Иваницкий Я. И., ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 661-30-60 Дирекция
http://70555.ua.all.biz
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, ул. Промышленная, 26 Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
Иваницкий Я. И., ЧП
+380 (67) 661-30-60
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, ул. Промышленная, 26, Тернополь

Отзывы о Иваницкий Я. И., ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Иваницкий Я. И., ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Автоматы по продаже воды и розлива в тару потребителя.
Товары и услуги
- Доставка питьевой воды Тернополь - Доставка питьевой воды Доставка питьевой воды в г. Тернополь,
- Автомат питьевой воды купить в Украине,
- Автомат питьевой воды Автомат питьевой воды в Украине Купить Автомат по продаже и розливу питьевой воды,
- Автоматы по продаже воды и розлива в тару потребителя,
- Автомат для продажи любой привозной воды,
- Автомат по продаже очищеной воды,
- Аренда кулеров диспенсеров для питьевой воды.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 660-48-76
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, пр. Степана Бандеры, 8, Тернополь
В наше життя стрімко вриваються нові технології. Однією з них є технологія «світимості в темряві». Хтось скаже, світло винайшли давно, так безперечно, але ми маємо для вашої уваги нову альтернативу використанню електроенергії, так зване «економне світло». Чому економне спитаєте Ви? А тому що наша технологія світимості не змусить Вас постійно витрачати кошти. Отже ми пропонуємо вашій увазі використання люмінофору та люмінесцентних фарб, або як їх ще називають фарб, що світяться в темряві. Вони не потребують для світіння ніяких додаткових матеріалів, оскільки самі накопичують світлову енергію і віддають її в темну пору. Люмінофор - це порошкоподібний пігмент, має властивість світитись в темряві. Використовується для виготовлення люмінесцентних фарб. Тривалість світіння пігменту 6-12 год., залежно від типу, якості та фракції. Ми пропонуємо високоякісний люмінофор з тривалістю ефективного світіння 10-12год, а тривалістю світіння до повного затухання аж до 40 год. І фракцією 60-80мікрон, від NoxtonTechnologis - лідера на ринку люмінесцентної продукції. Люмінофор заряджається від будь якого джерела світла в тому числі денного. А термін його придатності понад 100 років ЗАМОВТЕ зараз та отримайте безкоштовний курс по використання люмінофору в різних галузях. Люмінісцентні фарби - фарби, що мають здатність світитись і темряві. Використовується в дизайні інтер'єру, екстер'єру, автотюнінгу, виготовленні шоу техніки та створенні декорацій, флористиці, виготовленні розпізнавальних знаків та знаків безпеки, виготовленні декоративних товарів, виготовленні вітражів, меблів, бодіарті, живописі, поліграфії, декоруванні одягу. Склад фарби- основа, залежно до поверхні та пігменту, що світиться - люмінофору. Ми пропонуємо високоякісні фарби для усіх типів поверхонь з тривалістю світіння 10-12 годин, дев'яти різних кольорів. Придбайте люмінесцентну фарбу у нас та отримайте безкоштовні рекомендації по її використанню прямо зараз.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 908-90-06
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Яремчука, Тернополь
Відеозйомка + фотозйомка безкоштовно. Монтаж матеріалу, спец ефекти, худож. фото, копії DVD. Якісно, професійно, недорого.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 308-59-58
Украина,Тернопольская область, Тернополь,вул. Живова, 13, Тернополь
Виготовлення ключів різної форми і складності. Виготовляємо ключі: квартирні, гаражні, сейфові, ригельні (плоскі і круглі), автомобільні прості і чіповані (з іммобілайзером) домофонні (Vizit, Dallas, Cyfral) Mul-t-lock, викидні автоколючі. Проводимо програмування автомобільних ключів - Volkswagen, AUDI, Skoda, Seat,.. (MegamosCrypto id:48); Renault, Dacia, Nissan, Opel,.. (PhilipsCrypto id:46) Проводимо заміну корпусів автомобільних ключів (при сильному зношенні корпуса або кнопок) Проводимо заміну батарейок в пультах, Ремонтуємо замки. Виготовляємо ключі по замку (якщо усі ключі втрачено) Проводимо заміну секрета замків. Проводимо заточку ножів кухонних, ножів до м'ясорубок, ножниць
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 231-35-99
ул. Полевого, Тернополь, 46000, Украина, Тернополь
Спасибо что посетили наш сайт, надеемся ассортимент отопительной техники удовлетворит Ваши потребности и пожелания. Работаем напрямую через интернет от производителя. Специалисты компании предоставят бесплатные консультации по системам отопления и водоснабжения. Вы останетесь довольны сотрудничеством с нами.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 424564
бул. Шевченка, 19, Тернополь, 46001, Украина, Тернополь
Пропонуємо послуги по прибиранню у Вас в дома пилососом Хьюля. Глибинне чищення подушок, матраців, м"яких меблів, килимів, ковролінів. Прання м"яких меблів, килимів. Полірування електрочистильщиком паркету, ламінату, плитки.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 123-20-67
м.Тернопіль, Тернополь, Україна, Тернополь
фото-відезйомка

Кратко об организации

Фирма Иваницкий Я. И., ЧП из Тернополя предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Дома быта. Находится по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, ул. Промышленная, 26 в Тернополе. Связаться с контактным лицом организации Иваницкий Я. И., ЧП по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://70555.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (67) 6613060.