НАДЗБРУЧЬЕ, ОАО

пошив верхней одежды под заказ.
отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (352) 527860
+380 (352) 522564
+380 (352) 527860
Чехова улица, 8 Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
НАДЗБРУЧЬЕ, ОАО
+380 (352) 527860
Чехова улица, 8, Тернополь

Отзывы о НАДЗБРУЧЬЕ, ОАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании НАДЗБРУЧЬЕ, ОАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 424342
майдан Мистецтв, 4, ТЦ «GRAND-Україна», Тернополь, 46003, Украина, Тернополь
Салон штор «Мистецтво гардин» предоставляет полный спектр услуг по созданию высокопрофессионального дизайна по оформлению оконных проемов: от модели на рисунке до воплощения эскиза в реальность.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 684-64-34
ул.15 Квітня,7, Тернополь, Украина, Тернополь
Интернет-магазин Dina-style Вязание на заказ и продажа готовых вязаных головных уборов, шарфов, шалей и других аксессуаров ручной работы из качественной пряжи европейских производителей. Женские вязаные шапки, шарфы,вязаные снуды (хомут, шарф-труба), аксессуары из шерсти (валяные войлочные цветы-броши).
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 634-71-38
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Обезная, 12-26/44 (Ринок "Захидный" 3 ряд), Тернополь
Арт Хауссалон декоративно-оздоблювальних матеріалів : декоративна штукатурка - для фасадних і внутрішніх робіт , декоративне покриття, грунти, шпаклівки,лаки, клеї, структурні фарби та інше; - ліпний декор - колони, молдінги, карнизи, обрамлення арок та дверних прорізів, рами для дзеркал, фонтани, статуї - бамбукові шпалери;- інструменти для ремонту - металічні шпателі, кісточки, валики, малярські рукавички та інше; - предмети інтер'єру - декор для дому, декор для саду та городу, предмети кухонного інтер'єру; - бонсай
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 737-55-47
Украина,Тернопольская область, Тернополь,пр. С. Бандери, 34а, Тернополь
Салон штор РУСЛАНА - Гардины, покрывала; - Пошив гардин; - Дизайн и пошив штор; - Бесплатная консультация дизайнера с выездом на дом.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 255711
ул. Пирогова, 11, Тернополь, 46008, Украина, Тернополь
ПАТ «ТерА», «Тернопільська кондитерська фабрика» спеціалізується на виробництві широкого асортименту кондитерських виробів, а саме: вафлі, пряники, печиво, зефір, мармелад, драже, східні солодощі, цукерки. Асортимент продукції налічує понад 150 найменувань в цілому. Основними принципами роботи нашого підприємства є: висока якість, постійний рух вперед, турбота про працівників, дистрибюторів і постачальників. Завдяки цьому, наше підприємство змогло завоювати вагоме місце на сучасному ринку, накопичити великий потенціал для подальшого розвитку, і розширити географію збуту конкурентноспроможної продукції. Ми з радістю запропонуємо Вам нашу продукцію, виготовлену на основі натуральних складових без використання консервантів, -емульгаторів, -барвників, -розпушувачів-та-генно-модифікованих-організмів. Кондитерська фабрика ПАТ «ТерА» пропонує співпрацю дистрибюційним компаніям у різних регіонах України. Ми пропонуємо продукцію, де зберігаються традиційні рецептури виготовлення печива, пряників, вафель і цукерок. Крім того, відбувається поєднання традиційного виробництва та сучасних уподобань споживачів, з використанням новітніх виробничих технологій. Ми пропонуємо співпрацю на умовах взаємної довіри та поваги до клієнта. На сьогодні нам цікаві нові ринки для просування ТМ «ТерА» на території центральної та східної України, а також південного регіону нашої держави. Наші потужності дозволяють створювати належні умови та проводити ефективні заходи для продажу там, де продукція буде мати попит серед споживачів. Ми готові виготовити таку кількість свіжої і натуральної продукції яка дасть можливість забезпечити кондитерський ринок. Ми відкриті для плідної співпраці з постачальниками сировини та дистрибюційними компаніями. Робота з нами – це перспективний розвиток і стабільні продажі якісної натуральної продукції. Наша мета – це забезпечення покупця якісною і натуральною продукцію, виготовленої на основі класичних рецептур. Продукцією, яка не містить консервантів, домішок та емульгаторів і яку можуть споживати різні верстви населення. Наша ціль — стати кращою кондитерською фабрикою у своєму сегменті. Стратегія фабрики – це робота на всій територій України. Для нас це можливість стабільного розвитку і визнання на ринку держави. Робота з дистрибюторами, як один із пріоритетів розвитку, – це довгострокова та плідна співпраця спрямована на ефективне просування нашої продукції в кожному регіоні продажу.
Оставьте отзыв первым
+380 (3552) 31477
сиченского 9 37, Тернополь, Украина, Тернополь
секонд хенд сортировка по сезону крем и экстра .сортируем под заказ .только мода итальянская . а также надаю консультацию и помощь в поиске фабрик по сортировке секонд хенда в Италии пишите по любому вопросу . в контакте

Кратко об организации

Компания НАДЗБРУЧЬЕ, ОАО из Тернополя предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Ателье по пошиву и ремонту одежды. Организацию можно найти по адресу Чехова улица, 8 в Тернополе. Связаться с контактным лицом компании НАДЗБРУЧЬЕ, ОАО по всем вопросам вы можете по номерам 380352527860, 380352522564, 380352527860.