Западный Альянс ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+38 (067) 315-91-17 Телефон
+38 (096) 609-95-05 — Телефон
luxsto.com.ua
Зелена 256а Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ООО Западный Альянс
+38 (067) 315-91-17
Зелена 256а, Львов

Отзывы о Западный Альянс, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Западный Альянс, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Компанія «Західний Альянс» успішно працює на Українському Ринку автосервісного обладнання, i пропонує споживачеві весь спектр напрямів пов'язаних з поставками продукції високої якості на Ваш автосервіс по привабливих для споживача цінах.
Все наше обладнання для автосервісу представлено тільки якісними брендами світового рівня, які пройшли сертифікацію та детальний відбір. Ми пропонуємо професійне автосервісне обладнання для СТО, шиномонтажне обладнання , та шиномонтажі під ключ. Також у нас присутні якісні витратні шиномонтажні матеріали, балансувальні грузи та якісне гаражне обладнання. Ще одним пріорітетом нашої роботи, попри шиномонтажне обладнання для СТО, являється сучасне миюче обладнання, яке чудово представлено якісними світовими брендами, які вже давно завоювали довіру споживачів.
Наша компанія також пропонує Вам якісні автомийки самообслуговування-їх побудову та обладнання для автомийок самообслуговування. Автомийки самообслуговування- це новий вид сервісних послуг, що лише виходять на ринок України. Враховуючи відносно недавню появу автомийок самообслуговування на теренах України, та стрімкий розвиток цієї галуці дозволяє назвати це капіталовкладення безпрограшним.  Автомийки самообслуговування це постійний прибутковий дохід 24/7 з мінімальними затратами. 
Компанія "Західний Альянс" орієнтується на широке коло споживачів з найрізноманітнішими можливостями і потребами. За довгі роки роботи ми здобули репутацію чесної та стабільної компанії, яка професійно підходить до втілення в реальність Ваших найрізноманітніших задач. Наші висококваліфіковані фахівці завжди готові надати Вам професійну консультацію в індивідуальному порядку, та з впевненістю відповісти на всі Ваші запитання. Також в нас працює власна сервіс-служба яка професійно здійснює доставку, монтаж нашого обладнання та гарантійне і після гарантійне обслуговування.
Вже зараз Ми готові запропонувати Вам такі послуги: 
*Професійна консультація з якісного планування та оснащення СТО, шиномонтажів та мийок самообслуговування відповідно до найвищих вимог та стандартів, та їх втілення в реальність.
*Здійснення підбору обладнная для СТО та автосервісу відповідного до Ваших вимог та можливостей, забезпечення його надійної установки, налаштування, навчання роботи на даному обладнанню і звісно його гарантійне та післягарантійне обслуговування.
*Здійснення підтримки кервіників підприємства з технічних та адміністративних питань.
*Залучення фахівців високого рівня (експертів) якісного вирішення завдань високої складності.
Будуйте власну справу з нами!
Товары и услуги
- Шиномонтажный станок bright lc590,
- Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885 + pl3,
- Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885 23,
- Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885 26,
- Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885+pl338,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlte-40sca,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlt-240sca,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlt-235sba 3,5,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlt-235sc 3.5т,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlt-235sca 3,5.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 913-82-48
пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх., Львов, Украина, Львов
