Рінет

+380 (362) 608198 (0362) 608-178
http://rnet--nternet-provajder.uaprom.net
м. Рівне, вул. Київська 36, офіс 932., Ровно, Украина Ровенская область, Ровно г., Украина
Ошибка в описании?
Рінет
+380 (362) 608198
м. Рівне, вул. Київська 36, офіс 932., Ровно, Украина, Ровно
Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Рінет — молода організація, яка динамічно розвивається, і прагне бути якомога ближче до своїх клієнтів. Наші послуги — це оптимальна якість інтернету при розумних цінах, доступні можливості для роботи, спілкування, навчання та відпочинку.

Товары и услуги
- Рінет-інтернет-провайдер.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 350-22-06
Украина,Ровенская область, Ровно,ул. Макарова 23, Ровно
Абсолютно все модели аксессуаров и солнцезащитных очков, представленные на сайте, проходят строгий отбор, имеют безупречное качество, а ценовая политика нашей компании заставит Вас улыбнуться. У нас Вы найдете оправы на любой случай, будь то прогулка с друзьями, тусовка в ночном клубе или же просто понадобилось подчеркнуть стиль и улучшить настроение. Купить винтажные солнцезащитные очки в оригинальном исполнении, купить ретро очки – легко! Очки лисички, круглые очки, узкие очки – не проблема! Blnaccessories также предлагает большой ассортимент стильных аксессуаров: молодежные часы, браслеты, шарфы, хомуты, шляпы, ремни, перчатки, сумки, кошельки и многое другое! Следите за нами! Приятного шоппинга!
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 093-33-73
Ул. Коновальца, Ровно, Украина, Ровно
Продажа женской одежды и нижнего белья
Оставьте отзыв первым
+380 (99) 313-25-69
Украина,Ровенская область, Ровно,ул. Пересопницкая 2, Ровно
Поставки комплектующих и электронных компонентов
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 431-66-26
Украина,Ровенская область, Ровно,Словацького 3а, Ровно
Усі види IT-послуг
Оставьте отзыв первым
+380 (362) 240708
Украина,Ровенская область, Ровно,33003, ул. Гагарина, 39, Ровно
ТОВ "СП-Лебкон" працює на ринку постачання лінійно-кабельних виробів (кросове обладнання, обладнання для мідних ліній зв'язку та волоконно-оптичне обладнання) України з 1992р. Для багатьох партнерів ім'я підприємства "СП-Лебкон" є синонімом надійності постачання виробів високої якості та постійного дотримання найбільш передових і прогресивних методів роботи. Сьогодні ТОВ "СП-Лебкон" входить в першу десятку найбільших постачальників лінійно-кабельних виробів в Україні. ТОВ "СП-Лебкон" має розвинену систему постачання, розгалужену мережу клієнтів, стійкі відносини з ведучими світовими та вітчизняними виробниками і постачальниками: 1.1 Тайко Электроникс Райхем БВБА 1.2 ADC GmbH 1.3 ТОВ "3М Україна" 1.4 FIBRAIN 1.5 ELMAT Нашим клієнтам ми пропонуємо наступну продукцію: Шафи розподільчі типу ШР, ШР М, ШРП, ШР К;Шафи телекомунікаційні з мікрокліматом для активного обладнання;Кросове обладнання для мідножильних ліній зв'язку типу QDF, C5C, KRONE, VS Compact, VS Standart, ЯЕВИ;Кросове обладнання для оптичних ліній зв'язку типу FIST, FOMS та аналоги виробництва R&M та 3M;Муфти для мідножильних ліній зв'язку типу XAGA, BCCK, MBCCK, стрічкові муфти, компресійні муфти;Муфти для оптичних ліній зв'язку типу FOSC та аналоги виробництва R&M та 3M;Бокси і ящики для мідножильних зв'язку типу БКТ, УКС та їх аналоги на основі плінтів QDF, C5C, KRONE;Бокси і ящики для оптичних ліній зв'язку типу FIST та їх аналоги виробництва R&M та 3M;Пристрої діодні блокувальні;Оптичні трансивери;Стрічки сигнальні для зв'язку. Вся продукція, що постачається нашим підприємством має сертифікати відповідності в системі УкрСЕПРО. Професіоналізм наших співробітників забезпечує кваліфіковану інформаційно-технічну підтримку. Ми впевнені, що співробітництво з нами підтвердить Ваш правильний вибір надійного та вигідного партнера.
Оставьте отзыв первым
+380 (362) 282790
Украина,Ровенская область, Ровно,33027, ул.Галицкого,16, Ровно
Компания МАКО удерживает лидирующие позиции на рынке Украины в области разработки и распространения новых технологий соединения линий связи используя телекомуникационную продукцию мировых лидеров Belconn, Raychem, Krone, Quante, Hanplast

Кратко об организации

Фирма Рінет из Ровно предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Телекоммуникационные услуги. Находится по адресу м. Рівне, вул. Київська 36, офіс 932., Ровно, Украина в Ровно. Связаться с контактным лицом организации Рінет по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://rnet--nternet-provajder.uaprom.net, с помощью телефона +380 (362) 608198.