Noxton- Захид, ЧП

Редактировать данные компании Noxton- Захид, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Noxton- Захид, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Тернопольская область, Тернополь г., Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, пр. Степана Бандеры, 8
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 6604876
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Noxton- Захид, ЧП http://138452.ua.all.biz
 • Описание
  В наше життя стрімко вриваються нові технології. Однією з них є технологія «світимості в темряві». Хтось скаже, світло винайшли давно, так безперечно, але ми маємо для вашої уваги нову альтернативу використанню електроенергії, так зване «економне світло». Чому економне спитаєте Ви? А тому що наша технологія світимості не змусить Вас постійно витрачати кошти.
  Отже ми пропонуємо вашій увазі використання люмінофору та люмінесцентних фарб, або як їх ще називають фарб, що світяться в темряві. Вони не потребують для світіння ніяких додаткових матеріалів, оскільки самі накопичують світлову енергію і віддають її в темну пору. Люмінофор - це порошкоподібний пігмент, має властивість світитись в темряві. Використовується для виготовлення люмінесцентних фарб. Тривалість світіння пігменту 6-12 год., залежно від типу, якості та фракції. Ми пропонуємо високоякісний люмінофор з тривалістю ефективного світіння 10-12год, а тривалістю світіння до повного затухання аж до 40 год. І фракцією 60-80мікрон, від NoxtonTechnologis - лідера на ринку люмінесцентної продукції. Люмінофор заряджається від будь якого джерела світла в тому числі денного. А термін його придатності понад 100 років ЗАМОВТЕ зараз та отримайте безкоштовний курс по використання люмінофору в різних галузях.
  Люмінісцентні фарби - фарби, що мають здатність світитись і темряві. Використовується в дизайні інтер'єру, екстер'єру, автотюнінгу, виготовленні шоу техніки та створенні декорацій, флористиці, виготовленні розпізнавальних знаків та знаків безпеки, виготовленні декоративних товарів, виготовленні вітражів, меблів, бодіарті, живописі, поліграфії, декоруванні одягу. Склад фарби- основа, залежно до поверхні та пігменту, що світиться - люмінофору. Ми пропонуємо високоякісні фарби для усіх типів поверхонь з тривалістю світіння 10-12 годин, дев'яти різних кольорів. Придбайте люмінесцентну фарбу у нас та отримайте безкоштовні рекомендації по її використанню прямо зараз.
 • Товары и услуги
  - Фотодрук,
  - Люминофор базовый (синий),
  - Светящаяся краска Glass&Ceramic - краска для стекла и керамики.
 • Кратко об организации
  Фирма Noxton- Захид, ЧП из Тернополя предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Дома быта.
  Компанию можно найти по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, пр. Степана Бандеры, 8 в Тернополе.
  Связаться с представителем организации Noxton- Захид, ЧП по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (97) 6604876, на сайте http://138452.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Noxton- Захид, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Тернопольская область, Тернополь г., Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, пр. Степана Бандеры, 8. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Noxton- Захид, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Noxton- Захид, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Noxton- Захид, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Noxton- Захид, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Noxton- Захид, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.