Западный Альянс, ООО

Редактировать данные компании ООО Западный АльянсНашли ошибку? Вход для представителя Западный Альянс, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Зелена 256а
 • Контактные телефоны (факсы)
  +38 (067) 3159117
  +38 (096) 6099505
 • Сайты
  Официальный сайт Западный Альянс, ООО http://luxsto.com.ua
 • E-mail
 • Описание
  Компанія «Західний Альянс» успішно працює на Українському Ринку автосервісного обладнання, i пропонує споживачеві весь спектр напрямів пов'язаних з поставками продукції високої якості на Ваш автосервіс по привабливих для споживача цінах.
  Все наше обладнання для автосервісу представлено тільки якісними брендами світового рівня, які пройшли сертифікацію та детальний відбір. Ми пропонуємо професійне автосервісне обладнання для СТО, шиномонтажне обладнання , та шиномонтажі під ключ. Також у нас присутні якісні витратні шиномонтажні матеріали, балансувальні грузи та якісне гаражне обладнання. Ще одним пріорітетом нашої роботи, попри шиномонтажне обладнання для СТО, являється сучасне миюче обладнання, яке чудово представлено якісними світовими брендами, які вже давно завоювали довіру споживачів.
  Наша компанія також пропонує Вам якісні автомийки самообслуговування-їх побудову та обладнання для автомийок самообслуговування. Автомийки самообслуговування- це новий вид сервісних послуг, що лише виходять на ринок України. Враховуючи відносно недавню появу автомийок самообслуговування на теренах України, та стрімкий розвиток цієї галуці дозволяє назвати це капіталовкладення безпрограшним.  Автомийки самообслуговування це постійний прибутковий дохід 24/7 з мінімальними затратами. 
  Компанія "Західний Альянс" орієнтується на широке коло споживачів з найрізноманітнішими можливостями і потребами. За довгі роки роботи ми здобули репутацію чесної та стабільної компанії, яка професійно підходить до втілення в реальність Ваших найрізноманітніших задач. Наші висококваліфіковані фахівці завжди готові надати Вам професійну консультацію в індивідуальному порядку, та з впевненістю відповісти на всі Ваші запитання. Також в нас працює власна сервіс-служба яка професійно здійснює доставку, монтаж нашого обладнання та гарантійне і після гарантійне обслуговування.
  Вже зараз Ми готові запропонувати Вам такі послуги: 
  *Професійна консультація з якісного планування та оснащення СТО, шиномонтажів та мийок самообслуговування відповідно до найвищих вимог та стандартів, та їх втілення в реальність.
  *Здійснення підбору обладнная для СТО та автосервісу відповідного до Ваших вимог та можливостей, забезпечення його надійної установки, налаштування, навчання роботи на даному обладнанню і звісно його гарантійне та післягарантійне обслуговування.
  *Здійснення підтримки кервіників підприємства з технічних та адміністративних питань.
  *Залучення фахівців високого рівня (експертів) якісного вирішення завдань високої складності.
  Будуйте власну справу з нами!
 • Товары и услуги
  - Шиномонтажный станок bright lc590,
  - Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885 + pl3,
  - Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885 23,
  - Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885 26,
  - Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885+pl338,
  - Подьемник для сто, підйомник launch tlte-40sca,
  - Подьемник для сто, підйомник launch tlt-240sca,
  - Подьемник для сто, підйомник launch tlt-235sba 3,5,
  - Подьемник для сто, підйомник launch tlt-235sc 3.5т,
  - Подьемник для сто, підйомник launch tlt-235sca 3,5.
 • Кратко об организации
  Компания ООО Западный Альянс из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Автосервисное оборудование.
  Организацию можно найти по адресу Зелена 256а в Львове.
  Связаться с контактным лицом компании Западный Альянс по всем вопросам вы можете по номерам +38 (067) 3159117, +38 (096) 6099505, письмом на адрес zahallv@mail.ru, на web-странице http://luxsto.com.ua.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании ООО Западный АльянсНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Зелена 256а. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Западный Альянс, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Западный Альянс, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Западный Альянс, ООО

QR-код с контактной информацией организации Западный Альянс, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Западный Альянс, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.