Западный Альянс ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+38 (067) 315-91-17 Телефон
+38 (096) 609-95-05 — Телефон
luxsto.com.ua
Зелена 256а Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ООО Западный Альянс
+38 (067) 315-91-17
Зелена 256а, Львов

Отзывы о Западный Альянс, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Западный Альянс, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Компанія «Західний Альянс» успішно працює на Українському Ринку автосервісного обладнання, i пропонує споживачеві весь спектр напрямів пов'язаних з поставками продукції високої якості на Ваш автосервіс по привабливих для споживача цінах.
Все наше обладнання для автосервісу представлено тільки якісними брендами світового рівня, які пройшли сертифікацію та детальний відбір. Ми пропонуємо професійне автосервісне обладнання для СТО, шиномонтажне обладнання , та шиномонтажі під ключ. Також у нас присутні якісні витратні шиномонтажні матеріали, балансувальні грузи та якісне гаражне обладнання. Ще одним пріорітетом нашої роботи, попри шиномонтажне обладнання для СТО, являється сучасне миюче обладнання, яке чудово представлено якісними світовими брендами, які вже давно завоювали довіру споживачів.
Наша компанія також пропонує Вам якісні автомийки самообслуговування-їх побудову та обладнання для автомийок самообслуговування. Автомийки самообслуговування- це новий вид сервісних послуг, що лише виходять на ринок України. Враховуючи відносно недавню появу автомийок самообслуговування на теренах України, та стрімкий розвиток цієї галуці дозволяє назвати це капіталовкладення безпрограшним.  Автомийки самообслуговування це постійний прибутковий дохід 24/7 з мінімальними затратами. 
Компанія "Західний Альянс" орієнтується на широке коло споживачів з найрізноманітнішими можливостями і потребами. За довгі роки роботи ми здобули репутацію чесної та стабільної компанії, яка професійно підходить до втілення в реальність Ваших найрізноманітніших задач. Наші висококваліфіковані фахівці завжди готові надати Вам професійну консультацію в індивідуальному порядку, та з впевненістю відповісти на всі Ваші запитання. Також в нас працює власна сервіс-служба яка професійно здійснює доставку, монтаж нашого обладнання та гарантійне і після гарантійне обслуговування.
Вже зараз Ми готові запропонувати Вам такі послуги: 
*Професійна консультація з якісного планування та оснащення СТО, шиномонтажів та мийок самообслуговування відповідно до найвищих вимог та стандартів, та їх втілення в реальність.
*Здійснення підбору обладнная для СТО та автосервісу відповідного до Ваших вимог та можливостей, забезпечення його надійної установки, налаштування, навчання роботи на даному обладнанню і звісно його гарантійне та післягарантійне обслуговування.
*Здійснення підтримки кервіників підприємства з технічних та адміністративних питань.
*Залучення фахівців високого рівня (експертів) якісного вирішення завдань високої складності.
Будуйте власну справу з нами!
