Эхнатон люкс, ООО

Редактировать данные компании Эхнатон люкс, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Эхнатон люкс, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Полтавская область, Полтава г., Украина,Полтавская область, Полтава,36008, ул. Ветеринарная, 22, офис 201
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (532) 509859
  -
  Дирекция
  +380 (67) 5351313
  -
  Дирекция
  +380 (532) 509858
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Эхнатон люкс, ООО http://135567.ua.all.biz
 • Описание
  Компанія ТОВ «ЕХНАТОН ЛЮКС» є одним з лідерів вітчизняного ринку світлотехнічного та електротехнічного обладнання. Досягти статусу лідера нам вдалось завдяки тому, що завжди задовольняємо потреби наших клієнтів у всіх напрямках діяльності компанії.
  Ми готові запропонувати Вам повний спектр світлотехнічної та електротехнічної продукції, серед якої: високовольтне обладнання, кабельно–провідникова продукція та аксесуари, широкий асортимент низьковольтного та установчого обладнання (ABB, GIRA, Legrand, Merten, Moeller, Schneider Electric, АСКО, E-NEXT), ПРА вітчизняних, російських та європейських виробників, металоконструкції (опори, кронштейни), світильники промислові, вуличні, садово-паркові, декоративні, грунтові, підводні (12В ІР68), побутові, настільні, переносні, а також люстри, гірлянди, дюралайт (діодний світловий дріт). Світлотехнічна продукція (лампи, світильники) представлена такими відомими світовими брендами як Galad, Rosa, Osram, Philips, Pila, Sylvania, Кадошкинський завод світлотехнічних виробів та іншими. Також наша компанія може запропонувати послуги по виготовленню проектної та кошторисної документації на всі види електромонтажних робіт. Вся продукція сертифікована на території України.
  Пропонуючи в Україні електротехнічне обладнання провідних торгових марок наша компанія постійно розвивається і відкрита до співпраці з новими партнерами і клієнтами. У своїй роботі ми робимо наголос на технологічності, постійному вдосконаленні, та підтримці нових технічних рішень.
  Запевняємо, що всі пропозиції нашого підприємства ґрунтуватимуться на засадах енергоекономії, зменшення вартості володіння та зручності обслуговування освітлювальної техніки, джерел світла та допоміжних матеріалів.
  Сподіваємось на плідну та взаємовигідну співпрацю.
 • Товары и услуги
  - Оборудование высоковольтное,
  - Опоры.
 • Кратко об организации
  Компания Эхнатон люкс, ООО из Полтавы предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Электротехническая продукция, общее.
  Располагается по адресу Украина,Полтавская область, Полтава,36008, ул. Ветеринарная, 22, офис 201 в Полтаве.
  Связаться с представителем компании Эхнатон люкс, ООО по всем вопросам вы можете по телефонам +380 (532) 509859, +380 (67) 5351313, +380 (532) 509858, на сайте http://135567.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Эхнатон люкс, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Полтавская область, Полтава г., Украина,Полтавская область, Полтава,36008, ул. Ветеринарная, 22, офис 201. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Эхнатон люкс, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Эхнатон люкс, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Эхнатон люкс, ООО

QR-код с контактной информацией организации Эхнатон люкс, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Эхнатон люкс, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.