Зелене місто

Редактировать данные компании Зелене містоНашли ошибку? Вход для представителя Зелене містоЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Львов, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (93) 645-86-11
  +380 (96) 357-61-29
 • Сайты
  Официальный сайт Зелене місто http://zelene-misto.uaprom.net
 • Описание


  Ми пропонуємо комплекс робіт з підтримання порядку і чистоти в який входять такі роботи : * Стрижка газону. * Видалення бурянів з доріжок,площадок,газону. * Внесення добрив,обробка гербіцидами. * Реставрація,підсів газону. * Скошування високорослої трави,буряну,очерету,дрібних чагарників. * Посадка дерев,кущів. * Вирубування дерев,корчування пнів. * Стрижка живоплоту. * Підготовка ділянки до зимового і літнього періоду. * Ремонт та підтримка будівельних конструкцій (підпірні стінки, перголи, альтанки). * Ремонт доріжок, кладок і тд. * Прибирання листя-снігу. *Миття бруківки,каменю, огорожі,фасадів,басейнів,штучних водойм та водоспадів. * Видалення з фасадів пилу,слідів від атмосферних опадів,вихлопних газів, кіптяви,іржі,плісняви,моху,графіті та іншого впливу флори і фауни. *Обробка огорожі,фасадів,дахів,бруківки,гідрофобізаційними розчинами. *Дрова для сауни,бані,мангалу. *Віники(дубові,березові,кленові).


 • Товары и услуги
  - Стрижка газонів,
  - Зрізання дерев,
  - Миття фасаду,
  - Дрова рубані сухі,
  - Дрова,
  - Миття бруківки.
 • Кратко об организации
  Компания Зелене місто из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Дома быта.
  Располагается по адресу Львов, Львов, Украина в Львове.
  Связаться с представителем компании Зелене місто по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (93) 645-86-11, +380 (96) 357-61-29, на официальном сайте http://zelene-misto.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Зелене містоНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Львов, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Зелене місто

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Зелене місто. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Зелене місто

QR-код с контактной информацией организации Зелене місто
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Зелене місто, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.