Пвкмп «ЗЕФ»

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (97) 542-63-39
http://pvkmp-zef.uaprom.net
вул. Заміська,2, Ровно, Україна Ровенская область, Ровно г., Украина
Ошибка в описании?
Пвкмп «ЗЕФ»
+380 (97) 542-63-39
вул. Заміська,2, Ровно, Україна, Ровно

Отзывы о Пвкмп «ЗЕФ»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Пвкмп «ЗЕФ». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Наше підприємство вже 10 років займається виробництвом деревообробного обладнання. Наше підприємство постійно працює над вдосконаленням власної продукції, по можливості стараємося враховувати всі побажання покупців. Ми одні з перших в регіоні, які почали виготовляти стрічкові пилорами. Деяке наше обладнання, розроблене нашими фахівцями немає аналогів на нашому ринку. Ми постійно працюємо над розширенням нашої продукції. Працюючи з клієнтами, намагаємося рекомендувати інструмент і методи для кращої експлуатації нашого обладнання.

Реквизиты компании:Р/р 260073011051 обласне управління «Ощадного банку» Код ЗКПО 30547492 МФО 333368
Товары и услуги
- Пилорама с безиновым двигателем,
- Пилорама ленточная,
- Столярное оборудование,
- Оборудование для обрезки доски.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 410-37-65
с. Новая Любомирка, Ровенской области, Ровенского района, ул. Промышленная 6, Ровно, Украина
Оставьте отзыв первым
+380 (362) 434443
ул. Коцюбинского 3, Ровно, 33000, Украина
ЧП «Краща вода» в сфере водоочистки и водоподготовки представляет ряд услуг, цель которых — сделать процесс очистки и ревитализации (оживления) воды максимально эффективным. Мы уверены, что сможем быть полезными для Вас, в решении важных проблем, связанных с качеством воды. Новейшие технологии, вместе с эффективностью и надежностью, являются основой для разработки проектов предприятия «Краща вода». Разные сферы быта, бизнеса и производства — получают отлично выверенные решения своих конкретных задач. Выбирая наше оборудование, Вы выбираете собственное здоровье, спокойствие и долголетие. Предприятие «Краща вода» эксклюзивный представитель Original Grander Technology в Украине.
Оставьте отзыв первым
+380 (362) 622039
ул. Млыновская, 32, Ровно, 33024, Украина
Основные направления деятельности НПФ «Продэкология»: проектирование, изготовления, модернизация и ремонт магнитных, электрических сепараторов и фильтров; разработка, изготовление, шеф-монтаж, наладка и сервисное обслубслуживание металлодетекторов; проектирование, изготовление осветлителей-грязевиков магнитных; поставка приборов для проведения измерений и контроля магнитной индукции; комплектация лабораторий оборудованием для анализа содержания ферропримесей в продукции; поставка запасных частей, магнитных блоков и магнитов для всех типов сепараторов; предоставление инжиниринговых услуг в т.ч. проектирование линий по переработке стеклобоя, электронных плат, твердых бытовых отходов, лома электронной техники; проектирование и изготовление нестандартного оборудования. Год основания:1993
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 597-73-26
ул. Курчатова,18 ж, Ровно, Украина
Виробництво інверторних зварювальних апаратів та світлодіодного освітлення. Основним напрямком діяльності ТзОВ «Техмік» є розробка та виробництво електронної та радіотехнічної продукції. На ринку виробництва електронної продукції працює з 1998 року. Асортимент продукції налічує на сьогодні більше 50 різних виробів це : - Контрольно - вимірювальні прилади, датчики, таймери, регулятори обертів моторів вентиляторів, шафи управління для технологічних процесів, систем вентиляції і нагріву приміщень. - Модулі керування газовими і твердотопливними котлами. - Мікроконтролерні плати управління для стоматологічних крісел. - Антени і обладнання для бездротового доступу до інтернету. - Електроні годинники і світлодіодні рекламні біжучі стрічки для вокзалів, аеропортів , промислових і адміністративних будівель. - Електроні трансформатори для світлодіодних і галогених ламп. - Світлоріодні лампи і прожектири. - Охороні системи обмеження доступу в приміщення. - Інверторні апарати для ручного дугового зварювання електродами. - Інверторні апарати аргоно-дугового зварювання вольфрамовим електродом. - Розробка складного програмного забезпечення для мікроконтролерів. Год основания:1998
Оставьте отзыв первым
+380 (0362) 434443
ул. Коцюбинского,3, г. Ровно, Украина
ЧП «Краща вода» предлагает предприятиям и частным лицам полный спектр услуг в области водоочистки и ревитализации воды. Подробней link text
Оставьте отзыв первым
+380 (362) 683928
ул. П. Дорошенка 23, Ровно, 33001, Украина
Приватне підприємство «Інтерсклад» засновано в серпні 2000 року. Головними видами діяльності підприємства є – проектування технології складування та обробки товарних потоків підприємств, поставки різноманітного технологічного устаткування, його монтаж та технічне обслуговування. Дилерські та дистриб'юторські відносини з виробниками відповідного устаткування з Європи та США надають підприємству можливість завжди пропонувати своїм клієнтам оптимальні інженерні рішення. Підприємство виконує роботи як в Україні, так і за її межами. 1 Візки ручні 2 Візки ручні для палет 3 Візки ручні для палет — пантографи 4 Штабелери ручні 5 Штабелери та візки з електроприводом 6 Навантажувачі та додаткове устаткування до них 7 Стелажі та стелажні системи 8 Перевантажувальні містки 9 Підіймальні та робочі платформи 10 Інвертери палет 11 Крани, кран-балки, тельфери 12 Колеса, колісні пристрої 13 Системи зважування транспортних засобів 14 Акумулятори, конвеєри, інше 1 Консультації з підбору технологічного устаткування. 2 Розробка стратегії розвитку складового господарства підприємства і оптимізація товарних потоків. 3 Проектування приміщень складів – оптимальне розташування технологічного устаткування, підбір механізмів. 4 Зовнішньоекономічна діяльність — пошук контрагентів, підготовка контрактів та супроводжувальних документів, повний супровід зовнішньоекономічних контрактів. 5 Консультації з організації систем контролю та обліку за рухом товарно-матеріальних цінностей на підприємстві.

Кратко об организации

Фирма Пвкмп «ЗЕФ» из Ровно предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Промышленное оборудование. Находится по адресу вул. Заміська,2, Ровно, Україна в Ровно. Связаться с контактным лицом организации Пвкмп «ЗЕФ» по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://pvkmp-zef.uaprom.net, с помощью телефона +380 (97) 5426339.