'Александр-Alp' Частное предприятие

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (68) 771-72-84
http://aleksandr.uaprom.net
ternopol, Тернополь, Украина Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
Частное предприятие 'Александр-Alp'
+380 (68) 771-72-84
ternopol, Тернополь, Украина, Тернополь

Отзывы о 'Александр-Alp', Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании 'Александр-Alp', Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

монтажні роботи герметизація міжпанельних швів утеплення стін балконів інші висотні роботи методом промислового альпінізму

1. помивка фасадів будівель;

 1. ремонт та обслуговування димових труб;

 2. демонтаж цегляних димових труб;

 3. фарбування козлових і мостових кранів;

 4. фарбування вишок;

 5. пристрій будь-яких типів покрівлі (шиферної, м`якої, металевої);

 6. пристрій, ремонт, оздоблення фасадів будівель;

 7. демонтаж і монтаж металоконструкцій невеликого ваги у важкодоступних місцях;

 8. проведення комунікаційного зв`язку, кабельного телебачення на висоті;

 9. установка водовідливу;

 10. герметизація міжпанельних стиків;

 11. встановлення рекламних щитів, ілюмінації;

 12. заміна стекол;

 13. антикорозійна обробка металоконструкцій.

Год основания:2000
Товары и услуги
- Окраска ферм и балок, куполов, крестов,
- Кровельные работы,
- Промальп,
- Виготовляемо якісні каркасні дашки над балконами в Тернополі,
- Монтаж и демонтаж строительных лесов,
- Герметизация, ремонт межпанельных швов тернопіль,
- Утепление фасада Фасадная система Ceresit,
- Удаление снега с крыш,
- Жидкая теплоизоляция КТЖ TCC.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 186-75-51
Украина,Тернопольская область, Тернополь,тернопіль, Тернополь
Профессиональная уборка -Послеремонтная уборка -Химчистка, чистка ковров и ковролина -Химчистка мягкой мебели -Химчистка салонов автомобилей -Чистка кожаной мебели -Химчистка бильярдный столов -Химчистка матрасов (удаления пылевого клеща) -Мойка окон, витрин -Мойка вывесок, фасадов, рекламных щитов -Мойка банкоматов -Мойка и полировка твердых полов -Чистка жалюзи -Удаление граффити и наклеек, нанесение защитного покрытия -Другие виды клининговых услуг
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 352-80-99
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Танцорова 22, Тернополь
Ресторанный бизнес,организация свадьб,юбилеев.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 425065
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46002, ул. Галицкая 38, Тернополь
Таксі "ШАНС" було засновано 8 травня 2006 року. З того часу наша компанія намагалася постійно удосконалюватися і розвиватися, крокуючи в ногу з технічним прогресом і впроваджуючи інноваційні технології. Ми працюємо 24 години в добу, 7 днів в тиждень, включаючи вихідні і свята для того, щоб Ваше переміщення по місту було комфортним. Приємно, коли вчасно Вам подадуть комфортабельний автомобіль і доставлять вчасно до місця призначення.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 350-54-09
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46020, ул. Лукьяновича, д. 8, Тернополь
Бесплатная доставка питьевой воды "Роксолана" в офисы, квартиры города Тернополь. Продажа кулеров, помп, диспенсеров, подставок и других аксессуаров для воды. Питьевая вода Роксолана - это смягченная артезианская вода, очищенная от солей по многоступенчатой ​​системе, которая предназначена для для повседневного употребления, приготовления пищи и напитков, можно употреблять не кипяченой, при кипячении не оставляет накипи. Разливается в тару 18,9 л.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 660-48-76
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, пр. Степана Бандеры, 8, Тернополь
В наше життя стрімко вриваються нові технології. Однією з них є технологія «світимості в темряві». Хтось скаже, світло винайшли давно, так безперечно, але ми маємо для вашої уваги нову альтернативу використанню електроенергії, так зване «економне світло». Чому економне спитаєте Ви? А тому що наша технологія світимості не змусить Вас постійно витрачати кошти. Отже ми пропонуємо вашій увазі використання люмінофору та люмінесцентних фарб, або як їх ще називають фарб, що світяться в темряві. Вони не потребують для світіння ніяких додаткових матеріалів, оскільки самі накопичують світлову енергію і віддають її в темну пору. Люмінофор - це порошкоподібний пігмент, має властивість світитись в темряві. Використовується для виготовлення люмінесцентних фарб. Тривалість світіння пігменту 6-12 год., залежно від типу, якості та фракції. Ми пропонуємо високоякісний люмінофор з тривалістю ефективного світіння 10-12год, а тривалістю світіння до повного затухання аж до 40 год. І фракцією 60-80мікрон, від NoxtonTechnologis - лідера на ринку люмінесцентної продукції. Люмінофор заряджається від будь якого джерела світла в тому числі денного. А термін його придатності понад 100 років ЗАМОВТЕ зараз та отримайте безкоштовний курс по використання люмінофору в різних галузях. Люмінісцентні фарби - фарби, що мають здатність світитись і темряві. Використовується в дизайні інтер'єру, екстер'єру, автотюнінгу, виготовленні шоу техніки та створенні декорацій, флористиці, виготовленні розпізнавальних знаків та знаків безпеки, виготовленні декоративних товарів, виготовленні вітражів, меблів, бодіарті, живописі, поліграфії, декоруванні одягу. Склад фарби- основа, залежно до поверхні та пігменту, що світиться - люмінофору. Ми пропонуємо високоякісні фарби для усіх типів поверхонь з тривалістю світіння 10-12 годин, дев'яти різних кольорів. Придбайте люмінесцентну фарбу у нас та отримайте безкоштовні рекомендації по її використанню прямо зараз.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 908-90-06
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Яремчука, Тернополь
Відеозйомка + фотозйомка безкоштовно. Монтаж матеріалу, спец ефекти, худож. фото, копії DVD. Якісно, професійно, недорого.

Кратко об организации

Фирма Частное предприятие 'Александр-Alp' из Тернополя предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Дома быта. Находится по адресу ternopol, Тернополь, Украина в Тернополе. Связаться с контактным лицом организации 'Александр-Alp' по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://aleksandr.uaprom.net, с помощью телефона +380 (68) 7717284.