региональный центр, ДчП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.