Турфірма «Карпати поруч» Другая

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (93) 516-54-89
http://karpati-poruch.uaprom.net
ул. Б.Хмельницкого, 39, Стрый, 82400, Украина Львовская область, Стрый г., Украина
Ошибка в описании?
Другая Турфірма «Карпати поруч»
+380 (93) 516-54-89
ул. Б.Хмельницкого, 39, Стрый, 82400, Украина, Стрый

Отзывы о Турфірма «Карпати поруч», Другая

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Турфірма «Карпати поруч», Другая. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Турфірма «Карпати поруч» створена з метою розвитку туризму в Карпатському регіоні. Як будь яка компанія ми маємо мету отримувати прибуток, але наш прибуток — це маленький відсоток від Ваших позитивних вражень, від продуманого, безпечного, сповненого позитивних емоцій відпочинку. Як ми це робимо? Звичайно кожній людині складно наважитись на далеку поїздку у невідомий для неї край, але жага до нових подорожей спонукає нас до дій. Ризик потрапити у всілякі пригоди в невідомій місцевості є дуже високим і тому компанія «Карпати поруч» є саме тим гарантом який забезпечує Ваш спокій вже на етапі планування поїздки і впродовж всього Вашого відпочинку. Ми здійснюємо замовлення номерів, екскурсій, підкажемо Вам маршрут до місця відпочинку, допоможемо Вам у визначенні місць бажаних для відвідування, разом з Вам сплануємо цікавий насичений відпочинок виходячи із Ваших вподобань. Компанію «Карпати поруч» створено недавно, але Карпатський регіон — це наш край, наша історія і наше життя, а тому Ви маєте чудову нагоду зануритись в світ пригод та подорожей разом з нами.

Год основания:2012
Товары и услуги
- Де краще відпочити в Карпатах,
- Доступный отдых в Карпатах,
- Отдых в Карпатах это наша забота,
- Отдых в Карпатах недорого,
- Отдых в Карпатах отзывы,
- Відпочинок в Карпатах.
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 260-50-10
Украина,Львовская область, Стрый,82453, ул. Шепильская, 1, Стрый

Кратко об организации

Компания Другая Турфірма «Карпати поруч» из Стрыя предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Туристические агентства. Организацию можно найти по адресу ул. Б.Хмельницкого, 39, Стрый, 82400, Украина в Стрые. Связаться с контактным лицом компании Турфірма «Карпати поруч» по всем вопросам вы можете на web-странице http://karpati-poruch.uaprom.net, по номеру +380 (93) 5165489.