Завод Электронбытприбор, ООО

Редактировать данные компании Завод Электронбытприбор, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Завод Электронбытприбор, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79035, ул. Зеленая, 251
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 2704141
  -
  Дирекция
  +380 (32) 2704152
  -
  Дирекция
  +380 (32) 2704152
  -
  Отдел сбыта
  +380 (32) 2709183
  -
  Отдел снабжения
  +380 (32) 2709183
  -
  Отдел снабжения
  +380 (32) 2704152
  -
  Отдел маркетинга
 • Сайты
  Официальный сайт Завод Электронбытприбор, ООО http://4102.ua.all.biz
 • Описание

  ЛЬВІВСЬКИЙ «ЗАВОД ЕЛЕКТРОНПОБУТПРИЛАД» є провідним підприємством України із виробництва електропобутових приладів та колекторних двигунів малої потужності декількох типів, які є основою продукції. За об'ємами випуску електропобутових приладів завод є лідером на теренах Західної України та є серед перших у державі. Основний асортимент продукції: електром'ясорубки, електричні кавомолки, кавоварки, вібромасажери, соковитискачі, кухонні комбайни, овочерізки. Підприємство ТзОВ «Завод «Електронпобутприлад» - це високий виробничий потенціал, висококваліфікований персонал, наявність всіх технологічних процесів, що дозволяють виготовляти електропобутові прилади за замкнутим циклом. Виробничо-технічну базу заводу становлять штампувальне, токарне, складальне виробництва, дільниці лиття кольорових металів та пресування пластмас.Завод є одним з найбільш технічно оснащених і модернізованих виробництв в Україні. Технологія й устаткування відповідають найвищим міжнародним стандартам. Висока якість продукції заводу підтверджена численними українськими та закордонними сертифікатами. Досягнення підприємства відзначені престижними преміями й нагородами.Розвинута інфраструктура підприємства, компактність, зручне розташування в межах міста на транспортній розв'язці - вигідні передумови для розвитку підприємства та залучення вітчизняних і зарубіжних інвесторів.

  Товари з торговою маркою «Ельво» використовують в побуті, медицині, торгівлі, на підприємствах громадського харчування. Завдяки підвищенню якості продукції та її технічним характеристикам, в першу чергу - потужності, а також постійному оновленню дизайну, наші товари зберегли свою нішу на споживчому ринку України і країн СНД. На заводі є всі види техпроцесів, які забезпечують виготовлення електропобутових приладів по замкнутому циклу з рівнем автоматизації близько 70:

  • інструментальне виробництво дозволяє виготовляти оснастку (литформи, штампи й пристосування) для потреб заводу

  • в заготівельно-штампувальному виробництві використовують преси-автомати та спецверстати для виготовлення деталей електродвигунів, а основну частину обладнання становлять універсальні кривошипні і гідравлічні преси

  • переробку пластмас здійснюють на термопластавтоматах типу KUASY, SSB (Тайвань)

  • литво алюмінію під тиском проводять на універсальних ливарних машинах і електропечах

  • механооброблюване виробництво включає в себе ділянки токарних одношпиндельних автоматів, спеціалізованих і універсальних верстатів

  • гальванопокриття здійснюють на лініях без засобів механізації (є очисні споруди)

  • у складальному виробництві використовують конвеєрні лінії та спецобладнання для виготовлення електродвигунів.


 • Товары и услуги
  - Электродвигатели Електропривід сепаратора,
  - Изделия из пластмасс . Іплікатор Кузнецова 1–б,
  - Мясорубки электрические,
  - Мясорубки электрические промышленные,
  - Овощерезки промышленные,
  - Электромясорубки ЕЛЬВО 190-01,
  - Литье пластмас.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Производство резиновых изделий / Химическая промышленность» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Завод Электронбытприбор, ООО находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,79035, ул. Зеленая, 251 в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (32) 2704141, +380 (32) 2704152, +380 (32) 2704152, +380 (32) 2709183, +380 (32) 2709183, +380 (32) 2704152. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://4102.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Завод Электронбытприбор, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79035, ул. Зеленая, 251. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Завод Электронбытприбор, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Завод Электронбытприбор, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Новости компании

2октябрь
2010

Електровібромасажер на 2 швидкості

Йде підготовка виробництва нового електровібромасажера на 2 швидкості для проведення профілактичного, спортивного і лікувального масажу в домашніх умовах та в спортивних закладах.

 
2октябрь
2010

Асинхронный однофазний двигун

Ведеться розробка асинхронного однофазного двигуна з трьохступінчастим регулюванням частоти обертання, призначеного для привода побутових електроприладів з вентиляторним навантаженням (кухонні витяжки, вентилятори та ін.

 
2октябрь
2010

Електром’ясорубки потужністю 1000 Вт

Виготовлено першу партію електром'ясорубок потужністю 1000 Вт ЕМШ 40/180 мод.

 
2октябрь
2010

Зміна назви підприємства

На чергових загальних зборах учасників Товариства було прийняте рішення про зміну з 10.

 
Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Завод Электронбытприбор, ООО

QR-код с контактной информацией организации Завод Электронбытприбор, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Завод Электронбытприбор, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
6 + 9 =