Куто4ок (Kuto4ok), ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (95) 509-20-38 Дирекция
http://74575.ua.all.biz
Украина,Ровенская область, Ровно,вул. Київська, 91 Ровенская область, Ровно г., Украина
Ошибка в описании?
Куто4ок (Kuto4ok), ЧП
+380 (95) 509-20-38
Украина,Ровенская область, Ровно,вул. Київська, 91, Ровно

Отзывы о Куто4ок (Kuto4ok), ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Куто4ок (Kuto4ok), ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Фотошпалери. Широкий вибір текстур полотна і тематики. Ціна - 230 грн.
Товары и услуги
- Фотообои разной тематики,
- фотошпалери.
Оставьте отзыв первым
+380 (362) 642001
вул. Біла, 18, Ровно, 33001, Україна, Ровно
Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ОВІС» працює на ринку продовольчих товарів України з 1994 року. Ми є одними з підприємств гуртової торгівлі продуктів харчування західного регіону України, що міцно закріпилось в цій галузі. За час існування підприємства нами розвинута система оптової торгівлі широкого спектру продукції, як для населення так і для підприємств харчової промисловості регіону, для прикладу річний об’єм реалізації солі складає 20400 тонн, борошна 4000 тонн, і цей показник щороку збільшується. В 2011 році фірма «Овіс» посіла 13-те місце згідно профілюючого УКТЗЕД «Крохмалі; інулін» та номінована на отримання національної статус нагороди «Імпортер року 2011» на п'яту церемонію нагородження «Експортер року» та «Імпортер року» в Україні, що проходить під патронатом Міжнародної торгової палати та за підтримки Кабінету Міністрів України. Крім продуктів харчування ми успішно розвиваємо ще один стратегічний для нас напрямок – реалізація продуктів для годування тварин. Причому ми охопили весь спектр товарів даного сегменту ринку, починаючи від преміксів закінчуючи готовими комбікормами, для всіх видів тварин, птиці та риби, а також зерном, продуктами переробки олійних культур і т.д.. У власності підприємства є власна територія, магазини роздрібної та оптової торгівлі, криті склади для якісного зберігання товару, цехи по фасуванню борошна, круп, цукру, продуктів для тварин, залізнична колія та площадка для вивантаження продукції з автотранспорту з зручним підїздом, що дозволяє нам одночасно обслуговувати 8 вагонів та автотранспорт, адміністративне приміщення. Але основним надбанням підприємства за багаторічну працю є професійний колектив який чітко та систематично працює в напрямку розвитку підприємства, розширення асортименту продукції, залучення до співпраці нових та надійних партнерів як на внутрішньому так і на зовнішніх ринках.Год основания:1994Количество сотрудников:11-50 чоловікАдрес:м Рівне

Кратко об организации

Фирма Куто4ок (Kuto4ok), ЧП из Ровно предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Магазины обоев. Находится по адресу Украина,Ровенская область, Ровно,вул. Київська, 91 в Ровно. Связаться с контактным лицом организации Куто4ок (Kuto4ok), ЧП по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://74575.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (95) 5092038.