Товары и услуги
- Шиномонтажный станок bright lc590,
- Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885 + pl3,
- Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885 23,
- Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885 26,
- Шиномонтажный стенд, шиноомнтаж bright lc885+pl338,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlte-40sca,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlt-240sca,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlt-235sba 3,5,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlt-235sc 3.5т,
- Подьемник для сто, підйомник launch tlt-235sca 3,5.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 383-00-64
Героїв УПА, Львов, Украина, Львов
Качественное оборудование и комплектующие для СТО
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 231-46-88
Украина,Львовская область, Львов,79016, ул. Одесская, 8/9, Львов
Прилади фірми MRU GmbH - надійний інструмент професіоналів Фірма MRU GmbH (74172 NSU-Obereisesheim Федеративна республіка Німеччина), з 1984 року спеціалізується на проектуванні, виробництві та збуті високоякісних систем аналізу газів, аналізаторів вихлопних газів автомобілів, шукачів витоків газу, прецизійних цифрових манометрів, термометрів, термоанемометрів та термогігрометрів. Фірма MRU GmbH виробляє як серійні прилади для наладчиків котлів, так і газоаналізатори на спеціальне замовлення клієнтів для різних потреб - від налагоджування настінного котла до автоматизованого керування процесом згорання палива в енергетиці. Вимірювальні прилади фірми, в залежності від застосування, використовують як електрохімічні сенсори, так і оптоелектронні - на базі інфрачервоного методу газоаналізу. Можуть застосовуватись також системи з цирконієвими або парамагнітними сенсорами для вимірювання концентрації кисню. Доповнюють цей спектр продукції прилади, що вимірюють пил та димність. Метою фірми є виявлення нових сегментів ринку. Поряд з класичними областями застосування в теплотехніці, особливо цікавими є такі галузі промисловості, як енергетика, скляна, пивоварна, паперова та компресорні станції. Підприємство виготовляє для цих клієнтів високоточну портативну, стаціонарну та оптоелектронну вимірювальну техніку. Пріоритетним є технічне забезпечення виконання вимог природозахисного законодавства доступною електронною, мікропроцесорною вимірювальною технікою зручною в користуванні. Такі різноманітні завдання стоять перед аналітичною технікою, але всі вироби фірми MRU GmbH мають такі спільні характеристики: надійні, ефективні, недорогі і безвідмовні в експлуатації.
Оставьте отзыв первым
+380 (322) 971908
ул. Городоцкая, 85, Львов, Украина, Львов
В Украине наша компания является авторизованным представителем международной системы транспортной безопасности «EUROTRAFFIC» центральный оффис которой расположен в Германии. Основные направления деятельности нашей компании: предоставление услуг на базе системы мониторинга EUROTRAFFIC для автомобильного транспорта на основе спутниковых технологий; определения местоположения объектов и геоинформационных систем (ГИС) поддержка и эксплуатация систем диспетчеризации и мониторинга корпоративного транспортного хозяйства, обеспечение безопасности транспортных перевозок и частных лиц на территории Евро-Азиатского континента поддержка и эксплуатация комплексных охранных систем, систем мониторинга и автоматизированного управления автомобильным транспортом Вся продукция EUROTRAFFІC сертифицирована в соответствии к Европейским нормам EN ІSO 9001, утверждена Комитетом по Сертификации Европейского Союза, в том числе и Европейским Страховым Союзом, что подтверждает уровень возможностей этой системы безопасности. Программное обеспечение системы EUROTRAFFIC — FleetInfo, бортовое оборудование MapCom и дополнительные аксессуары сертифицировано во всех Украинских центрах сертификации и стандартизации. Наша компания имеет все необходимые лицензии на осуществление этих видов деятельности. Главная цель нашей компании: использование и предоставление самых передовых технологий, продуктов и сервисних услуг, базирующихся на технологиях GPS. Главный принцип нашей работы: тесное взаимодействие с нашими партнерами, авторизованными дилерами, и предоставление клиентам комплекса услуг на самом высшем мировом уровне на территории почти всего Евро-Азиатского континента. обеспечение наивысшего уровня профессионализма по отношению к нашим партнерам и клиентам, мы один коллектив, корпорация где ценят исполнительность, порядочность и открытость. круглосуточная работа нашей сестемы, персонала, служб поддержки и защиты в режиме «point of action», для нас не существует границ, этим мы обеспечиваем оптимальные управленческие решения и сервисы в самые короткие сроки. соблюдением мировых стандартов, управленческих решений, постоянное усовершенствование для обеспечения и выполнения корпоративных задач.Год основания:1991Количество сотрудников:11-50 человекГодовые продажи:До 50 тыс. USDЗаказов в год:До 50 тыс. USDАдрес:ЛьвовКоличество линий производства:1Сертификаты соответствия производства:ISO 9000/9001/9004/19011: 2000
