ТзОВ фірма "Овіс", Товариство з обмеженою відповідальністю

Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю ТзОВ фірма Нашли ошибку? Вход для представителя ТзОВ фірма Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Ровенская область, Ровно г., вул. Біла, 18, Ровно, 33001, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (362) 64-20-01
  -
  відділ реалізації
  +380 (362) 63-06-51
  -
  факс
  +380 (50) 435-35-92
  -
  продукти для тварин
  +380 (50) 924-21-02
  -
  борошно, крупи
 • Сайты
  Официальный сайт ТзОВ фірма http://ovisrivne.com.ua
 • E-mail
 • Описание

  Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ОВІС» працює на ринку продовольчих товарів України з 1994 року. Ми є одними з підприємств гуртової торгівлі продуктів харчування західного регіону України, що міцно закріпилось в цій галузі.


  За час існування підприємства нами розвинута система оптової торгівлі широкого спектру продукції, як для населення так і для підприємств харчової промисловості регіону, для прикладу річний об’єм реалізації солі складає 20400 тонн, борошна 4000 тонн, і цей показник щороку збільшується.


  В 2011 році фірма «Овіс» посіла 13-те місце згідно профілюючого УКТЗЕД «Крохмалі; інулін» та номінована на отримання національної статус нагороди «Імпортер року 2011» на п'яту церемонію нагородження «Експортер року» та «Імпортер року» в Україні, що проходить під патронатом Міжнародної торгової палати та за підтримки Кабінету Міністрів України.


  Крім продуктів харчування ми успішно розвиваємо ще один стратегічний для нас напрямок – реалізація продуктів для годування тварин. Причому ми охопили весь спектр товарів даного сегменту ринку, починаючи від преміксів закінчуючи готовими комбікормами, для всіх видів тварин, птиці та риби, а також зерном, продуктами переробки олійних культур і т.д..


  У власності підприємства є власна територія, магазини роздрібної та оптової торгівлі, криті склади для якісного зберігання товару, цехи по фасуванню борошна, круп, цукру, продуктів для тварин, залізнична колія та площадка для вивантаження продукції з автотранспорту з зручним підїздом, що дозволяє нам одночасно обслуговувати 8 вагонів та автотранспорт, адміністративне приміщення. Але основним надбанням підприємства за багаторічну працю є професійний колектив який чітко та систематично працює в напрямку розвитку підприємства, розширення асортименту продукції, залучення до співпраці нових та надійних партнерів як на внутрішньому так і на зовнішніх ринках.

  Год основания:1994
  Количество сотрудников:11-50 чоловік
  Адрес:м Рівне

 • Товары и услуги
  - Клей для вінілових шпалер EXCLUSIVE,
  - Клей для склошпалер EXCLUSIVE,
  - Клей для флізелінових шпалер EXCLUSIVE,
  - Крохмаль картопляний технічний (для паперової промисловості) виробництва компанії Novidon,
  - Інфрачервоні лампи для обігріву тварин та птиці виробництва компанії InterHeat (Корея),
  - Мішки поліпропіленові (Китай),
  - Концентрати для годівлі тварин Purina,
  - Клей для шпалер Новидон (Великобританія).
 • Кратко об организации
  Компания Товариство з обмеженою відповідальністю ТзОВ фірма "Овіс" из Ровно предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Обои.
  Располагается по адресу вул. Біла, 18, Ровно, 33001, Україна в Ровно.
  Связаться с представителем компании ТзОВ фірма "Овіс" по всем вопросам вы можете по телефонам +380 (362) 64-20-01, +380 (362) 63-06-51, +380 (50) 435-35-92, +380 (50) 924-21-02, на сайте http://ovisrivne.com.ua, по e-mail ovisdocs@gmail.com.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю ТзОВ фірма Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Ровенская область, Ровно г., вул. Біла, 18, Ровно, 33001, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТзОВ фірма "Овіс", Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТзОВ фірма "Овіс", Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ фірма "Овіс", Товариство з обмеженою відповідальністю

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ фірма
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТзОВ фірма "Овіс", Товариство з обмеженою відповідальністю, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.