ТЕПЛО-ПЛЮС

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (97) 275-64-79
teplo-plyus-cs984810.uaprom.net
Рівне, Ровно, 33000, Украина Ровенская область, Ровно г., Украина
Ошибка в описании?
ТЕПЛО-ПЛЮС
+380 (97) 275-64-79
Рівне, Ровно, 33000, Украина, Ровно

Отзывы о ТЕПЛО-ПЛЮС

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТЕПЛО-ПЛЮС. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Теплоакумуляційні електричні обігрівачі ТЕПЛО-ПЛЮС увібрали в себе передові технології в сфері опалення.
Теплоакумуляційний обігрівач складається з нагріваючого елементу, покритого шамотом, та металевого корпусу. Нагрівальний елемент спеціально влитий в високоекологічний шамот, завдяки чому він не має контакту з повітрям і збільшується його строк експлуатації. Виробники теплоакумуляційних обігрівачів гарантують, що їх продукція буде працювати протягом тридцяти років. Металевий корпус має ребристу поверхню, яка гарантує не тільки швидке, а й рівномірне нагрівання повітря в приміщенні.


Принцип роботи теплоакумуляційного обігрівача
Даний обігрівач живиться від звичайної 220 вольтової розетки. Вмикаючи обігрівач, нагрівальний елемент виділяє певну кількість тепла, а далі вимикається. Це дозволяє економити електроенергію, адже шамот дозволяє на довго втримати тепло. Тобто, в подальшому обігрівач вже не споживає електроенергію, а просто протягом декількох годин віддає тепло.
На кожному теплоакумуляційному обігрівачі стоїть терморегулятор, за допомогою якого можна встановити в кожній кімнаті окрему температуру. Регулятор дозволяє виставити температуру повітря в приміщенні від 0 до 30 градусів Цельсія. Крім того, він дає можливість регулювати витрату електроенергії, адже чим нижча температура виставлена, тим менше теплоакумуляційний обігрівач споживає електрики.
Суттєвою перевагою теплоакумуляційних обігрівачів є їхня автономність. На відміну від газових котлів, така система опалення не потребує складного монтажу та таких елементів, як труби для підводу води та газу. Не потрібно утримувати обслуговуючий персонал, або виділяти спеціальну ділянку або приміщення під котельню чи склад для твердого палива.
При цьому, такі обігрівачі мають привабливий дизайн, що дозволяє їх гармонічно вписати в будь-який дизайн приміщення. А те, що не відбувається процесу горіння, забезпечує повністю екологічне тепло, та те, що не спалюється кисень.
Використання теплоакумуляційного обігріву з максимальною економією
Щоб досягнути максимального ефекту економії електроенергії необхідно використовувати теплоакумуляційні обігрівачі разом з тарифними лічильниками


Теплоакумуляційний обігрів для населення
Наприклад, для населення самим вигідним варіантом буде встановлення теплоакумуляційного обігрівача разом зі звичайним лічильником, але за спеціальним заниженим тарифом, що передбачає використання електроенергії для опалення. Такий пільговий тариф передбачає збільшення ліміту на споживання електроенергію до 1800 кВт/годин в місяць починаючи з жовтня і включно по квітень. Перевага цього тарифу ще й в тому, що використання побутових приладів також буде розраховуватися за пільговим тарифом. Для його отримання необхідно подати заявку в енергопостачальну компанію. В іншому випадку можливе встановлення теплоакумуляційного обігрівача разом з двохзонним лічильником. По такому лічильнику електроенергія з сьомої ранку по одинадцяту вечора нараховується по звичайному тарифу, а в нічний час на заниженому на 30%. Звісно, така схема поступається попередній, але має свої певні переваги. Вночі температура нижча, чим вдень, а значить і енергоспоживання зростає.
Також можна встановити обладнання зі звичайним лічильником і не змінювати тарифу. Певно, що такої суттєвої економії, як в попередніх випадках не буде, але , все таки буде позитивний результат.
Використання теплоакумуляційних електричних обігрівачів для підприємств та державних установ
Оскільки електроенергія для вище зазначених споживачів відпускається за значно вищими тарифами ніж населенню розглядаємо одну схему використання електричного теплоакумуляційного опалення з трьох тарифним лічильником.
Підчас трьох тарифного одліку доба ділиться на три періоди Пік - з 08.00 год. до 10.00 год. і з 17.00 год. до 21.00 год. ( січень, лютий, листопад, грудень). Ніч з 23.00 год. до 06.00 год. ( січень, лютий, листопад, грудень). Пів пік – решта часу. Звичайний тариф множиться для відповідний коефіцієнт.
Пік – 1,68;
Ніч – 0,35;
Пів пік – 1,02.
Таким чином для досягнення економії встановлюється часове реле, яке вимикає електроенергію в години пік, за рахунок чого виходить що теплоакумуляційне опалення споживає електроенергію вночі і в напівпіковий період.
Хоч теплонакопичувачі старого зразка споживають електроенергію лише вночі за нижчим тарифом вони менш економні, оскільки в них неможливо ефективно керувати тепловим зарядом і це призводить до його перевитрати. Теплонакопичувачі потрібно кожну ніч заряджати теплом, підчас невеликих морозів необхідна кількість тепла для приміщення зменшується і призводить до того що зайве тепло в теплонакопичувачі використовується нераціонально. ( перегріває приміщення і втрачається) Обігрівачі електричні теплоакумуляційні споживають електроенергію і внапівпіковий період, проте завдяки своїй конструкції і терморегулятору підтримують задану температуру повітря в приміщені і не спричиняють перевитрату електроенергії.

Товары и услуги
- Автономне електричне опалення,
- Електричне теплоакумуляційне опалення,
- Теплоакумуляційний обігрів,
- Теплоакумуляційні електричні обігрівачі ТЕПЛО-ПЛЮС,
- Теплоакумуляційні обігрівачі.
Оставьте отзыв первым
все виды страхования.
+380 (362) 634692
Мицкевича улица, 11, Ровно
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 774-11-29
Адрес не указан.

Кратко об организации

Компания ТЕПЛО-ПЛЮС из Ровно предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Медицинское страхование. Располагается по адресу Рівне, Ровно, 33000, Украина в Ровно. Связаться с представителем компании ТЕПЛО-ПЛЮС по всем вопросам вы можете при помощи телефона +380 (97) 2756479, на официальном сайте teplo-plyus-cs984810.uaprom.net.