Приватна школа «Чарівний світ»

+380 (532) 562807
+380 (63) 635-95-70
privatna-shkola-charvnij-svt.uaprom.net
м. Полтава, вул. Леваневського 17., Полтава, 36011, Украина Полтавская область, Полтава г., Украина
Ошибка в описании?
Приватна школа «Чарівний світ»
+380 (532) 562807
м. Полтава, вул. Леваневського 17., Полтава, 36011, Украина, Полтава
Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

СУЧАСНА ОСВІТА ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ. 20 РОКІВ ДОСВІДУ.

НАВЧАННЯ З 1 ПО 11 КЛАСИ.

Засновник і головний директор приватної школи "Чарівний світ"- ЛЕЩЕНКО МАРІЯ ПЕТРІВНА - доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу теорії і практики педагогічної майстерності Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАП України.

Багаторічний досвід роботи школи, методики викладання систематизовано і описано у книзі професора М.П. Лещенко "Щастя дитини єдине дійсне щастя на землі: До проблеми педагогічної майстерності", яку визнано кращою науково-методичною роботою для вчителів, викладачів у 2004 році.

Засновника і директора школи, Лещенко Марію Петрівну неодноразово відзначено грамотами міністерства освіти і науки України, а також нагороджено грамотою Верховної ради України за заслуги перед Українським народом.

НАВЧАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ОСОБЛИВОСТІ:

*Державний стандарт освітніх послуг, поглиблене вивчення базових дисциплін /математика., укр.мова., історія., біологія та інш. /

*Професійний колектив учителів і науковців;

*Наповнюваність класів - 8-10 учнів;

*Полілінгвальна система навчання (українська, російська, англійська, французька, німецька, арабська мови);

*Індивідуальний план і темп навчання кожного учня;

*Професійний рівень оволодіння англійською мовою (Кембриджські міжнародні сертифікати);

*Розподіл учнів на групи при вивченні окремих предметів;

*Позитивна психоемоційна атмосфера;

*Художньо-естетичний розвиток дітей (драматичне, образотворче, музичне мистецтво);

*Програми обмінну, навчання за кордоном;

*Професійна орієнтація: консультативні послуги у виборі навчального закладу в Україні та за кордоном;

*Вдале поєднання навчання та відпочинку;

*Сніданок, обід, вечеря, індивідуальне харчування;

*Можливість навчання дитини з 8.00 до 18.00.

Інноваційні авторські пед. технології: "ВИХОВАННЯ КАЗКОЮ", "МИСТЕЦЬКА ГРА", "ВИХОВАННЯ В ПРИРОДІ", "ДРАМАТИЧНА ТВОРЧІСТЬ", "ВИХОВАННЯ МИСТЕЦТВОМ" та ін.

Інтегровані курси: "ОСНОВИ МАРКЕТИНГУ І АНГЛІЙСЬКА МОВА","ОСНОВИ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ І АНГЛИЙСЬКА МОВА","МАТЕМАТИКА І АНГЛІЙСЬКА МОВА", "АНГЛІЙСЬКА МОВА І МУЗИКА","АНГЛІЙСЬКА МОВА І ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО" та ін.

Школа «Чарівний світ» — це навчально-виховний заклад, де щодня і щомиті задіяна педагогіка добротворення.

Педагогіка добротворення ґрунтується на таких принципах:

* Школа — це світ, у якому живе дитина. * Дитина, незалежно від характеру, здібностей, зовнішньої привабливості, матеріального статку і соціального статусу батьків, має право не просто на життя, а на щасливе життя у школі. * Святий обов'язок учителя — внести живу душу у процес шкільного навчання.

Головна магічна дія педагогіки добротворення — це культивування віри дитини у саму себе. Педагогічний колектив школи керується філософією добротворення, згідно з якою кожна особистість має навчитися бути щасливою і дарувати щастя іншим. Тож виховати дитину — це означає передусім навчити її світлого життєбачення, позитивного сприймання навколишнього світу, власної особистості, навчальної праці. Безумовно, всіх педагогів «Чарівного світу» обєднує любов до людей, дітей, віра в їх творчий потенціал. Визначальними для них є висока життєва енергія, бажання і здатність поділитися своїми знаннями.

Уміння зачаровувати учнів, захоплювати їх навчальним матеріалом, подавати інформацію в яскравій емоційно-образній формі — це велике щастя для учителя, це найвищий прояв його педагогічної майстерності. Адже тільки за таких умов він навчає і виховує, збуджує думку і формує почуття, сприяє розвитку і становленню особистості.

Школа, де створюється потужне пізнавально-активне поле позитивного потенціалу, стає тим місцем омріяним, до якого прагнуть діти. Всю свою роботу ми спрямовуємо на те, щоб таким місцем стала школа «Чарівний світ»: тут кожна дитина відчуває себе потрібною і значущою для інших, відчуває, що її люблять. Адже інакше і бути не може, бо кожен учень у школі повинен почувати себе щасливим. Шкільне щастя — це не якась видумка учителів-ідеалістів, а природна і необхідна для дитячої особистості атмосфера шкільного життя.

Свою історію "Чарівний світ" розпочинає з 1991 року, коли на базі Полтавської середньої школи №7 розпочав роботу дошкільний педагогічний центр, а через два роки відкрився перший клас. Офіційно зареєстрованою школа стала з 1994 року. З 1997 року приватна школа "Чарівний світ" розташована за адресою вул. Леваневського 17, в екологічно спиятливому місці історичного центру м.Полтави.

Набір проводиться цілий рік (при наявності вільних місць)

Товары и услуги
- ПРИВАТНА ШКОЛА "Чарівний світ ",
- Частный детский сад. г. Полтава,
- Чаcтный cад, дошкольный центр. г. Полтава,
- КУРСЫ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА. ПОДГОТОВКА К КЕМБРИДЖСКИМ ЭКЗАМЕНАМ.,
- Репетиторство – английский язык, математика, история, украинский, подготовка к ЗНО,
- ДОШКІЛЬНИЙ ЦЕНТР,
- Развивающие занятия для детей. Подготовка к школе,
- ЛЕТНИЙ ЛАГЕРЬ, ЛЕТНЯЯ ШКОЛА английского языка.
Оставьте отзыв первым
курсы обучения по охране труда.
+380 (5322) 27812
Мищенко улица, 2-А, Полтава
Освітній центр
+380 (50) 723-33-25
23 Сентября улица, 13, Полтава
Оставьте отзыв первым
навчальний центр
+380 (532) 660640
Кучеренко улица, 9, Полтава, 36000
Оставьте отзыв первым
+380 (532) 581160
Ленина улица, 17, Полтава, 36000
Оставьте отзыв первым
курсы обучения.
+380 (5322) 28851
Сапиго улица, 1, Полтава
Оставьте отзыв первым
услуги государственных центров занятости.
+380 (532) 569538
Сенная улица, 45, Полтава

Кратко об организации

Фирма Приватна школа «Чарівний світ» из Полтавы предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Учебные центры и курсы. Компанию можно найти по адресу м. Полтава, вул. Леваневського 17., Полтава, 36011, Украина в Полтаве. Связаться с представителем организации Приватна школа «Чарівний світ» по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам +380 (532) 562807, +380 (63) 6359570, на сайте privatna-shkola-charvnij-svt.uaprom.net.