Приватна школа «Чарівний світ»

Редактировать данные компании Приватна школа «Чарівний світ»Нашли ошибку? Вход для представителя Приватна школа «Чарівний світ»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Полтавская область, Полтава г., м. Полтава, вул. Леваневського 17., Полтава, 36011, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (532) 56-28-07
  +380 (63) 635-95-70
 • Сайты
  Официальный сайт Приватна школа «Чарівний світ» http://privatna-shkola-charvnij-svt.uaprom.net
 • Описание

  СУЧАСНА ОСВІТА ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ. 20 РОКІВ ДОСВІДУ.


  НАВЧАННЯ З 1 ПО 11 КЛАСИ.


  Засновник і головний директор приватної школи "Чарівний світ"- ЛЕЩЕНКО МАРІЯ ПЕТРІВНА - доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу теорії і практики педагогічної майстерності Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАП України.


  Багаторічний досвід роботи школи, методики викладання систематизовано і описано у книзі професора М.П. Лещенко "Щастя дитини єдине дійсне щастя на землі: До проблеми педагогічної майстерності", яку визнано кращою науково-методичною роботою для вчителів, викладачів у 2004 році.


  Засновника і директора школи, Лещенко Марію Петрівну неодноразово відзначено грамотами міністерства освіти і науки України, а також нагороджено грамотою Верховної ради України за заслуги перед Українським народом.


  НАВЧАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ОСОБЛИВОСТІ:


  *Державний стандарт освітніх послуг, поглиблене вивчення базових дисциплін /математика., укр.мова., історія., біологія та інш. /


  *Професійний колектив учителів і науковців;


  *Наповнюваність класів - 8-10 учнів;


  *Полілінгвальна система навчання (українська, російська, англійська, французька, німецька, арабська мови);


  *Індивідуальний план і темп навчання кожного учня;


  *Професійний рівень оволодіння англійською мовою (Кембриджські міжнародні сертифікати);


  *Розподіл учнів на групи при вивченні окремих предметів;


  *Позитивна психоемоційна атмосфера;


  *Художньо-естетичний розвиток дітей (драматичне, образотворче, музичне мистецтво);


  *Програми обмінну, навчання за кордоном;


  *Професійна орієнтація: консультативні послуги у виборі навчального закладу в Україні та за кордоном;


  *Вдале поєднання навчання та відпочинку;


  *Сніданок, обід, вечеря, індивідуальне харчування;


  *Можливість навчання дитини з 8.00 до 18.00.


  Інноваційні авторські пед. технології: "ВИХОВАННЯ КАЗКОЮ", "МИСТЕЦЬКА ГРА", "ВИХОВАННЯ В ПРИРОДІ", "ДРАМАТИЧНА ТВОРЧІСТЬ", "ВИХОВАННЯ МИСТЕЦТВОМ" та ін.


  Інтегровані курси: "ОСНОВИ МАРКЕТИНГУ І АНГЛІЙСЬКА МОВА","ОСНОВИ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ І АНГЛИЙСЬКА МОВА","МАТЕМАТИКА І АНГЛІЙСЬКА МОВА", "АНГЛІЙСЬКА МОВА І МУЗИКА","АНГЛІЙСЬКА МОВА І ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО" та ін.


  Школа «Чарівний світ» — це навчально-виховний заклад, де щодня і щомиті задіяна педагогіка добротворення.


  Педагогіка добротворення ґрунтується на таких принципах:


  * Школа — це світ, у якому живе дитина.
  * Дитина, незалежно від характеру, здібностей, зовнішньої привабливості, матеріального статку і соціального статусу батьків, має право не просто на життя, а на щасливе життя у школі.
  * Святий обов'язок учителя — внести живу душу у процес шкільного навчання.


  Головна магічна дія педагогіки добротворення — це культивування віри дитини у саму себе. Педагогічний колектив школи керується філософією добротворення, згідно з якою кожна особистість має навчитися бути щасливою і дарувати щастя іншим. Тож виховати дитину — це означає передусім навчити її світлого життєбачення, позитивного сприймання навколишнього світу, власної особистості, навчальної праці.
  Безумовно, всіх педагогів «Чарівного світу» обєднує любов до людей, дітей, віра в їх творчий потенціал. Визначальними для них є висока життєва енергія, бажання і здатність поділитися своїми знаннями.


  Уміння зачаровувати учнів, захоплювати їх навчальним матеріалом, подавати інформацію в яскравій емоційно-образній формі — це велике щастя для учителя, це найвищий прояв його педагогічної майстерності. Адже тільки за таких умов він навчає і виховує, збуджує думку і формує почуття, сприяє розвитку і становленню особистості.


  Школа, де створюється потужне пізнавально-активне поле позитивного потенціалу, стає тим місцем омріяним, до якого прагнуть діти. Всю свою роботу ми спрямовуємо на те, щоб таким місцем стала школа «Чарівний світ»: тут кожна дитина відчуває себе потрібною і значущою для інших, відчуває, що її люблять. Адже інакше і бути не може, бо кожен учень у школі повинен почувати себе щасливим. Шкільне щастя — це не якась видумка учителів-ідеалістів, а природна і необхідна для дитячої особистості атмосфера шкільного життя.


  Свою історію "Чарівний світ" розпочинає з 1991 року, коли на базі Полтавської середньої школи №7 розпочав роботу дошкільний педагогічний центр, а через два роки відкрився перший клас. Офіційно зареєстрованою школа стала з 1994 року. З 1997 року приватна школа "Чарівний світ" розташована за адресою вул. Леваневського 17, в екологічно спиятливому місці історичного центру м.Полтави.  Набір проводиться цілий рік (при наявності вільних місць)

 • Товары и услуги
  - ПРИВАТНА ШКОЛА "Чарівний світ ",
  - Частный детский сад. г. Полтава,
  - Чаcтный cад, дошкольный центр. г. Полтава,
  - КУРСЫ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА. ПОДГОТОВКА К КЕМБРИДЖСКИМ ЭКЗАМЕНАМ.,
  - Репетиторство – английский язык, математика, история, украинский, подготовка к ЗНО,
  - ДОШКІЛЬНИЙ ЦЕНТР,
  - Развивающие занятия для детей. Подготовка к школе,
  - ЛЕТНИЙ ЛАГЕРЬ, ЛЕТНЯЯ ШКОЛА английского языка.
 • Кратко об организации
  Фирма Приватна школа «Чарівний світ» из Полтавы предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Учебные центры и курсы.
  Компанию можно найти по адресу м. Полтава, вул. Леваневського 17., Полтава, 36011, Украина в Полтаве.
  Связаться с представителем организации Приватна школа «Чарівний світ» по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам +380 (532) 56-28-07, +380 (63) 635-95-70, на сайте http://privatna-shkola-charvnij-svt.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Приватна школа «Чарівний світ»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Полтавская область, Полтава г., м. Полтава, вул. Леваневського 17., Полтава, 36011, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Приватна школа «Чарівний світ»

QR-код с контактной информацией организации Приватна школа «Чарівний світ»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Приватна школа «Чарівний світ», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
6 + 7 =