Державне підприємство «Сумський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України»

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (542) 611451 Дирекция
+380 (542) 678754 — Дирекция
http://191652.ua.all.biz
Украина,Сумская область, Сумы,вул. Косівщинська, 18. Сумская область, Сумы г., Украина
Ошибка в описании?

Отзывы о Державне підприємство «Сумський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Державне підприємство «Сумський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Історія та сучасність Центру Державне підприємство «Сумський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду україни» створене 1 жовтня 1998 р. наказом Комітету по нагляду за охороною праці України від 23.09.1998р. № 191 на базі Сумської філії Східного ЕТЦ. Сумська філія почала свою діяльність в грудні 1993р. в складі одного фахівця і за повної відсутності матеріально-технічної бази. Але, вже 1994р. вона повністю відповідала вимогам чинних НД для проведення робіт з технічного діагностування підіймальних споруд та об’єктів котлонагляду, навчання з охорони праці та експертизи проектної документації.
Зараз Сумський ЕТЦ – це сучасне госпрозрахункове підприємство з правом юридичної особи, основним завданням якого є науково-технічна підтримка державного нагляду за промисловою безпекою та охороною праці. Сумський ЕТЦ є колективним членом науково-технічної асоціації «Підйомні споруди» та Українського товариства неруйнівного контролю та технічної діагностики. У відповідності з Постановою КМУ від 26.05.2004р. № 687 та Порядком визначення уповноважених організацій на підставі рішення державної комісії з визначення уповноважених організацій наказом Держпромгірнагляду МНС України від 08.06.2006р. №95 Сумський експертно-технічний центр визначений уповноваженою організацією для здійснення функцій щодо устаткування підвищеної небезпеки:
• проведення первинного технічного огляду перед введенням його в експлуатацію;
• проведення позачергового технічного огляду у разі закінчення граничного строку експлуатації, виникнення аварії або пошкодження, спричинених надзвичайною ситуацією природного чи техногенного характеру;
• ведення обліку даних про технічний стан устаткування.
Зазначені функції здійснюються щодо наступного устаткування підвищеної небезпеки:
• парові і водогрійні котли;
• посудини, що працюють під тиском понад 0,07 МПа;
• трубопроводи пари та гарячої води з робочим тиском пари понад 0,07 МПа і температурою води вище 115oC;
• підйомні споруди (крани, підйомники, ліфти);
• електроустановки та електрообладнання;
• обладнання основних виробництв хімічної, нафтохімічної, нафтогазодобувної та нафтогазопереробної промисловості;
• атракціони стаціонарні і пересувні;
• технологічні транспортні засоби.
Центром розроблена,впроваджена і сертифікована на відповідність вимогам стандартам ДСТУ ISO 9001:2009 та ISO 9001:2008 система якості, випробувальна лабораторія акредитована Національним агенством з акредитації (НААУ) на право проведення сертифікаційних випробувань продукції та послуг, фахівцями з НК освоєні, практично, всі методи неруйнівного контролю та діагностики, що застосовуються країнами СНД.
Товары и услуги
- Державне підприємство «Сумський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України».
Оставьте отзыв первым
операции с недвижимой собственностью, услуги тур агентств.
+38 (0542) 787035
Воскресенская улица, 2, Сумы
Оставьте отзыв первым
посредническая и информационная деятельность в сфере недвижимости
+380 (542) 600682
Соборная улица, 29-Д, Сумы
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 150-51-67
Воскресенская 9, Сумы, 40000, Украина, Сумы
Открыто до 18:00 Закроется через 6:49
