ПП Петрушин

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (50) 537-11-85
http://evakuator-rovno.uaprom.net
ул. Павлюченка 25, Ровно, Украина Ровенская область, Ровно г., Украина
Ошибка в описании?
ПП Петрушин
+380 (50) 537-11-85
ул. Павлюченка 25, Ровно, Украина, Ровно

Отзывы о ПП Петрушин

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП Петрушин. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

евакуатор ровно

Товары и услуги
- Эвакуатор Ровно.
Оставьте отзыв первым
+380 (362) 451904
Украина,Ровенская область, Ровно,вул. Гагаріна, 39, 3-й поверх., Ровно
Колективне Підприємство "Агентство - Захист" створене на базі Рівненської Обласної Профспілкової Організації Атестованих Працівників Органів Внутрішніх Справ України в 2000 році. На даний час активно розвивається та співпрацює з багатьма установами та організаціми не лише по м.Рівне а й по всій Україні. Основними напрямами діяльності підприємства є охорона, юридичні послуги, послуги економічної безпеки, працевлаштування та підбору персоналу, встановлення систем відеоспостереження. Кожним видом діяльності займається відповідний відділ. У травні 2010 року створене Острозьке міжрайонне відділення КП "Агентство–Захист” активно діє і розвивається. На його рахунку є розкритий злочин по гарячих слідах та затримано два злочинці. Наказом начальника УМВС України в Рівненській області, генерал-майора міліції О. М. Сала від 03.09.2010 року № 637 відзнакою "УМВС України в Рівненській області” удостоєно керівника Острозького міжрайонного відділу КП "Агентство–Захист”, полковника міліції у відставці М. П. Бондарчука та охоронника Р.Г. Фесенка, які затримали злочинців і повернули потерпілим викрадене майно на суму майже п’ять тисяч гривень.

Кратко об организации

Организация ПП Петрушин из Ровно может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Службы экстренного вызова. Расположена по адресу ул. Павлюченка 25, Ровно, Украина в Ровно. Связаться с представителем фирмы ПП Петрушин, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (50) 5371185, на официальном сайте http://evakuator-rovno.uaprom.net.