NiTsan ООО

Туристичні автобуси та мікроавтобуси. по Україні та за кордон вiд 6 до 55 місць!
+380 (98) 577-82-28 Нітсан
+380 (50) 939-68-88 — Нітсан
vk.com
Рівне Ровенская область, Ровно г., Украина
Закрыто до 23:00 Откроется через 19 часов 00 минут
Понедельник-воскресенье – 23:00-24:00
Ошибка в описании?
ООО NiTsan
+380 (98) 577-82-28
Рівне, Ровно

Отзывы о NiTsan, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании NiTsan, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Компанія "NiTsan" успішно працює з 2012 року, здійснює пасажирські перевезення на території України, каїн ЄС та СНГ . Наші висококваліфіковані водії з хорошим знанням маршрутів доставлять Вас і Ваш вантаж до пункту призначення в цілості й схоронності.Якість, надійність, старанність надаваних послуг для нас – головна об'єднуюча ідея всієї нашої діяльності.
Наша компанія на професійному ринку пасажироперевезень м.Рівне та України зарекомендувала себе як надійний партнер.
В наш час, коли люди звикли економити час на всьому, на чому тільки можна, пасажирські перевезення стали просто незамінними. Ними користуються навчальні заклади для того, щоб забезпечити своєчасне прибуття дітей до місця навчання, ними користуються найбільш відповідальні керівники, які поважають дисципліну і не хочуть миритись з запізненнями співробітників, ними користуються туристи і любителі подорожувати, які не можуть відмовити собі в можливості відвідати недалекий курорт чи місто, багате на пам’ятки, ними користуються організатори всіляких заходів, вечірок, святкувань, які переживають про те, щоб їх гості були доставлені вчасно і з комфортом до місця проведення заходу.
Замовлення пасажирських перевезень дозволить кожному бажаючому добратись швидко і вчасно в будь-яку точку. Автобус/мікроавтобус можна замовити на певний час чи для одноразової доставки пасажирів в певне місце.
Товары и услуги
*NiTsan*
Наша компанія пропонує туристичні автобуси та мікроавтобуси
від 6 до 55 пасажирських місць на:
- ділові поїздки;
- туристичні поїздки;
- трансфер;
- екскурсії по Україні і Європі ;
- доставка робочих на роботу;
- оренда автобуса на весілля.

Ви маєте можливість вибрати оптимально відповідний варіант автобуса-мікроавтобуса різного розміру і класу.

Кратко об организации

Организация ООО NiTsan из Ровно может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Аренда автобусов. Расположена по адресу Рівне в Ровно. Связаться с представителем фирмы NiTsan, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сети , , по электронной почте nitsan@ukr.net, при помощи телефонов +380 (98) 5778228, +380 (50) 9396888, на официальном сайте vk.com.