СРФ ДП"Укрспецзем" Государственное предприятие

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (50) 150-51-67
documentu.com.ua
Воскресенская 9, Сумы, 40000, Украина Сумская область, Сумы г., Украина
Ошибка в описании?
Государственное предприятие СРФ ДП"Укрспецзем"
+380 (50) 150-51-67
Воскресенская 9, Сумы, 40000, Украина, Сумы

Отзывы о СРФ ДП"Укрспецзем", Государственное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании СРФ ДП"Укрспецзем", Государственное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

documentu.com.ua

Укрспецзем – це Державне Підприємство метою якого є забезпечення громадян, підприємців та інших суб’єктів господарювання якісними та доступними послугами в сфері землевпорядкування. Висока кваліфікація та професіоналізм команди працівників дозволяє в короткі строки надати допомогу нашим клієнтам з найрізноманітніших питань, які виникають у сфері землевпорядних робіт, геодезичних робіт, земельного законодавства та ін. Основний акцент поставлено на комплексний підхід при вирішенні проблем, що виникають. Наприклад, для укладання договору купівлі-продажу (дарування) земельної ділянки, разом з кадастровим номером, у нас Ви можете отримати експертну грошову (незалежну) оцінку земельної ділянки, яка є обов’язковою для угоди. Завдяки налагодженим партнерським відносинам з основними організаціями та установами, які працюють в даній сфері, час та зусилля, затрачені на отримання даних документів скорочується до мінімуму. Основною місією компанії ДП Укрспецзем є швидке, ефективне та в повному обсязі вирішення задач, які ставить перед нами клієнт. ДП Укрспецзем співпрацює з такими установами та організаціями, як: - Бюро технічної інвентаризації (БТІ); - Управління Держкомзему; - Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю («ГАСК»); - Управління будівництва та архітектури; - Управління капітального будівництва; Стратегія компанії ДП Укрспецзем заклечається: у встановленні взаємовигідних та довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами; у постійній систематизації фундаментальних та практичних знань і навичок в сфері земельних відносин; у постійній участі в науково-практичних профільних семінарах та конференціях; у постійному підвищенні кваліфікації персоналу, їх професійних навичок; у комплексному та нестандартному підході до вирішення здач, поставлених замовником. Основними перевагами компанії ДП Укрспецзем є: індивідуальний підхід до клієнтів; комплексний підхід до вирішення поставлених клієнтом задач; мінімізація коштів, затрачених на вирішення задач, поставлених клієнтом; мінімальні строки вирішення задач, поставлених клієнтом; професіоналізм співробітників компанії; великий перелік послуг, які надає підприємство; висока якість надання послуг; постійна юридична підтримка наших клієнтів. Професіоналізм персоналу, комплексний індивідуальній підхід до вирішення поставлених нашими клієнтами задач, постійний розвиток дає можливість компанії ДП Укрспецзем займати лідируючі позиції серед підприємств, що працюють у сфері землевпорядкування. Постійно зростаюча кількість наших клієнтів та їх вдячність є найкращим показником ефективності роботи компанії.

Год основания:2010
Количество сотрудников:11-50 человек
Годовые продажи:50 тыс. USD - 100 тыс. USD
Заказов в год:50 тыс. USD - 100 тыс. USD
Товары и услуги
- ДП "Укрспецзем".
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 173-47-04
Украина,Сумская область, Сумы,ул. Гаевая 1,, Сумы
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 685-37-99
Украина,Сумская область, Сумы,Тополянская, 23, Сумы
Оставьте отзыв первым
+380 (542) 641-03-1330353
Украина,Сумская область, Сумы,40030, ул. Воеводина, 4, Сумы
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 432-67-99
ул.Кирова,167, Сумы, Украина, Сумы
Оставьте отзыв первым
+380 (542) 226249
Украина,Сумская область, Сумы,ул. Троицкая, 21, Сумы
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 687-27-16
Покровская площадь 13, Сумы, Украина, Сумы

Кратко об организации

Компания Государственное предприятие СРФ ДП"Укрспецзем" из Сум предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Услуги в сфере строительства и недвижимости. Организацию можно найти по адресу Воскресенская 9, Сумы, 40000, Украина в Сумах. Связаться с контактным лицом компании СРФ ДП"Укрспецзем" по всем вопросам вы можете через сайт documentu.com.ua, с помощью телефона +380 (50) 1505167.