Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧП

Редактировать данные компании Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черниговская область, Нежин г., Украина,Черниговская область, Нежин,ул. Дзержинского, 72а
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 2521588
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧП http://21627.ua.all.biz
 • Описание

  Чернігівська обласна мобільна кормова база ЗЛАК пропонує Вашій увазі широкий

  вибір повнораціонних, збалансованих, гранульованих комбікормів та білково-мінерально-вітамінних добавок (БМВД).

  Багато років ми є офіційними дистриб'юторами найкращих торгових марок в Україні таких як: «Мультигейн»; «Агрокорм» від «Пан Курчак»; «Purina»; «Агро-рось»; «Sano»; «Калинка» та «ЗЛАК».

  Що таке комбікорм? В чому його переваги?

  Комбінований корм або простокомбікорм— це однорідні суміші очищених, змелених і спеціально підготовленихкорміві кормових джерел, які приготовані за науково обґрунтованимирецептами, щозабезпечує повноцінну годівлю тварин, птиці і риб.

  Промисловість виготовляє комбікорми чотирьох видів:

  1. повнораціонні

  2. комбікорми-концентрати

  3. комбікорми-добавки

  4.премікс.

  Повнораціонний комбікорм повністю забезпечує потреби тва­рин і птиці в поживних, мінеральних та біологічно активних речо­винах.

  Концентрат — це комбікорм з підвищеним вмістом протеїну, мінеральних речовин і добавок. Згодовується із зерновими, сокови­тими або грубими кормами для забезпечення біологічно повноцін­ної годівлі тварин.

  Балансуючі добавки бувають білкові, білково-вітамінні, білково-вітамінно-мінеральні. Це однорідна суміш подрібнених до необхід­ної крупності високобілкових кормових засобів і мікродобавок (міне­ральні речовини, вітаміни, лікувальні засоби та ін.), які використо­вуються для виготовлення комбікормів в умовах підприємств. Реце­пти добавок розробляють і використовують за вмістом поживних речовин в основних кормах.

  Премікс — однорідна суміш подрібнених до необхідної крупності мікродобавок і наповнювача, яку використовують для збагачення комбікормів і виробництва білково-вітамінних добавок.

  Комбікорми виробляють у розсипному, гранульованому (у вигля­ді щільних грудочок певної форми і розмірів) і брикетованому ви­гляді (плитки геометрично правильної форми і розмірів). Для птиці виробляється комбікормова крупка шляхом подрібнення гранульо­ваного комбікорму.

  Основними складовими комбікормівє: фуражне зерно злакових і бобових культур; кормові відходи елеваторів, борошномельно-круп'яних і харчових підприємств; грубі корми; трав'яне борошно; кормові дріжджі; продукти (відходи) олійно-екстракційного, крохмале-патокового, бродильного, цукрового і гідролізного виробництв; корми тваринного походження; мінеральна сировина; продукти хі­мічної і

  і мікробіологічної промисловості. Всього сировинна база ком­бікормової промисловості налічує понад дві тисячі кормових засобів, з яких більше 80 % виробляється безпосередньо у сільському госпо­дарстві.


 • Товары и услуги
  - Комбикорма ТМ Пан Курчак,
  - Комбикорм ТМ Мультигейн,
  - Биодобавки для поросят Sano.
 • Кратко об организации
  Компания Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧП из Нежина предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Сельскохозяйственное производство.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Черниговская область, Нежин,ул. Дзержинского, 72а в Нежине.
  Связаться с контактным лицом компании Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧП по всем вопросам вы можете на web-странице http://21627.ua.all.biz, по номеру +380 (97) 2521588.
Распечатать Редактировать данные компании Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черниговская область, Нежин г., Украина,Черниговская область, Нежин,ул. Дзержинского, 72а. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Черниговская обласная мобильная кормовая база ЗЛАК, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.