Полтава-Паритет, Частное предприятие

Редактировать данные компании Частное предприятие Полтава-ПаритетНашли ошибку? Вход для представителя Полтава-Паритет, Частное предприятиеЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Полтавская область, Полтава г., ул. Шевченка, 121-А., Полтава, 36014, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 048-29-56
 • Сайты
  Официальный сайт Полтава-Паритет, Частное предприятие http://r-03.uaprom.net
 • Описание
  Приватне підприємство «Полтава-Паритет» засновано у 2000 році як будівельно-монтажне підприємство на що має всі чинні дозволи і ліцензії. Оскільки, з часом, головною конкурентною перевагою серед інших компаній стало ефективне і комплексне вирішення завдань замовників на підприємстві створюється відділ із проектування і постачання. На даний момент ми пропонуємо замовникам комплексні ефективні рішення в поставках світлотехнічної продукції.


  Реалізуючи, на дилерських засадах, продукцію:


  - TM Galad (Московський дослідний світлотехнічний завод, Ліхославльський світлотехнічний завод, Кадошкінський завод світлотехніки – світильники, прожектори, комплектуючі),


  - TM Sylvania (джерела світла) TM General Electric (джерела світла, світильники, прожектори, комплектуючі),


  - TM Pelsan (світильники, прожектори, комплектуючі);


  - ТМ ML-illumination (святкова ілюмінація)


  - ТМ Е.Next (низьковольтне обладнання, електросвітлотехніка) та інші.,


  ми забезпечуємо якість продукції і виконаних робіт. Як офіційний представник, компанія несе відповідальність за всю поставлену продукцію, виконуючи гарантійне і післягарантійне обслуговування.


  ПП «Полтава-Паритет» пропонує індивідуальні комплексні рішення по реконструкції та оснащенню освітлення: проектування, розрахунки, рекомендації з монтажу та експлуатації, постачання обладнання, введення в експлуатацію, послідуюче забезпечення витратними матеріалами, розробка програм гарантійного і післягарантійного обслуговування об’єктів.


  Наше підприємство має ліцензію на ці види робіт, яка дозволяє виконувати будівельні, проектно-монтажні роботи на території України, а також індивідуально підходить до вирішення побажань замовника і погодження з усіма необхідними інстанціями.


  «Полтава-Паритет» займається також розробкою і реалізацією проектів зовнішнього та внутрішнього освітлення, пропонує своїм клієнтам архітектурні, дизайнерські рішення в освітленні. Підприємство забезпечує своїм Партнерам високий рівень співробітництва, який базується на професійності наших співробітників, якісних консультаціях спеціалістів, оперативності виконання замовлень, стабільності та надійності підприємства.


  Під час проведення першості Європи з футболу – «Євро 2012» «Полтава-Паритет» була визначена постачальником усього необхідного світлотехнічного обладнання для міста – проведення Харкова.


  Завдяки нашій роботі, багато великих міст і маленьких селищ України мають змогу використовувати всі переваги наявності нічного зовнішнього вуличного освітлення. Ми, разом із місцевими комунальними підприємствами доклали зусиль, щоб населення таких міст як Харків, Полтава, Вінниця, Хмельницький, Львів, Кам’янець – Подільський, Біла Церква, Селідове, Красний Лиман, Горняк, Українськ, Миргород та багато інших спокійно і затишно відчували себе, коли ввечері крокують містом.


  Крім роботи із комунальними підприємствами, ми маємо великий досвід роботи із комерційними і промисловими структурами. Нашими постійними партнерами - клієнтами є такі підприємства як:


  - група компаній «Метінвестхолдінг» (ПАТ «МК Азовсталь»);


  - НАК «НафтоГаз України», ДК Укртрансгаз (Київтрансгаз, Черкаситрансгаз);


  - група компаній «Ост Хем» (Кримський Содовий Завод);


  - група компаній «Приват» (Нікопольський завод феросплавів, Запорізький завод феросплавів, Марганецький ГЗК, ДніпроАзот та інші);


  - Обленерго (Полтава, Вінниця, Суми, Дніпропетровськ, Черкаси, Кременчук);


  - структурні підрозділи Укразізниці;


  - Обласне управління СБУ у Полтавській області;


  - концерн «Кулінічі»;


  - Національній курорт «Миргородкурорт».

  Директор ПП «Полтава-Паритет» Мордасов О.В.

  Год основания:2000
  Количество сотрудников:11-50 человек
  Годовые продажи:500 тыс. - 1 млн. USD
  Заказов в год:500 тыс. - 1 млн. USD
  Адрес:02099, Бориспольская, 9.
  Количество линий производства:Свыше 10
  Сертификаты соответствия производства:Другие
  Реквизиты компании:Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ №100258822.
  Індивідуальний податковий номер 307323716019.
  Код ЄДРПОУ 30732375.

 • Товары и услуги
  - Индивидуальное зарядное устройство,
  - Шахтерский светильник «Светлячок – Р-01»,
  - Особовзрывобезопасный светильник "СветлячокР",
  - Шахтерский светильник ЛучР-03,
  - Светильник головной особовзрывобезопасный типа СГО-1,
  - Светодиодный светильник аварийного освещения ДБУ 72,
  - Светодиодные светильники GALAD,
  - Теодолит Builder 106 6".
 • Кратко об организации
  Компания Частное предприятие Полтава-Паритет из Полтавы предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Магазины инструментов.
  Располагается по адресу ул. Шевченка, 121-А., Полтава, 36014, Украина в Полтаве.
  Связаться с представителем компании Полтава-Паритет по всем вопросам вы можете по телефону +380 (97) 048-29-56, на сайте http://r-03.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Частное предприятие Полтава-ПаритетНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Полтавская область, Полтава г., ул. Шевченка, 121-А., Полтава, 36014, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Полтава-Паритет, Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Полтава-Паритет, Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Полтава-Паритет, Частное предприятие

QR-код с контактной информацией организации Полтава-Паритет, Частное предприятие
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Полтава-Паритет, Частное предприятие, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.