магазин VIP МЕБЛІ

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (96) 710-14-13
+380 (352) 510533
http://vipmebli.uaprom.net
вул.Текстильна 28 ґ (біля ТРЦ "Подоляни", вхід біля Катка), Тернополь, Україна Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
магазин VIP МЕБЛІ
+380 (96) 710-14-13
вул.Текстильна 28 ґ (біля ТРЦ "Подоляни", вхід біля Катка), Тернополь, Україна, Тернополь

Отзывы о магазин VIP МЕБЛІ

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании магазин VIP МЕБЛІ. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

магазин ВІП МЕБЛІ, який знаходиться за адресою м.Тернопіль, вул.Текстильна 28ґ, пропонує Вам меблі та комплектуючі за цінами виробника .

меблі від: VIP MASTER, GERBOR, СКАЙ, СВІТ МЕБЛІВ, ТОП МЕБЕЛЬ, МЕБЛІ ТИСА, ШИК, ФОРТУНА ЗАХІД ЛЬВІВ, ФМКомфорт, НОВИЙ СТИЛЬ, БМФ, МАТРОЛЮКС, та інші.

Реквизиты компании:Банковские реквизиты Рассчетный счет 26008055100567 МФО банка 338783 ЗКПО или ид. код 2409501915 Система налогооблажения общая
Товары и услуги
- Кабінет Ізабель,
- Кабінет Вікторія,
- Кабінет Carpenter 223,
- Стіл "Тис-02" Стілець "Том-43",
- Стіл "Тис-1" Стілець "Пен-1",
- Стіл "Тис-02" Стілець "Том-74",
- Стіл "Тис-1" Стілець "Том-3",
- Стіл "Тис-02" Стілець "Том-1",
- Стіл "Тис-1" Стілець "Том-20",
- Стіл "Тис-3" Стілець "Том-6".
Оставьте отзыв первым
реализация персональных компьютеров, расходных материалов и офисной техники.
+380 (352) 522219
С. Бендеры проезд, 33
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 173-07-37
м. Тернопіль, вул. Миру, 8, Тернополь, Украина
Розробка конфігурацій 1С:Бухгалтерія під бізнес. Навчання 1С: Бухгалтерія. Ремонт комп'ютерної техніки, встановлення/переустановлення Windows, видалення вірусів, небезпечних програм, інше. Налаштування доступу до мережі Інтернет. Соціальний медіа маркетинг.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 404600
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46018, ул. Юности, 7
післягарантійного ремонту офісної та комп'ютерної техніки з 2003 року і займається комплексним обслуговуванням малих та середніх підприємств. З перших днів роботи працівники компанії поставили перед собою мету - максимально допомогти користувачам у ремонті та обслуговувані , мінімізувавши виникнення незручностей. Основною політикою у нашій роботі , вважаємо, якісне виконання завдань користувачів. Для реалізації цієї мети ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважно вивчаємо його проблеми і підбираємо рішення, яке максимально відповідає задоволенню його потреб , що дозволяє споживачеві отримувати високий рівень якості послуг, відповідно до сучасних вимог. Висока якість обслуговування клієнтів обумовлено високим професіоналізмом персоналу та наявної матеріально-технічною базою, яка постійно вдосконалюється найсучаснішим ремонтно-діагностичним обладнанням. Ми постійно оновлюємо базу знань наших спеціалістів для професійного ремонту техніки нових лінійок продукції всесвітньовідомих фірм. Спектр послуг сервісного центру включає в себе всі необхідні операції, що супроводжують життя будь-якого сучасного офісу . На сьогоднішній день ми пропонуємо нашим клієнтам: ремонт ноутбуків та нетбуків будь-якої складності, ремонт моніторів, блоків безперебійного живлення, факсів, сканерів, DVD-програвачів, автомагнітол, LCD телевізорів, фотоапаратів, заправці та регенерації картриджів, встановленні, ремонті та обслуговуванні копірів та принтерів. надаємо сервісне обслуговування офісної техніки як за довгостроковими контрактами, так і разові ремонтні роботи; діагностику техніки з виїздом до Замовника або в сервісному центрі; володіємо обладнанням для проведення ремонтів материнських плат ПК і ноутбуків а також оперативної пам'яті на рівні електроніки;
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 430377
Украина,Тернопольская область, Тернополь,47722, с. Великие Гаи, ул. Галицкая, 47
Продажа товаров промышленного назначения, ремонт офисной техники
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 350-14-75
вул.Лучаківського,11,34, Тернополь, 46000, Украина
Нарешті ми знайшли відповіді на довічні запитання, що подарувати? Яким повинен бути подарунок? В чому унікальність ексклюзивного подарунку? Інтернет-магазин «Подаруночок» відкриває перед Вами вікно в світ ексклюзивних подарунків, оригінальних сувенірів, корисних гаджетів та просто цікавих речей. Ці всі, на перший погляд, речі, можуть прикрасити не тільки робоче місце, автомобіль чи оселю, а й додати зручності в користуванні високими технологіями в області техніки та створити нові особисті звички. Ми прийшли на допомогу всім тим, хто не раз задавав собі питання – «от чому не можна вигадати та створити щось таке?». - Вигадали. Створили!) Ми до Ваших послуг! Більше не задавайтеся непотрібними питаннями, відповідь на які шукатимете безліч часу, а просто заходьте на наш сайт подаруночків і обирайте категорію та товар, який Вас цікавить! Ми завжди раді проконсультувати Вас та допомогти!
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 235996
вул. І. Франка,23, Тернополь, Україна
Офісмаркет - це все для Вашого офісу! Пропонуємо: комп'ютери оргтехніку папір, канцтовари витратні матеріали канцтовари сейфи офісні меблі: крісла, столи офісні, столи комп'ютерні Сервіс: ремонт оргтехніки, заправка картриджів, тиражування Також у нас Ви можете придбати побутову хімію.

Кратко об организации

Компания магазин VIP МЕБЛІ из Тернополя предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Офисное оборудование. Располагается по адресу вул.Текстильна 28 ґ (біля ТРЦ "Подоляни", вхід біля Катка), Тернополь, Україна в Тернополе. Связаться с представителем компании магазин VIP МЕБЛІ по всем вопросам вы можете по телефонам +380 (96) 7101413, +380 (352) 510533, на сайте http://vipmebli.uaprom.net, по e-mail vip.miebli@mail.ru.