Западные кровельные системы, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (66) 857-30-80 Дирекция
http://139830.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,ул. Бузкова 2 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Западные кровельные системы, ООО
+380 (66) 857-30-80
Украина,Львовская область, Львов,ул. Бузкова 2, Львов

Отзывы о Западные кровельные системы, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Западные кровельные системы, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Российский рулонный наплавляемый кровельный и гидроизоляционный материал - еврорубероид КРЗ надежное покрытие с использованием стекловолокна, стеклоткани, полиэстера.

Одно из самых современных предприятий России производит износостойкое покрытие, которое не сравнится ни с одним материалом по цене и качеству. Руководствуясь рекомендациями кровельщиков с разных стран, отзывы клиентов компания "Западные кровельные системы" сделала выбор в пользу еврорубероида КРЗ.

Закрытое Акционерное Общество «Рязанский картонно-рубероидный завод» - (КРЗ) - динамично развивающееся предприятие, которое по объемам производства и номенклатуре выпускаемой продукции — одно из самых крупных предприятий России и СНГ по производству мягкой кровли. За год завод производит около 100 млн.кв.м. различных видов мягких кровельных материалов.

Номенклатурный перечень предприятия включает в себя более 115 наименований различных видов продукции, в том числе более 70 наименований кровельных и гидроизоляционных материалов.

Для обеспечения высокого уровня сервиса, в интересах покупателей, завод имеет представителей и дилеров в крупнейших регионах России. Клиентами завода являются предприятия различных регионов Российской Федерации, СНГ, стран Балтии, Болгарии, Германии, Финляндии, Италии, Румынии, Монголии, Молдовы, Азербайджана, Армении, Узбекистана, Грузии, Казахстана и других стран мира.

Продукция завода сертифицирована в соответствии со стандартами ГОСТ Р ИСО 9001-2001 (ISO 9001)

