Креатор Буд, ЧП

Редактировать данные компании Креатор Буд, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Креатор Буд, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Тернопольская область, Тернополь г., Украина,Тернопольская область, Тернополь,46001, ул. Листопадовая, 1/3
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (352) 527007
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Креатор Буд, ЧП http://189926.ua.all.biz
 • Описание
  «Креатор-Буд» - сучасна будівельна компанія, основними напрямками діяльності якої є будівництво житлових, офісно-представницьких споруд та об’єктів побутового призначення.
  Важливим показником надійності будівельної компанії «Креатор-Буд» є те, що за час своєї роботи, не зважаючи на одну з найсильніших у світі фінансових криз, колектив не заморозив жодного обєкта, усі житлові будинки та інші будівельні проекти були збудовані та здані в експлуатацію згідно плану, усі зобов'язання перед дольовиками виконувались вчасно.
  На розвиток та успіх підприємства працює сьогодні понад 300 кращих у Тернополі кваліфікованих спеціалістів зі значним досвідом роботи в будівельній галузі. Як мудрий керівник, директор компанії Ігор Гуда створив усі умови для того, аби в колективі панували розуміння, довіра, робота була злагодженою і чіткою.
  Високі європейські стандарти, яких у роботі дотримується «Креатор-Буд» з року в рік підвищує рейтинг і довіру тернополян до компанії. Нині житло, збудоване колективом «Креатор-Буд» – це сучасні цегляні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками, усі будинки передбачають індивідуальне опалення, будинки обладнані швидкісними, безпечними та комфортними ліфтами відомого американського виробника ОТІС. До того ж, «Креатор-Буд» – це не лише запорука якісного житла, це також чудові дитячі майданчики, затишна озеленена прибудинкова територія.
  Рік, що минув, стверджує директор «Креатор-Буду» Ігор ГУДА, був насиченим та успішним. У 2012-му році будівельна компанія здала в експлуатацію 3 об’єкти: 106-ти квартирний житловий комплекс «Баттерфляй» з приміщеннями для тогрівлі та офісів на бульварі Куліша, 30-ти квартирний елітний будинок на вулиці Шухевича біля Старого парку та житловий комплекс «Арго, що на вулиці Протасевича. 160-тиквартирний будинок з торгово-офісними приміщеннями під назвою «АРГО» виник в результаті архітектурного конкурсу і номінований на звання «Кращий будинок України 2012 –го року».
 • Товары и услуги
  - Строительство,
  - Строительство жилых домов,
  - Строительство зданий,
  - Строительство капитальное,
  - Строительство помещений.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Тернополь и Тернопольский район, Тернопольская область, Украина. Компания Креатор Буд, ЧП находится по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,46001, ул. Листопадовая, 1/3 в Тернополе. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (352) 527007. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://189926.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Креатор Буд, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Тернопольская область, Тернополь г., Украина,Тернопольская область, Тернополь,46001, ул. Листопадовая, 1/3. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Креатор Буд, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Креатор Буд, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Креатор Буд, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Креатор Буд, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Креатор Буд, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.