Авербуд, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 208-00-58 Дирекция
+380 (352) 512122 — Дирекция
http://9860.ua.all.biz
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Тарнавского, 23/72 Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
Авербуд, ЧП
+380 (67) 208-00-58
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Тарнавского, 23/72, Тернополь

Отзывы о Авербуд, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Авербуд, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Инженерно-строительная компания "Авербуд".
Промышленное строительство: быстромонтируемые здания из сэндвич-панелей: заводы, ангары, склады, СТО, автозаправочные станции, автомойки
Общественное строительство: административные здания, торговые помещения, малоэтажные гостиницы, коттеджи, мансардные надстройки.
Объекты сельского хозяйства: животноводческие фермы, овощехранилища, зернохранилища, тепличные помещения, комплексы по переработке с/х продукции, холодильные камеры, очистные сооружения.
Бескаркасное коттеджное строительство (SIP-панели, Канадская технология).
Металлоконструкции различных типов и сложности под индивидуальный заказ. Колонны, связи под колонны, фермы, балки Н-образного сечения. Каркасы промышленных и общественных зданий.
Комплексное обслуживание: проектирование, расчет стоимости, сопровождение проекта, полная комплектация, доставка, монтажные работы.
Строительные материалы:
Сэндвич-панели (наполнитель: пенополистирол (пенопласт), минеральная базальтовая вата, пенополиуретан).
Фасонные элементы для сэндвич-панелей: отливы, коньки, уголки, короба, парапеты, прогоны, направляющие, крепежные штанги.
Металлический сайдинг, вагонка, фасадные кассеты.
Легкие оцинкованные профили типа C, Z, U, L, Омега для каркасного строительства.
Структурные теплоизоляционные панели (SIP-панели)
Ориентировано стружечная водостойкая плита OSB-3 (Kronopol)
Алюминиевые фасадные конструкции различной сложности.
Металлопластиковые оконные и дверные изделия. Роллеты.
Роллетные, секционные ворота (промышленные, гаражные).
Товары и услуги
- Ангар строительство.,
- Каркасные быстровозводимые дома.,
- Сэндвич-панели: стеновые и кровельные.,
- Строительство коттеджей по индивидуальным проектам,
- Торговые павильёны строительство.,
- Продуктовый магазин строительство.,
- Монтаж и строительство из сендвич-панелей,
- Автозаправка строительство.,
- Элементы доборные фасадные для сэндвич-панелей и кровельные аксессуары,
- Структурные теплоизоляционные панели (SIP-панели).
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 475384
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, вул.Микулинецька, 31, Тернополь
ПМП «Рост» засноване 30 вересня 1994 року. Основним напрямком діяльності з моменту заснування є оптово-роздрібні торгівля металопрокатом чорних металів. Підприємство має більш ніж 12-ти річний досвід діяльності на ринку і займає провідні позиції серед підприємств даної галузі. Чорний металопрокат широко використовується в будівництві промислових, громадських та господарських приміщень, гаражів, навісів, торгових об’єктів, у виготовленні виробів з металу, ковальстві, промисловості та сільському господарстві. Ще одним важливим напрямком діяльності підприємства є виробництво та продаж покрівельних та фасадних матеріалів, таких як металочерепиця та профнастил. На ринку покрівельних матеріалів підприємство з 2000 року і спочатку працювало як офіційний представник відомих вітчизняних та європейських виробників. За час роботи вдалося досягнути вагомих результатів і значно зміцнити свої позиції на ринку даної продукції. А на початку 2005 року на підприємстві було встановлено першу автоматизовану лінію з виробництва профнастилу Т-14, в 2006 році - ще дві лінії - з виробництва металочерепиці та профнастилу Т-20. Обладнання виготовлене та введене в дію одним з кращих європейських виробників. Його висока якість, надійність, легкість в управлінні (комп’ютерне управління) у поєднанні з використанням сировини таких відомих виробників як: SSAB (Швеція), MYRIAD (Франція), MITTAL STEEL (Польща), VOEST ALPINE (Австрія), та інших, дає змогу отримати високоякісний кінцевий продукт. Висока продуктивність ліній забезпечує мінімальний термін виконання замовлень і задоволення зростаючого попиту споживачів. З метою комплексного забезпечення потреб клієнтів підприємство пропонує повну комплектацію дахових покрівель. На спеціальних листогинних станках виготовляються так звані фасонні вироби: коньковий та карнизний профіль, вітрова та пристінна планка, єндови та підвіконні профілі, інше.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 286-68-71