documentu.com.ua Укрспецзем – це Державне Підприємство метою якого є забезпечення громадян, підприємців та інших суб’єктів господарювання якісними та доступними послугами в сфері землевпорядкування. Висока кваліфікація та професіоналізм команди працівників дозволяє в короткі строки надати допомогу нашим клієнтам з найрізноманітніших питань, які виникають у сфері землевпорядних робіт, геодезичних робіт, земельного законодавства та ін. Основний акцент поставлено на комплексний підхід при вирішенні проблем, що виникають. Наприклад, для укладання договору купівлі-продажу (дарування) земельної ділянки, разом з кадастровим номером, у нас Ви можете отримати експертну грошову (незалежну) оцінку земельної ділянки, яка є обов’язковою для угоди. Завдяки налагодженим партнерським відносинам з основними організаціями та установами, які працюють в даній сфері, час та зусилля, затрачені на отримання даних документів скорочується до мінімуму. Основною місією компанії ДП Укрспецзем є швидке, ефективне та в повному обсязі вирішення задач, які ставить перед нами клієнт. ДП Укрспецзем співпрацює з такими установами та організаціями, як: - Бюро технічної інвентаризації (БТІ); - Управління Держкомзему; - Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю («ГАСК»); - Управління будівництва та архітектури; - Управління капітального будівництва; Стратегія компанії ДП Укрспецзем заклечається: у встановленні взаємовигідних та довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами; у постійній систематизації фундаментальних та практичних знань і навичок в сфері земельних відносин; у постійній участі в науково-практичних профільних семінарах та конференціях; у постійному підвищенні кваліфікації персоналу, їх професійних навичок; у комплексному та нестандартному підході до вирішення здач, поставлених замовником. Основними перевагами компанії ДП Укрспецзем є: індивідуальний підхід до клієнтів; комплексний підхід до вирішення поставлених клієнтом задач; мінімізація коштів, затрачених на вирішення задач, поставлених клієнтом; мінімальні строки вирішення задач, поставлених клієнтом; професіоналізм співробітників компанії; великий перелік послуг, які надає підприємство; висока якість надання послуг; постійна юридична підтримка наших клієнтів. Професіоналізм персоналу, комплексний індивідуальній підхід до вирішення поставлених нашими клієнтами задач, постійний розвиток дає можливість компанії ДП Укрспецзем займати лідируючі позиції серед підприємств, що працюють у сфері землевпорядкування. Постійно зростаюча кількість наших клієнтів та їх вдячність є найкращим показником ефективності роботи компанії. Год основания:2010Количество сотрудников:11-50 человекГодовые продажи:50 тыс. USD - 100 тыс. USDЗаказов в год:50 тыс. USD - 100 тыс. USD
Оставьте отзыв первым
+380 (5040) 71977
ул. Лушпы, 12/65, Сумы, Украина, Сумы
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 216-01-94
ул. Курская, 147, Сумы, Украина, Сумы
Мягкая МЕБЕЛЬ ДЛЯ ОФИСОВ, БАРОВ, РЕСТОРАНОВ, ГОСТИНИЦ, КЛУБОВ И ДОМА. МЫ ЗА КОМФОРТ в вашем Офисе И УЮТ В ВАШЕМ ДОМЕ - Планируйте его ВМЕСТЕ С НАМИ. Компания Dawidov Group приветствует ВАС ! С удовольствием предлагаем Вам: - Изготовление мягкой мебели под заказ - Перетяжка и реставрация ремонтные услуги (каркасный ремонт: замена бруса, пружин, поролона, ламелий, ДВП, фанеры, механизмов) - Изменение форм мягкой мебели либо её же дизайна на ВАШ вкус Только лучшее для Вас по доступным ценам и только здесь Учитываем Ваши предпочтения, Предоставим лучшее предложение, Делаем добросовестно, Гарантируем Качество Думаем о ВАС Все интересующие Вас вопросы можно обговорить в будничные дни с 9:00 до 19:00 по тел. +38066216194 Сергей Александрович
Оставьте отзыв первым
+380 (050) 806-26-82
ул. Харьковская, Сумы, 40024, Украина, Сумы
Сдача квартир в аренду — долгосрочную и краткосрочнуюРеквизиты компании:050- 8062682

Кратко об организации

Фирма Державне підприємство «Сумський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» из Сум предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Агентства недвижимости. Находится по адресу Украина,Сумская область, Сумы,вул. Косівщинська, 18. в Сумах. Связаться с контактным лицом организации Державне підприємство «Сумський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://191652.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (542) 611451, +380 (542) 678754.