NOVITEH Частное предприятие

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (97) 272-51-19
http://noviteh.uaprom.net
Текстильна, Тернополь, 46010, Украина Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
Частное предприятие NOVITEH
+380 (97) 272-51-19
Текстильна, Тернополь, 46010, Украина, Тернополь

Отзывы о NOVITEH, Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании NOVITEH, Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Производим и реализуем Столярные изделия : Деревообрабатывающее оборудование :

Год основания:1995
Товары и услуги
- Двері міжкімнатні, вхідні з масиву натурального дерева,
- Воздушно-тепловая установка типа ВТУ,
- Рейсмусовый станок СР6-9, Рейсмус,
- Реставрація дверей та інших виробів з дерева,
- Шлифовальный станок ШлПС,
- Комбинированный станок КСМ,
- Фрезерный станок ФСШ, с шипорезной кареткой,
- Циркулярка Ц6, Торцовочный станок..
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 475384
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, вул.Микулинецька, 31, Тернополь
ПМП «Рост» засноване 30 вересня 1994 року. Основним напрямком діяльності з моменту заснування є оптово-роздрібні торгівля металопрокатом чорних металів. Підприємство має більш ніж 12-ти річний досвід діяльності на ринку і займає провідні позиції серед підприємств даної галузі. Чорний металопрокат широко використовується в будівництві промислових, громадських та господарських приміщень, гаражів, навісів, торгових об’єктів, у виготовленні виробів з металу, ковальстві, промисловості та сільському господарстві. Ще одним важливим напрямком діяльності підприємства є виробництво та продаж покрівельних та фасадних матеріалів, таких як металочерепиця та профнастил. На ринку покрівельних матеріалів підприємство з 2000 року і спочатку працювало як офіційний представник відомих вітчизняних та європейських виробників. За час роботи вдалося досягнути вагомих результатів і значно зміцнити свої позиції на ринку даної продукції. А на початку 2005 року на підприємстві було встановлено першу автоматизовану лінію з виробництва профнастилу Т-14, в 2006 році - ще дві лінії - з виробництва металочерепиці та профнастилу Т-20. Обладнання виготовлене та введене в дію одним з кращих європейських виробників. Його висока якість, надійність, легкість в управлінні (комп’ютерне управління) у поєднанні з використанням сировини таких відомих виробників як: SSAB (Швеція), MYRIAD (Франція), MITTAL STEEL (Польща), VOEST ALPINE (Австрія), та інших, дає змогу отримати високоякісний кінцевий продукт. Висока продуктивність ліній забезпечує мінімальний термін виконання замовлень і задоволення зростаючого попиту споживачів. З метою комплексного забезпечення потреб клієнтів підприємство пропонує повну комплектацію дахових покрівель. На спеціальних листогинних станках виготовляються так звані фасонні вироби: коньковий та карнизний профіль, вітрова та пристінна планка, єндови та підвіконні профілі, інше.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 286-68-71
м. Тернопіль, Тернополь, 46000, Украина, Тернополь
Ліцензія АВ №591391 ДАБІ України Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем,приладів і засобів вимірювання. Виконання пусконалагоджувальних робіт котелень, систем опалення, теплопунктів, приладів обліку енергоносіїв,засобів автоматики. Офіційний представник ТОВ “АПАТОР МЕТРОТЕКС” реалізовує та встановлює в квартирах, офісах, магазинах, установах і організаціях вузол обліку тепла у будівлях з горизонтальною та вертикальною розводкою системи опалення. Лічильники тепла механічні LQM-III-K, LQM-III – виробник завод Apator S.A., Польща – це електронні прилади для вимірювання спожитої теплової енергії в системах з тепловою потужністю від 100 Вт до 100 Мвт, де теплоносієм є вода. Занесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки в Україні. Реалізовує та встановлює прилади обліку води в квартирах, офісах, магазинах, установах і організаціях.Гарантія 2 роки. Міжповірочний інтервал не більше 4-ьох років.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 986-35-11
Украина,Тернопольская область, Тернополь,просп. С.Бандеры, 42/2, Тернополь
Мы предлагаем Гидроизоляцию, Газобетон, Кровельные материалы в хорошем качестве и по цене от производителя.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 537030
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46020, ул. Гайова, 21 а, Тернополь
Строительство бетонных и железобетонных монолитных конструкций зданий и сооружений; Строительство и ремонт жилых и нежилых помещений; Отделка, ремонт зданий и сооружений; Установка внутренней и внешней систем отопления, водоснабжения, дренажа, вентиляции и кондиционирования воздуха.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 353-03-62
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 20, Тернополь, 46000, Украина, Тернополь
Компанія «Євротерм» з 1999 року займається комплексним впровадженням систем опалення, вентиляції та кондиціювання. До ваших послуг: професійна підготовка монтажних планів, проведення енергоаудиту, оцінка ефективності роботи систем, коректування роботи існуючих систем, а також сервіс, ремонт та запчастини.Год основания:1999
Оставьте отзыв первым
+380 (68) 335-58-86
вул. Подільська 5а, Тернополь, Україна, Тернополь
Раді вітати Вас на сторінці Тернопільської будівельної компанії "Кластербуд"! Ми - компанія з 10-річним досвідом роботи, котра активно працює і розвивається на території України. За час роботи нашими партнерами стали як місцеві підприємства-лідери, так і ряд інших підприємств - партнерів на території України. Ви будете приємно здивовані якістю наших послуг та рівнем обслуговування, адже за 10 років роботи ми сформували команду професіоналів, яка знає, як реагувати на потреби клієнта, економлячи Ваш час, гроші та зусилля, і, будьте певні, – наших потужностей вистачить, щоб виконати ВЕЛИКІ об’єми робіт. Отож, до прикладу, якщо Вам потрібно зробити штукатурку (гіпсову або цементну), стяжку цементну чи утеплити/декорувати фасад Вашого будинку - то Ви звернулись саме туди, де потрібно! Швидко! Якісно! Надійно! – це «Кластербуд»!!! Ласкаво просимо! Гіпсова штукатурка машинним способом. Суха стяжка бетононасосом. Утеплення фасадів. Комплексний ремонт. Штукатурка цементно-вапняна машинним способом.

Кратко об организации

Компания Частное предприятие NOVITEH из Тернополя предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Услуги в сфере строительства и недвижимости. Организацию можно найти по адресу Текстильна, Тернополь, 46010, Украина в Тернополе. Связаться с контактным лицом компании NOVITEH по всем вопросам вы можете через сайт http://noviteh.uaprom.net, с помощью телефона +380 (97) 2725119.