Центр образования РЕЗУЛЬТАТ

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (99) 501-74-76
+380 (532) 657157
rezultat.in.ua
ул. Ленини, 4, каб.22, Полтава, Украина Полтавская область, Полтава г., Украина
Ошибка в описании?
Центр образования РЕЗУЛЬТАТ
+380 (99) 501-74-76
ул. Ленини, 4, каб.22, Полтава, Украина, Полтава

Отзывы о Центр образования РЕЗУЛЬТАТ

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Центр образования РЕЗУЛЬТАТ. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

- Англійська

- Німецька

- Французька

- Математика для школярів

- Українська для школярів

- Дошкільна підготовка

- Підготовка до ДПА, ЗНО та міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, KET, PET, FCE, CAE, Goethe, DELF, DALF)

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ - Ваш вдалий вибір серед багаточисленних навчальних організацій та установ Полтави та області, тому що:

  • РЕЗУЛЬТАТ - це єдиний навчальний центр в Полтаві та Полтавській області, що одночасно пропонує цікаві, а головне ефективні курси іноземних мов (вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, китайської), профільних дисциплін (вивчення та підготовка до іспитів з математики та української мови) та підготовку дітей до школи.
  • По закінченню курсу англійської мови (не нижче рівня А2.2) всі наші студенти можуть скласти міжнародний іспит Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE) в нашому центрі та отримати всесвітньо відомий сертифікат від University of Cambridge ESOL Examinations з безстроковий терміном дії. Кембриджські дипломи визнають 12500 університетів, роботодавців та урядових організацій в 130 країнах світу.
  • Отримавши Кембриджський міжнародний сертифікат (не нижче рівня В1.2), випускникам загальноосвітніх навчальних закладів не потрібно складати ДПА з англійської мови, а зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з англійської мови 12 балів.
  • Ми гарантуємо найнижчу ціну іспиту IELTS для всіх наших студентів - лише 1450 грн. Знижку на іспит можна отримати лише в центральному офісі центру освіти РЕЗУЛЬТАТ. Крім того, ми допоможемо Вам правильно зареєструватися на іспит та максимально швидко зібрати весь пакет необхідних документів для складання екзамену.
  • Підготовку до міжнародних та випускних / вступних іспитів з англійської мови курує офіційний екзаменатор Cambridge ESOL.

Ми гарантуємо найкраще співвідношення ЦІНА : ЯКІСТЬ в Полтаві та області.

Щороку центр освіти РЕЗУЛЬТАТ може похвалитися 97% схвальних відгуків та задоволених клієнтів.

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ - це сім'я натхненних та талановитих педагогів, методистів, адміністраторів, які підготували для Вас цікаві, різнопланові, а головне, ефективні щодо кінцевого результату заняття. Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ забезпечить Ваше навчання на якісно новому рівні.

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ гарантує Ваш успіх у навчанні завдяки індивідуальному підходу до кожного (незалежно від форми навчання), мотивуючій атмосфері, кваліфікованим та досвідченим педагогам та методистам, які не зупиняються на досягнутих висотах та постійно відшліфовують свою педагогічну майстерність та підвищують рівень володіння мовою / предметом.

Навчання в центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ - це надійно, практично та стабільно.

Товары и услуги
- Математика в Полтаве,
- Французский в Полтаве,
- Немецкий в Полтаве,
- Дошкольная подготовка,
- Английский в Полтаве,
- Украинский в Полтаве.
Оставьте отзыв первым
юридическая компания
+380 (532) 20773
Октябрьская улица, 54, Полтава, 36000
Оставьте отзыв первым
В компании представлены специалисты всего спектра юридических услуг.
+380 (98) 661-82-92
улица Фрунзе, 18А, Полтава
Оставьте отзыв первым
Предоставляет юридические услуги в сфере корпоративного права, сопровождения сделок купли-продажи предприятий, защиты интересов в судах, хозяйственной деятельности, юридическое сопровождение бизнеса.
+380 (66) 146-37-19
Шведская, 6, Полтава, 36000
Оставьте отзыв первым
Юридична компанія "Грінлайт" надає широкий спектр юридичних послуг фізичним та юридичним особам
+380 (50) 982-90-93
вул. Зигіна 29, оф.413, Полтава, 36000
Оставьте отзыв первым
ЮРИДИЧЕСКИЕ УСЛУГИ ПОЛУЧЕНИЕ РАЗРЕШИТЕЛЬНЫХ ДОКУМЕНТОВ ЛЮБЫЕ ТАМОЖЕННЫЕ УСЛУГИ ВО ВСЕХ ГОРОДАХ УКРАИНЫ
+380 (067) 351-20-91
Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск, ул.Криворожское шоссе, д. 21, Полтава
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 146-37-19
ул. Шведская, 6, Полтава, 36000, Украина, Полтава

Кратко об организации

Фирма Центр образования РЕЗУЛЬТАТ из Полтавы предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Юридические услуги. Находится по адресу ул. Ленини, 4, каб.22, Полтава, Украина в Полтаве. Связаться с контактным лицом организации Центр образования РЕЗУЛЬТАТ по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт rezultat.in.ua, с помощью телефонов +380 (99) 5017476, +380 (532) 657157.