Товары и услуги
- Эластоизол Бизнес ЕКП45 сланец серый аналог Унифлекс,
- Еврорубероид Рубемаст стеклохолст (ХПП) 25 (Рязань КРЗ) оптом палетными нормами со склада во Львове с доставкой.,
- Еврорубероид Рубемаст стеклохолст (ХПП) 35 (Рязань КРЗ) оптом палетными нормами со склада во Львове,
- Монтаж еврорубероида и полимерно - битумных покрытий во Львове и на Западной Украине.,
- Пергамин П300 оптом доставка Украина от 1000 рул.,
- Праймер битумный IZOFAST ®,
- Мастика битумная IZOFAST,
- Модифицированный битумно-полимерный рулонный кровельный и гидроизоляционный СБС материал Элабит 15 30 (Рязань КРЗ) стеклохолст и стеклоткань оптом со склада во Львове. Стеклоткань невозможно разорвать руками она прочней в 2 раза чем полиэстер. (полимер.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 453-59-43
Львів та область, Львов, 79000, Україна, Львов
Відновлюю емалеве покриття ванни. Дешево,з гарантією,з екологічно чистих надсучасних матеріалів. Реставрація триває 2-3 години, 3 доби після цього користуватись ванною не можна. Обмежень по використанню ванни немає жодних! Гарантія на виконану роботу 3 роки. Вартість 370 грн. Все решта узгодження по тел..2927727, 0674535943
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 313-21-12
вул. Бузкова 2, Львов, Україна, Львов
Про "ІнвестКаркасБуд" Будуючи будинки людям, ми займаємось улюбленою справою і отримуємо від цього задоволення. Ми віримо в те, що кожна людина повинна мати змогу жити у власному будинку і ми із гордістю допомагаємо людям у цьому. Адже власний будинок - це основа будь-якої сім'ї. Основною нашою ціллю є - задоволений замовник. Для досягнення цієї цілі ми використовуємо професійний і відповідальний підхід до будь-якого завдання. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками будівельних матеріалів і готові надати сертифікати відповідності на весь матеріал, який ми доставили на об'єкт. Деревина використовується тільки тоді, коли її вологість не перевищує 25% і завжди обробляється імпрегнантами. Наші майстри кваліфіковані та забезпечені усім необхідним обладнанням. Будуючи з нами, Ви отримуєте: деталізований проект будинку та його 3D візуалізацію, враховуючи ваші вимоги та побажання; кошторисний розрахунок та календарний графік виконання робіт; повну організацію поставок матеріалів на об'єкт; організацію та супровід усіх будівельних процесів. Якщо Вас зацікавила наша діяльність чи виникли запитання, контактуйте з нами зручним для Вас методом. З повагою "ІнвестКаркасБуд" - Будуємо по-новому! Огінок Андрій - 0676750107 Терлич Руслан - 0673132112 karkasbud2013@gmail.com
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 191-12-77
м.Львів вул. Морозна 37, Львов, 79066, Украина, Львов
Комплексне укладення паркету. Всі види паркетних робіт. Укладання, шпаклювання, лакування або покриття масло-воском. Професійний шліфувальний інструмент (барабанні та дискові машинки для шліфування паркету). Гарантія на роботи 1 рік.
Оставьте отзыв первым
+38 (097) 422-59-98
Вулецька, Львов
Будівництво будинків із дикого зрубу від 7 000 у.о. за 30 днів.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 431-17-63
Городоцький район село Керниця вул.Миру,2, Львов, 81550, Украина, Львов
ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, але динамічнозростаючою компанією на будівельному ринку України. Вона заснована із ціллю максимального задоволення потреб потенційних клієнтів у співвідношенні ціна-якість. Компанія об'єднала у своїх лавах досвідчених професіоналів, які мають високу кваліфікацію та досконало володіють своєю справою; а також сучасному парку спеціалізованого обладнання, що у свою чергу дозволяє впевнено почувати себе на даному ринку. Завдяки цьому товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу виготовляти високоміцну бетонну і наливну підлоги у стислі терміни ( до 2250 м2 за добу), у відповідності до вимог та потреб замовника. Також фірма гарантує якість проведення загальнобудівельних робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітних та залізобетонних фундаментів, влаштування підпірних стін, утеплення фасадів та земляні роботи. За допомогою штампованого бетону Ваша оселя, присадибна ділянка чи басейн перетворяться у неповторний архітектурний витвір мистецтва. Для капітального будівництва фірма надасть у оренду відповідну техніку, а також забезпечить Вас полістеролбетонними блоками, що допоможе Вам значно заощадити кошти на будівельному матеріалі, а також на збереженні тепла у оселі. У залежності від функціонально виставлених вимог наші інженери виконають усі необхідні розрахунки з проектування та поставлених завдань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта застосовується з метою максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасних вимог та технологій промислового і комерційного будівництва.Год основания:2005Количество сотрудников:51-100 человек
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 253-07-64
Роксоляны, 43, Львов, 79052, Україна, Львов
Открыто до 18:00 Закроется через 1:27
"Добробуд" пропонує покупцям фасовані будівельні матеріали високої якості. У нас Ви можете придбати пісок, керамзит, розчин вапняний, гіпс, вапно гашене та мелене, цемент, крейду, щебінь, фасований у мішках. Для задоволення потреб покупців, при різних видах ремонтів, будівництва, реконструкції наша продукція розфасована у мішки різної ваги. Ваговий діапазон від 2 до 50 кг. Ми з радістю допоможемо виконати сучасні будівельні роботи. Наші висококваліфіковані працівники допоможуть Вам вибрати найкращий матеріал та виконати будь-яку роботу по будівництву чи ремонту, а саме які роботи Ви можете дізнатись на нашому сайті у рубриці "наші послуги". Використання сучасного обладнання та постійне проведення досліджень на ринку будівельних технологій дає змогу компанії "Добробуд" випускати та розширювати асортимент продукції, яка відповідає усім сучасним нормам та може задовільнити будь яку вимогу клієнта.Год основания:2010

Кратко об организации

Фирма Западные кровельные системы, ООО из Львова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Услуги в сфере строительства и недвижимости. Компанию можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул. Бузкова 2 в Львове. Связаться с представителем организации Западные кровельные системы, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (66) 8573080, на сайте http://139830.ua.all.biz.