м. Тернопіль, Тернополь, 46000, Украина, Тернополь
Ліцензія АВ №591391 ДАБІ України Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем,приладів і засобів вимірювання. Виконання пусконалагоджувальних робіт котелень, систем опалення, теплопунктів, приладів обліку енергоносіїв,засобів автоматики. Офіційний представник ТОВ “АПАТОР МЕТРОТЕКС” реалізовує та встановлює в квартирах, офісах, магазинах, установах і організаціях вузол обліку тепла у будівлях з горизонтальною та вертикальною розводкою системи опалення. Лічильники тепла механічні LQM-III-K, LQM-III – виробник завод Apator S.A., Польща – це електронні прилади для вимірювання спожитої теплової енергії в системах з тепловою потужністю від 100 Вт до 100 Мвт, де теплоносієм є вода. Занесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки в Україні. Реалізовує та встановлює прилади обліку води в квартирах, офісах, магазинах, установах і організаціях.Гарантія 2 роки. Міжповірочний інтервал не більше 4-ьох років.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 986-35-11
Украина,Тернопольская область, Тернополь,просп. С.Бандеры, 42/2, Тернополь
Мы предлагаем Гидроизоляцию, Газобетон, Кровельные материалы в хорошем качестве и по цене от производителя.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 537030
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46020, ул. Гайова, 21 а, Тернополь
Строительство бетонных и железобетонных монолитных конструкций зданий и сооружений; Строительство и ремонт жилых и нежилых помещений; Отделка, ремонт зданий и сооружений; Установка внутренней и внешней систем отопления, водоснабжения, дренажа, вентиляции и кондиционирования воздуха.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 527007
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46001, ул. Листопадовая, 1/3, Тернополь
«Креатор-Буд» - сучасна будівельна компанія, основними напрямками діяльності якої є будівництво житлових, офісно-представницьких споруд та об’єктів побутового призначення. Важливим показником надійності будівельної компанії «Креатор-Буд» є те, що за час своєї роботи, не зважаючи на одну з найсильніших у світі фінансових криз, колектив не заморозив жодного обєкта, усі житлові будинки та інші будівельні проекти були збудовані та здані в експлуатацію згідно плану, усі зобов'язання перед дольовиками виконувались вчасно. На розвиток та успіх підприємства працює сьогодні понад 300 кращих у Тернополі кваліфікованих спеціалістів зі значним досвідом роботи в будівельній галузі. Як мудрий керівник, директор компанії Ігор Гуда створив усі умови для того, аби в колективі панували розуміння, довіра, робота була злагодженою і чіткою. Високі європейські стандарти, яких у роботі дотримується «Креатор-Буд» з року в рік підвищує рейтинг і довіру тернополян до компанії. Нині житло, збудоване колективом «Креатор-Буд» – це сучасні цегляні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками, усі будинки передбачають індивідуальне опалення, будинки обладнані швидкісними, безпечними та комфортними ліфтами відомого американського виробника ОТІС. До того ж, «Креатор-Буд» – це не лише запорука якісного житла, це також чудові дитячі майданчики, затишна озеленена прибудинкова територія. Рік, що минув, стверджує директор «Креатор-Буду» Ігор ГУДА, був насиченим та успішним. У 2012-му році будівельна компанія здала в експлуатацію 3 об’єкти: 106-ти квартирний житловий комплекс «Баттерфляй» з приміщеннями для тогрівлі та офісів на бульварі Куліша, 30-ти квартирний елітний будинок на вулиці Шухевича біля Старого парку та житловий комплекс «Арго, що на вулиці Протасевича. 160-тиквартирний будинок з торгово-офісними приміщеннями під назвою «АРГО» виник в результаті архітектурного конкурсу і номінований на звання «Кращий будинок України 2012 –го року».
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 354-68-38
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул.Живова 11, оф. 108, Тернополь
полиграфические услуги, строительно-ремонтные работы, ландшафтный дизайн

Кратко об организации

Фирма Авербуд, ЧП из Тернополя предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Услуги в сфере строительства и недвижимости. Компанию можно найти по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Тарнавского, 23/72 в Тернополе. Связаться с представителем организации Авербуд, ЧП по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам +380 (67) 2080058, +380 (352) 512122, на сайте http://9860.ua.all.biz.