Правовая группа "ХиТ" ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+38 (095) 504-50-50 Телефон
+38 (096) 302-00-34 — Телефон
www.lg-hit.com
ул. Кагамлика, д. 72 Полтавская область, Полтава г., Украина
Открыто до 18:00 Закроется через 4 часа 02 минуты
Понедельник-пятница – 9:00-18:00
Суббота, воскресенье – выходной
Ошибка в описании?
ООО Правовая группа "ХиТ"
+38 (095) 504-50-50
ул. Кагамлика, д. 72, Полтава

Отзывы о Правовая группа "ХиТ", ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Правовая группа "ХиТ", ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Правова група ХіТ – динамічна юридична компанія з молодою цілеспрямованою командою. Пріоритетним для нас є комфорт та спокій наших клієнтів, тому ми готові працювати для захисту Ваших інтересів без перерв і вихідних. Ми пропонуємо і надаємо послуги як бізнесу, так і населенню. Досвід спеціалістів нашої компанії дозволяє як на найвищому рівні вести системний юридичний супровід аграрного, будівельного, торгівельного бізнесу тощо, представляти Ваші інтереси в сфері корпоративного, податкового і господарського права, врегульовувати будь-які спірні питання, які виникають у відносинах з органами державної влади і місцевого самоврядування, так і вирішувати Ваші проблеми зі спадщиною, розлученням або кредитними боргами. Ми розуміємо, що кваліфікація юриста в сукупності з відданим відношенням до клієнта та індивідуальним підходом до вирішення або попередження правової проблеми – це надійна формула успіху для наших партнерів, а отже і для нас. ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН: Судова практика у цивільних справах; Сімейні та спадкові справи; Земельні питання; Реєстрація бізнесу; Нерухомість і будівництво; Банківські спори;ПОСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ Податкове право; Спори з державними органами; Господарські спори; Корпоративні відносини; Контрактне право; Юридичне обслуговування бізнесу; Нерухомість, будівництво і земля.
Год основания:2016
Количество сотрудников:5
Товары и услуги
- Услуги адвоката в суде в Полтаве,
- Юридические услуги (услуги юриста) в Полтаве,
- Юридические услуги (составление исков) в Полтаве,
- Защита должника в кредитных спорах в Полтаве,
- Оформление наследства в судебном порядку Полтава,
- Взыскание долга по расписке в Полтаве,
- Установлення юридичного факту в Полтаве,
- Приватизация земли (земельного участка) в Полтаве,
- Срочный кадастровый номер в Полтаве,
- Регистрация юридических лиц(ТОВ,ЧП,ОСББ) в Полтаве.
Оставьте отзыв первым
+380 (532) 511050
ул. Зеньковская, 6-б, Полтава, Украина
ООО "ЭКОСТАНДАРТ-ПЛЮС" предлагает Вам комплекс услуг в сфере экологического обслуживания предприятия - от консультаций до получения разрешительной документации!!!Год основания:2013
Оставьте отзыв первым
+380 (532) 652365
г. Полтава, ул. Автобазовская, д.1, к.5, Полтава, Украина
Регистрация предприятий (ООО, ЧП), оформление строительных лицензий в г. Полтава: -регистрация, реорганизация, ликвидация предприятий (ООО, ЧП); -регистрация физических лиц – предпринимателей; -оформление лицензий (строительных, оптовая торговля пестицидами и агрохимикатами и др. ); -юридическое сопровождение предпринимательской деятельности юридических и физических лиц; -составление исковых заявлений и других документов правового характера; -представительство в судах. тел. (0532) 65-23-65; (099) 955-955-9 e-mail: viktana-pr@rambler.ru
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 192-54-00
ул. Пушкина, 53, оф.12, Полтава, 36000, Украина
Бюро переводов «СОФи» – Ваш надежный партнер в сфере услуг по переводу, проставлению штампа «Апостиль», легализации и истребованию официальных документов в Украине и за границей. Мы выполняем переводы с/на более чем 45 языков. Мы переводим в срочном и сверхсрочном порядке, а также работаем в выходные дни. Нотариальное заверение переводов с (на) любых (е) языков (и) для Вашей компании также может быть выполнено в бюро переводов «СОФи». Мы можем заверить перевод любых документов без каких-либо ограничений. Мы также предлагаем услуги по заверению документов, выданных органами ЗАГС в Главных управлениях юстиции во всех областях Украины, городе Киеве и Севастополе. Бюро переводов «СОФи» также осуществляет заверение переводов в посольствах (консульствах) иностранных государств, а также аккредитованные переводы для Посольства Италии с последующим заверением и получением декларации (Dichiarazione di valore) и прочее.Год основания:2008Сертификаты соответствия производства:Другие
