ГАЛИЯ, ОАО

пошив верхней женской одежды.
отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (352) 523630
+380 (352) 253473
+380 (352) 523630
Опильского улица, 1 Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
ГАЛИЯ, ОАО
+380 (352) 523630
Опильского улица, 1, Тернополь

Отзывы о ГАЛИЯ, ОАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ГАЛИЯ, ОАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 424342
майдан Мистецтв, 4, ТЦ «GRAND-Україна», Тернополь, 46003, Украина, Тернополь
Салон штор «Мистецтво гардин» предоставляет полный спектр услуг по созданию высокопрофессионального дизайна по оформлению оконных проемов: от модели на рисунке до воплощения эскиза в реальность.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 235619
Шептицького 11 (в районі маг."Ельмарт», супермаркету"МаМа»)"ЗооРай, Тернополь, Україна, Тернополь
Моделювання та пошиття: штор, гардин, покривал, скатертин, римських штор та японських панелей за індивідуальними замовленнями. Найбільший вибір тюль, штор, карнизів, рулонних штор, аксесуарів у Тернополі. Колекційні тканини від провідних виробників світу на замовлення за каталогами. Покривала «Antilo «Іспанія, скатерки Friedola Німеччина (розлите вино, чай…не вбирається поверхнею, достатньо протерти салфеткою, натуральна тканина. ) Найбільший вибір готових, штор, арок, кухонних комплектів. Виїзд дизайнера до Вас для замірів, підбору тканин, карнизів, аксесуарів та фасонів гардин за каталогами; Доставка та монтаж карнизів, рулонних штор; Навішування готових штор, тюль, гардин в зручний для Вас час; Підгиннаємо штори, тюль; Ми працюємо без перерв та вихідних. Швидко, якісно, професійно!!! Діють спеціальні ціни для: дизайнерів, будівельників, кравчинь та постійних клієнтів! Можливе виконання великих обсягів робіт, виконуємо термінові замовлення. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці!!! Можливий продаж по перерахунку!
+380 (96) 445-74-99
с. Била, ул. Сагайдачного 2, Тернополь, Украина, Тернополь
Екатерина Кисель: Покупаем постоянно одежду оптом. Ткань хорошего качества, модели современные, пошив отличный, строчки ровные. Отличная работа менеджера, на все вопросы быстро и исчерпывающе отвечают. Отправка заказа также всегда быстро и четко. Одно удовольствием работать с Вами!!!! Плюсы: Одежда отличного качества; приемлемые цены; работа менеджера на высшем уровне; быстрая отправка заказа.
+387 (098) 535-22-35
ул. Бродивськая, 15, Тернополь, Украина, Тернополь
Nata: купила мужу тапки, теплые, хорошие. с доставкой и оплатой проблем не было. все ок, пока не постирала. Черная река, бесконечная. Руки не отмыть, как у негра. Позвонила спросить, чем отмыть. менеджер сказала, что ей некога отвечать на дурацкие вопросы, у нее вторая линия. В общем, покупайте, но не стирайте. А если решитесь - только в перчатках. Руки не отмываются НИЧЕМ. Хамство на совести магазина. Далеко пойдете! Плюсы: тапки теплые, запах появляется не скоро. Минусы: тапки черные линяют жутко!
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 255711
ул. Пирогова, 11, Тернополь, 46008, Украина, Тернополь
ПАТ «ТерА», «Тернопільська кондитерська фабрика» спеціалізується на виробництві широкого асортименту кондитерських виробів, а саме: вафлі, пряники, печиво, зефір, мармелад, драже, східні солодощі, цукерки. Асортимент продукції налічує понад 150 найменувань в цілому. Основними принципами роботи нашого підприємства є: висока якість, постійний рух вперед, турбота про працівників, дистрибюторів і постачальників. Завдяки цьому, наше підприємство змогло завоювати вагоме місце на сучасному ринку, накопичити великий потенціал для подальшого розвитку, і розширити географію збуту конкурентноспроможної продукції. Ми з радістю запропонуємо Вам нашу продукцію, виготовлену на основі натуральних складових без використання консервантів, -емульгаторів, -барвників, -розпушувачів-та-генно-модифікованих-організмів. Кондитерська фабрика ПАТ «ТерА» пропонує співпрацю дистрибюційним компаніям у різних регіонах України. Ми пропонуємо продукцію, де зберігаються традиційні рецептури виготовлення печива, пряників, вафель і цукерок. Крім того, відбувається поєднання традиційного виробництва та сучасних уподобань споживачів, з використанням новітніх виробничих технологій. Ми пропонуємо співпрацю на умовах взаємної довіри та поваги до клієнта. На сьогодні нам цікаві нові ринки для просування ТМ «ТерА» на території центральної та східної України, а також південного регіону нашої держави. Наші потужності дозволяють створювати належні умови та проводити ефективні заходи для продажу там, де продукція буде мати попит серед споживачів. Ми готові виготовити таку кількість свіжої і натуральної продукції яка дасть можливість забезпечити кондитерський ринок. Ми відкриті для плідної співпраці з постачальниками сировини та дистрибюційними компаніями. Робота з нами – це перспективний розвиток і стабільні продажі якісної натуральної продукції. Наша мета – це забезпечення покупця якісною і натуральною продукцію, виготовленої на основі класичних рецептур. Продукцією, яка не містить консервантів, домішок та емульгаторів і яку можуть споживати різні верстви населення. Наша ціль — стати кращою кондитерською фабрикою у своєму сегменті. Стратегія фабрики – це робота на всій територій України. Для нас це можливість стабільного розвитку і визнання на ринку держави. Робота з дистрибюторами, як один із пріоритетів розвитку, – це довгострокова та плідна співпраця спрямована на ефективне просування нашої продукції в кожному регіоні продажу.
Оставьте отзыв первым
+380 (3552) 31477
сиченского 9 37, Тернополь, Украина, Тернополь
секонд хенд сортировка по сезону крем и экстра .сортируем под заказ .только мода итальянская . а также надаю консультацию и помощь в поиске фабрик по сортировке секонд хенда в Италии пишите по любому вопросу . в контакте

Кратко об организации

Компания ГАЛИЯ, ОАО из Тернополя предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Ателье по пошиву и ремонту одежды. Организацию можно найти по адресу Опильского улица, 1 в Тернополе. Связаться с контактным лицом компании ГАЛИЯ, ОАО по всем вопросам вы можете по номерам 380352523630, 380352253473, 380352523630.