KROL ТМ

Продажа моторних та трансмісійних олив, охолод. і гальмівних рідин за прийнятними цінами
отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (98) 841-47-03
+380 (63) 421-11-10
+380 (95) 782-15-49
krol.ua
вул. Біла Ровенская область, Ровно г., Украина, 33018
Закрыто до 9:00 Откроется через 13 часов 05 минут
Понедельник-пятница – 9:00-17:00
Суббота, воскресенье – выходной
Ошибка в описании?
ТМ KROL
+380 (98) 841-47-03
вул. Біла, Ровно, 33018

Отзывы о KROL, ТМ

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании KROL, ТМ. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Масла української торгової марки «КРОЛ» давно і міцно асоціюються у споживачів з високою якістю. На жаль, в нашій країні будь-яке виробництво - це важка ноша. Але почесна. Сьогодні завод з виробництва олив в Кривому Розі входить до числа найсучасніших в Східній Європі і є одним з найбільш динамічно розвиваються гравців на ринку ПММ в Україні. Наша розповідь - про історію та сьогодення цього підприємства.
Кращий в галузі
Завод «КРОЛ» був побудований в 1998 році. Будівництво почалося в результаті співпраці з компанією Fina, нині входить у концерн Total. До того часу криворізька компанія - майбутній власник заводу, займалася тільки дистрибуцією паливно-мастильних матеріалів. Був накопичений багатий досвід, контакти з Fina утворилися досить тісні, і в результаті такого спілкування виникла ідея будівництва заводу.
Спочатку виробництво продукції було розраховано на потреби підприємств гірничо-металургійного комплексу. Та інакше і бути не могло в силу географічного положення «КРОЛ». Звичайно ж, спочатку був проведений ретельний моніторинг майбутнього ринку збуту, відбулися переговори з потенційними клієнтами. Їм була надана вся необхідна інформація - від марок присадок до рецептур і технологій виготовлення продуктів, оголошені постачальники сировини, описані переваги логістики, оскільки завод вирішено було побудувати в радіусі 30 км від основних споживачів.
Резервуарний парк підприємства дозволяє здійснювати прийом і зберігання на 5000 тонн готових і базових масел.
Після масштабних презентацій були підписані перші контракти. Зокрема, компанія стала генеральним постачальником масел на «АрселорМіттал Кривий Ріг» (колишня «Криворіжсталь»).
Одним з важливих переваг заводу стало те, що він володів великим резервуарним парком, що дозволяє зберігати чималі обсяги готової продукції і базових масел, що насамперед забезпечувало безперебійність поставок великим підприємствам.
На першому етапі «КРОЛ» виробляв масла тільки групи ГОСТ, а далі, після підписання контракту з компанією Infineum, одним з провідних виробників присадок, розширив асортимент більш висококласними продуктами - моторними і гідравлічними маслами. Це дало змогу суттєво розширити коло споживачів.
Розуміючи важливість оперативного реагування на потреби клієнтів, а також з метою зниження собівартості в перспективі, структурний підрозділ компанії на обладнанні бельгійської компанії REMY International стало виробляти металеву тару для нафтопродуктів (євро-бочка 216,5 л).
Другим етапом було налагоджено виробництво висококласних моторних і трансмісійних масел під власним брендом «КРОЛ», які стали пропонуватися споживачам як в великій фасовці, так і в пластикових каністрах 1, 4 і 5 літрів власного оригінального дизайну.
Одночасно розвивалася дилерська мережа, побудована по обласному ознакою . До 2003 року вона була повністю сформована, і на заводі прийшли до того, що настав час проведення широкомасштабної рекламної кампанії. Що й було зроблено. Це була реклама на телебаченні по трьох каналах, у друкованих ЗМІ, а також різні промо-акції та презентації.
Завдяки продуманим маркетинговим заходам завод швидко вийшов на досить великий обсяг продажу фасованої продукції під маркою «КРОЛ». У підсумку, за станом на кінець 2003 - початок 2004 року торгова марка «КРОЛ», за оцінками фахівців, зайняла від 4 до 5% українського ринку споживання олій всіх типів, що є суттєвим показником.
Паралельно з цим налагоджувалося робота з мережевими компаніями, були освоєні послуги з «приват лейблу» для українських замовників. Йшла постійна робота над розробкою рецептур, удосконаленням продукції, зниженням собівартості продуктів без шкоди якості. Співпраця з концерном Infineum, що надали можливості для навчання техперсоналу, дозволило криворіжцям підвищити професійний рівень своїх технічних фахівців. Навчальні семінари проводилися в Італії, Бельгії, Голландії.
У сучасному трьохрівневому виробничому комплексі розміщені ємності для зберігання присадок, змішувачі, лабораторія та офісні приміщення.
Компанія, подолавши рубіж становлення, стала одним з найбільш потужних, розвинених і технічно оснащених підприємств такого профілю в Україні. Підприємство виникло одним з останніх, виробничий комплекс і складські приміщення будувалися абсолютно «з нуля» в промзоні із залізничною гілкою, і тому стало найсучаснішим на той період: компактне, розташована на чотирьох гектарах, зручне, грамотно «сконструйоване» і максимально пристосоване до сучасних вимогам. До слова, вже тоді на «КРОЛ» застосовували тензодатчики для дуже точного вимірювання маси сировини і присадок, що подаються в змішувачі.
На жаль, в силу політичних і спричинили економічних причин у 2005 році робота дуже ефективної, сучасної і потужного заводу була законсервована.
Епоха відродження
У 2011 завод «КРОЛ» був придбаний новим українським інвестором, і працездатність підприємства стали відновлювати. Було проведено технічне переозброєння, продиктоване віянням часу: придбано додаткове обладнання, модернізована і розширена лаборато
Товары и услуги
- Моторні оливи (база Chevron)
- Трансмісійні оливи
- Мастильні матеріали
- Антифриз, тосол
- Гальмівні рідини
- Омивачі
- Електроліт кислотний
- Дистильована вода

Кратко об организации

Фирма ТМ KROL из Ровно предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Автомасла. Находится по адресу вул. Біла в Ровно. Связаться с контактным лицом организации KROL по интересующим Вас вопросам вы можете письмом на адрес anatoliyfedorchuk@mail.ua, на web-странице krol.ua, через сайты , , по номерам +380 (98) 8414703, +380 (63) 4211110, +380 (95) 7821549.