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 124-90-09
ул. Фрунзе 6, офис 204, Полтава, 36000, Украина
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «УСПІХ» Повний спектр юридичних послуг: - консультації у будь-якій галузі права; - досудове врегулювання суперечок; - представництво та захист інтересів у суді; - складання процесуальних документів; - реєстрація підприємств, змін до установчих документів; - юридичні послуги з питань нерухомості, будівництва, земельних правовідносин; - оформлення спадщини; - абонентське юридичне обслуговування, тощо. Телефонуйте нам: (095) 124 - 9009; (067) 358 - 8008 Приходьте до нас: м. Полтава, вул. Фрунзе 6, офіс 204.
Оставьте отзыв первым
+380 (532) 653134
ул. Чапаева 9, оф. 305, Полтава, 36000, Украина
Юридические услуги. Услуги адвоката. Изготовление печатей штампов. Регистрация предприятий. Быстро, качественно, недорого.
Оставьте отзыв первым
+380 (99) 501-74-76
ул. Ленини, 4, каб.22, Полтава, Украина
- Англійська - Німецька - Французька - Математика для школярів - Українська для школярів - Дошкільна підготовка - Підготовка до ДПА, ЗНО та міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, KET, PET, FCE, CAE, Goethe, DELF, DALF) Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ - Ваш вдалий вибір серед багаточисленних навчальних організацій та установ Полтави та області, тому що: РЕЗУЛЬТАТ - це єдиний навчальний центр в Полтаві та Полтавській області, що одночасно пропонує цікаві, а головне ефективні курси іноземних мов (вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, китайської), профільних дисциплін (вивчення та підготовка до іспитів з математики та української мови) та підготовку дітей до школи. По закінченню курсу англійської мови (не нижче рівня А2.2) всі наші студенти можуть скласти міжнародний іспит Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE) в нашому центрі та отримати всесвітньо відомий сертифікат від University of Cambridge ESOL Examinations з безстроковий терміном дії. Кембриджські дипломи визнають 12500 університетів, роботодавців та урядових організацій в 130 країнах світу. Отримавши Кембриджський міжнародний сертифікат (не нижче рівня В1.2), випускникам загальноосвітніх навчальних закладів не потрібно складати ДПА з англійської мови, а зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з англійської мови 12 балів. Ми гарантуємо найнижчу ціну іспиту IELTS для всіх наших студентів - лише 1450 грн. Знижку на іспит можна отримати лише в центральному офісі центру освіти РЕЗУЛЬТАТ. Крім того, ми допоможемо Вам правильно зареєструватися на іспит та максимально швидко зібрати весь пакет необхідних документів для складання екзамену. Підготовку до міжнародних та випускних / вступних іспитів з англійської мови курує офіційний екзаменатор Cambridge ESOL. Ми гарантуємо найкраще співвідношення ЦІНА : ЯКІСТЬ в Полтаві та області. Щороку центр освіти РЕЗУЛЬТАТ може похвалитися 97% схвальних відгуків та задоволених клієнтів. Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ - це сім'я натхненних та талановитих педагогів, методистів, адміністраторів, які підготували для Вас цікаві, різнопланові, а головне, ефективні щодо кінцевого результату заняття. Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ забезпечить Ваше навчання на якісно новому рівні. Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ гарантує Ваш успіх у навчанні завдяки індивідуальному підходу до кожного (незалежно від форми навчання), мотивуючій атмосфері, кваліфікованим та досвідченим педагогам та методистам, які не зупиняються на досягнутих висотах та постійно відшліфовують свою педагогічну майстерність та підвищують рівень володіння мовою / предметом. Навчання в центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ - це надійно, практично та стабільно.

Кратко об организации

Компания ООО Правовая группа "ХиТ" из Полтавы предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Юридические услуги. Располагается по адресу ул. Кагамлика, д. 72 в Полтаве. Связаться с представителем компании Правовая группа "ХиТ" по всем вопросам вы можете по телефонам +38 (095) 5045050, +38 (096) 3020034, на сайте http://www.lg-hit.com, по e-mail lghreklama@ukr.net.