FRESHOFFROAD - команда ентузіастів позадорожнього стилю життя, що вирішили створити ринок засобів, запчастин та аксесуарів, з метою зробити українську галузь 4x4 більш доступною та більш якісною. Наша діяльність дозволятиме робити більш фаховий вибір,отримувати більш детальну інформацію про ринок а також уникати нечесних покупок. Ми не відгороджуємось від Вас та схильні вважати, що ми усі колеги та поплічники. Ми любимо те, чим ми займаємось та всяко постараємось наповнити OFFROAD ринок України FRESH-ом.
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 874-01-34
Украина,Львовская область, Львов,ул. Чайковского, 17, оф. 6, Львов
Квадроцикл - чудо-техника, которая пленяет сердца тех, кто хоть раз сядет на него ... Компания Квадромото предлагает Вам осуществить свою мечту и приобрести свой квадроцикл надлежащего качества и по не большую стоимость! Мы работаем исключительно под заказ, чтобы получить своего железного коня необходимо иметь немного терпения, особенно если речь идет о квадроциклы из Китая. Квадромото сделает все возможное, чтобы Вы чем быстрее получили свой ​​заказ! Поэтому не теряйте времени, а заказывайте своего квадроцикла уже сегодня! Те квадроциклы, отмеченные в наличии на складе квадроциклы в Киеве, а те что отмечены требуют предварительного заказа и оплаты задатка в размере от 35% до 50% в зависимости от модели. Мы каждый день работаем над тем, чтобы наш сайт радовал посетителей своим выбором квадроциклов, мотоциклов и другой техники и предлагаем Вам время от времени заглядывать на него, возможно, нам удастся предложить Вам именно то, что было и есть Вашей мечтой! с уважением, всегда Ваш - квадромото
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 672-59-26
м. Львів, вул. Промислова 25, Львов, 79024, Украина, Львов
Підприємство надає різного роду юридичні послуги, в тому числі допомогу в збуті (придбанні) промислового обладнання
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 633-69-42
морозна 28,1, Львов, Украина, Львов
побутова хімія і косметика
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 620-33-46
п-т Чорновола 2, Львов, Украина, Львов
Организация консультаций и лечения в ведущих европейских клиниках. Транспортировка ( специализированые реанимобили, авиаперевозки) и медицинское сопровождение пациентов по Украине и за ее пределами.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 315-91-17
вул. Вулецька 11, Львов, Украина, Львов
Обладнання для автосервісів, обладнання для шиномонтажа, обладнання для автомийок ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ТЕХОГЛЯДУ!!!! Шиномонтаж, підіймач, компресор, 3D розвал — сходження, покрасочна камера, інструмент, домкрати, мийки, вакумна заміна масла, обладнання для техогляду, парковочні підіймачі, латки, грузи, пневмо інструмент, пневмо розводка, надання послуг для СТО, МІНІНАВАНТАЖУВАЧІ, Фронтальні навантажувачі M&B Engineering, Італія 2 Роки гарантії! Doruk ( Туреччина) Bismant (Туреччина) Butler ( Італія) OMA (Італія) Future ( Італія) Trommelberg (Німеччина-Китай) SICAM (Італія) HYDROLIFT 4000 (США) Beissbarth MARUNI Dari ( Італія) FINI REMEZA FIAC FORTE AIRCAST HUNTER SIRIO ( Італія) HOFMANN Німеччина Техно Вектор 7 MECLUBE ( Італія) Apac Flexbimec, Італія JONNESWAY KARCHER (Німеччина) Hazet Snap-on Launch GYSPOT Filcar ( Італія) FORWAY З повагою, Західний Альянс Львів, Вулецька 11а icq:476251080 0673159117 Андрій 0966099505 Микола e-mail: mblv@ukr.net Детальна інформація: http://www.mb.lviv.ua Шиномонтажне обладнання, обладнання для автосервісу, обладнання для проходження техогляду, обладнання для шиномонтажа, обладнання для мийки, обладнання для балансування коліс, інструмент для СТО, діагностика для автоРеквизиты компании:З повагою, Західний Альянс Львів, Вулецька 11а icq:476251080 0673159117 Андрій 0966099505 Микола e-mail: mblv@ukr.net Детальна інформація: http://www.mb.lviv.ua

Кратко об организации

Компания ООО Западный Альянс из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Автосервисное оборудование. Организацию можно найти по адресу Зелена 256а в Львове. Связаться с контактным лицом компании Западный Альянс по всем вопросам вы можете по номерам +38 (067) 3159117, +38 (096) 6099505, письмом на адрес zahallv@mail.ru, на web-странице http://luxsto.com.ua.