ООО ПТО "Талан"

Редактировать данные компании ООО ПТО Нашли ошибку? Вход для представителя ООО ПТО Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Луганская область, Северодонецк г., пр. Гвардейский 30/1, Северодонецк, 93400, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (6452) 4-20-01
  +380 (67) 694-13-25
 • Сайты
  Официальный сайт ООО ПТО http://pto-talan-cs1055062.uaprom.net
 • Описание

  ООО ПТО «Талан» компания, основным направлением деятельности которой является производство и реализация противопожарного снаряжения и оборудования, средств пожаротушения, индивидуальной защиты.
  Компания «Талан» производит комплексное обеспечение безопасности предприятий различных отраслей промышленного комплекса Украины и структур ДСНС.
  Мы являемся официальными представителями на Украине ведущих мировых производителей противопожарного оборудования, снаряжения и средств защиты:


  Наши продукты: Пенообразователи


  Одежда пожарного


  Каска пожарного


  Підприємство ТОВ ПТО «Taлан» (Сєвєродонецьк) – вітчизняний виробник засобів захисту пожежних та рятівників, яке працює на ринку протипожежних та аварійно-рятувальних послуг та комплексної безпеки. ПТО «Taлан»- є офіційним представником компанії Williams Fire & Hazard Control Inc (США) на території України, що дає нам можливість запропонувати Вашій службі нові інноваційні технології Hydro-Foam та Hydro-Chem, що до захисту найбільш небезпечних об,єктів. Ця технологія вже багато років успішно застосовується при гасінні пожеж горючих рідин та допомагає боротися з надзвичайними ситуаціями, за участю мінімальної кількості людей і техніки, що є її безперечною перевагою.


  Перелік продукції, що виробляє компанія Williams Fire & Hazard Control Inc включає: пересувні насосні станції; лафетні стволи; піноутворювачі; піно- генератори; системи подачі води, гідранти; установки пінного гасіння; пересувне пожежне обладнання; рукави пожежні та інше.  Головним критерієм оцінки продукції яку ми виробляємо та поставляємо- є ціна-якість.


  За результатами конкурсу, що проходив в рамках виставкового форуму «Технології захисту «ПожТех-2012» каска пожежного Calisia Vulcan посіла друге почесне місце.


  Компанія ПТО «Талан» пропонує лише якісні та надійні засоби захисту пожежного та пожежогасіння, зокрема це:


  • Піноутворювачі :
  • Піноутворювач «Альпєн»- загального призначення (сертифікований в Україні)- кращій піноутворювач 2012 року за результатами конкурсу МНС;
  • Піноутворювач спеціального призначення ThunderStorm ATC AR\AFFF (1% та 6%) (сертифікований в Україні);
  • Піноутворювач «Альпєн-М» -для роботи на морській воді (сертифікований в Україні);
  • Одяг пожежного – ТЗОЗТ «ТАЛАН»- найвищого рівня захисту (сертифікований в Україні);
  • Каски пожежного Calisia Vulcan та Calisia Titan (сертифікований в Україні);
  • Лафетні та ручні стволи ( Williams )
  • Піно- генератори ( Williams)
  • Системи подачі води,насосні станції (до 24000 л/хв.) та гідранти (Williams)
  • Установки пінного гасіння –мобільні та стаціонарні ( Williams)
  • Пересувне пожежне обладнання ( Williams)
  • Рукави пожежні та інше.


  В основу політики ТОВ ПТО «Талан» закладений простий принцип- зробити працю пожежних та рятівників безпечною та найбільш ефективною.  ТОВ ПТО «Талан» разом з Williams Fire & Hazard Control, Inc займається комплексним забезпеченням пожежної безпеки промислових підприємств.


  Проектуванням з нуля всієї протипожежної системи підприємства і постачання високоякісних вогнегасних речовин, у тому числі для водопінного і порошкового вогнегасіння, піногенераторів, арматури, пожежних стволів, рукавів, насосних станцій, пожежних автомобілів і др.


  За 30 років свого існування компанія Williams Fire & Hazard Control успішно погасила понад 200 великих техногенних пожеж на суші і на морі.


  Продукція Williams Fire & Hazard Control, Inc реалізується в усьому світі. Великі промислові підприємства та державні організації гідно оцінили її високу якість і надійність.


  В разі зацікавленості в запропонованій продукції та послугах спеціалістами Державної Служб з Надзвичайних Ситуацій, ми готові в зручний для Вас та ваших підлеглих час провести презентацію обладнання та засобів індивідуального захисту.


 • Товары и услуги
  - Пенообразователь,
  - Одежда пожарного.
 • Кратко об организации
  Фирма ООО ПТО "Талан" из Северодонецка предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Видеонаблюдение и охранные системы.
  Находится по адресу пр. Гвардейский 30/1, Северодонецк, 93400, Украина в Северодонецке.
  Связаться с контактным лицом организации ООО ПТО "Талан" по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://pto-talan-cs1055062.uaprom.net, по номерам +380 (6452) 4-20-01, +380 (67) 694-13-25.
Распечатать Редактировать данные компании ООО ПТО Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Луганская область, Северодонецк г., пр. Гвардейский 30/1, Северодонецк, 93400, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ООО ПТО "Талан"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ООО ПТО "Талан". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ООО ПТО "Талан"

QR-код с контактной информацией организации ООО ПТО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ООО ПТО "Талан", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.