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 242-12-02
ул. Б.Хмельницкого 212/2., Львов, 79037, Украина, Львов
Радиал-Трейд - ведущий поставщик оборудования для автосервиса с 1998 года. Наша специализация – это комплексный подход начиная от проектирования, комплектации, монтажа и дальнейшего сервисного обслуживания оборудования для СТО Мы предлагаем помощь в подборе и демонстрацию диагностического оборудования для автосервиса, продажу в кредит, а так же предоставляем оборудование для легковых и грузовых СТО в лизинг. Радиал-Трейд является представителем ведущих мировых европейских, американских и китайских заводов-изготовителей: ОМА – подъемники для сто, стойки трансмиссионные, кран для снятия двигателя, оборудование для замены масла, пресса гидравлические и др. CARTEC- линии инструментального контроля, тестер подвески автомобиля, тормозной стенд, оборудование для техосмотра, люфт детектор (детектор люфтов), диагностика ходовой JOHN BEAN- шиномонтажный стенд, балансировочный стенд, стенд развал-схождения 3D для установки на яму, так и на подъемник. PRO-CUT USA- станок для проточки дисков ELETTRO – сварочный автомат, пускозарядное устройство, споттер. ABAC- профессиональные компрессоры для СТО, линии подготовки воздуха HPMM- оборудование для замены масла Magneti Marelli- автомобильная диагностика, мотортестеры, системные тестеры, автомобильные сканеры, станции для заправки автомобильных кондиционеров. Радиал-Трейд является надежным поставщиком оборудования для автосервиса на украинском рынке и лучшим партнером в области диагностического оборудования для автомобилей и гаражного оборудования для СТО.Реквизиты компании:Центральный офис Украина. 04073, Киев, пер.Куреневский, 19/5. (044) 228-00-31 (044) 228-00-31; (044) 461-79-74 (044) 461-79-74; (044) 461-79-68 (044) 461-79-68;
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 370-65-80
ул. Зелена 149, Львов, Украина, Львов
Компанія «Красер» успішно працює на ринку систем моніторингу рухомих об'єктів та контрольно-вимірювальної техніки з 2008 року, використовуючи як добре перевірені принципи роботи, так і вводячи інноваційне обладнання. За цей час організовано велику кількість станцій технічного обслуговування і супровід в головних центрах Україні: Київ, Львів, Сімферополь. Компанія "Красер" надає повний спектр послуг у сфері GPS-моніторингу. Відмінною рисою нашої компанії, є те, що ми пропонуємо програмні продукти власної розробки. Завдяки цьому, можлива гнучка інтеграція наших рішень в IT-інфраструктуру будь-якого підприємства відповідно до вимог замовника. Обслуговування транспортних засобів, обладнаних нашими системами, проводиться в усіх обласних центрах України. Можливість моніторингу транспорту не залежить від країни в якій знаходиться контрольований об'єкт. Досить різноманітні сфери клієнтів дають нам можливість адектватно аналізувати рядок окупності впровадження, оптимальне обладнання, а також грамотно скласти бізнес-план поетапності запуску комплексної системи. Компанія «Красер» працює в кількох незалежних сферах діяльності, що дає змогу оперативно реагувати на мінливі настрої на ринку праці та гнучко підлаштовуватись під вимоги ринку
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 492-63-36
городоцька 367а, Львов, 79040, Украина, Львов
продажа автозапчастей на грузовые и легковые машины любых моделей. оплата производится по безналичному и наличному расчету. работаем и под заказ. большой выбор. низкии цены.

Кратко об организации

Компания ООО Западный Альянс из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Автосервисное оборудование. Организацию можно найти по адресу Зелена 256а в Львове. Связаться с контактным лицом компании Западный Альянс по всем вопросам вы можете по номерам +38 (067) 3159117, +38 (096) 6099505, письмом на адрес zahallv@mail.ru, на web-странице http://luxsto.com.ua.