ЕВРОЛИЗИНГ УКРАИНА ООО

Новые автомобили и спецтехника в лизинг по выгодным условиям.
+380 (987) 492774 отдел продаж
Коротченко 8а Николаевская область, Первомайск г., Украина
Открыто до 18:00 Закроется через 4 часа 35 минут
Понедельник-пятница – 9:00-18:00
Суббота, воскресенье – выходной
Ошибка в описании?
ООО ЕВРОЛИЗИНГ УКРАИНА
+380 (987) 492774
Коротченко 8а, Первомайск
Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Компанія «Євролізинг Україна» фінансує придбання в лізинг широкого кола легкових автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва для будь-яких ваших потреб
Товары и услуги
Глибокі зміни економічних умов викликають необхідність пошуку та впровадження нових методів оновлення та модифікації матеріально технічної бази та основних фондів підприємств будь-яких форм власності.

Таким новим і досить вигідним методом фінансування є лізинг. Лізинг (від англ. To lease — здати в оренду) — вид фінансових послуг, форма кредитування, являє собою угоду між власником майна (орендодавцем) і орендарем про передачу майна в користування на обумовлений період за встановленою ренті, виплачуваної щорічно, щокварталу або щомісяця.

Кратко об организации

Организация ООО ЕВРОЛИЗИНГ УКРАИНА из Первомайска может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Справочные службы. Расположена по адресу Коротченко 8а в Первомайске. Связаться с представителем фирмы ЕВРОЛИЗИНГ УКРАИНА, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (987) 492774.