Субъект предпринимательской деятельности Вікна Двері для оселі
5.0 {{repliesPageElements.length}} {{TransformWord(repliesPageElements.length, 'отзывов', 'отзыв', 'отзыва')}}
+380 (67) 759-95-22
Кльоновича 14 ( Бічна Франка 3) Магазин-салон «Вікна Двері для оселі», Львов, 79008, Украина, Львов
Детализация рейтинга
Поставьте свою оценку
Написать отзыв

Субъект предпринимательской деятельности Вікна Двері для оселі - отзывы о компании


UserImage
Купили на фірмі соснові двері у кімнати та вхідні броньовані двері.Вхідні двері у нас нестандартного розміру(старий австрійський будинок) Так нам все гарно зробили під наш розмір.Задоволені як дверима так і обслуговуванням.Будемо радити цю фірму знайомим. Плюсы: Робота виконана гарно,чітко та професійно.Товар якісний і недорогий.
Ответить Этот отзыв был полезен?  0 0

UserImage
Гарне та приємне обслуговування.Продавець уважно вислухав мене та те що я хочу.Професійно порадив що і як краще облаштувати і на чому можна зекономити а на чому і не вартує.Я дуже задоволена обслуговуванням.Двері я купила дуже гарні і відносно недорогі( я купила дубові двері).Тепер ще замовила деревяні вікна фірми Модерн.Ці вікна розсуваються як двері у шафі купе а не відкриваються.Завдяки продавцю я взнала про такі вікна і замовила.Дякую-дякую.
Ответить Этот отзыв был полезен?  0 0

UserImage
Доброго дня! Хочу залишити свій відгук так як дуже задоволена!!! Я замовила у магазині " Вікна двері для оселі" вхідні дубові двері з фрамугою,склопакетом та ковкою і 2 кімнатних дубових дверей.Дуже-дуже задоволена.Прекрасної якості двері.Дякую за хорошу роботу.Дякую продавцю за кваліфіковані поради та хороше ставлення до покупця - нажаль зараз це рідкість..Буду рекомендувати цю фірму знайомим Плюсы: Дотримання термінів,професійність,людське ставлення,якість виконання
Ответить Этот отзыв был полезен?  0 0

UserImage
В начале декабря заказала двери входные на этой фирме.Заказ (№ 18-12).В салоне меня встретала приветливый менеджер и все хорошо мне обьяснила и помогла выбрать нужные мне двери.Через 3-4 дня я получила свои двери. А завтра еще и мои соседи пойдут в магазин на Кльоновича заказывать и себе двери,ведь,перед новым годом у них хорошие снижки. Спасибо. Плюсы: Хорошие двери и хорошее обслуживание.Цена ниже чем у конкурентов. Минусы: У меня их нет
Ответить Этот отзыв был полезен?  0 0

UserImage
В даній компанії цікавили підвіконники Данке, проте також і вікна є досить конкурентноспроможними по категорії ціна/якість! Все було на належному рівні - дали хороші поради і швидко порахували! Я залишилась задоволеною від спілкування з працівниками!
Ответить Этот отзыв был полезен?  0 0

UserImage
Майже рік тому я замовляла у магазині салоні цьому троє соснових дверей і одне вікно пластикове. Хороші ціни. Гарно зроблені двері і полаковані файно. Хорошу модель дверей мені запропонували продавці Аня і Наталя. Я дуже вдячна їм. Буду всім пропонувати цю фірму Плюсы: Хороша якісь. Термін виготовлення. Монтаж Минусы: Нема
Ответить Этот отзыв был полезен?  0 0

UserImage
У вересні замовили на фірмі 5 соснових дверей-прекрасна якість і засклили 2 балкони, Дуже задоволені, Дякую професійним порадам дівчатам-менеджерам!!! Чітка робота Андрія-монтажника, Все було зроблено якісно, чітко і вчасно ДЯКУЮ!!!!
Ответить Этот отзыв был полезен?  0 0

UserImage
У вересні 2010 -замовляли 5дверей з сосни і склили два балкони, Дуже задоволені якістю як дверей так і балконами/професійна робота менеджерів-дуже вдячна дівчатам за поради/Чітка робота і монтажника Андрія,,,,, ЯКІСНО!!!!!!!
Ответить Этот отзыв был полезен?  0 0