ПАТ «ТерА», Публичное акционерное общество

Редактировать данные компании Публичное акционерное общество ПАТ «ТерА»Нашли ошибку? Вход для представителя ПАТ «ТерА», Публичное акционерное обществоЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Тернопольская область, Тернополь г., ул. Пирогова, 11, Тернополь, 46008, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (352) 25-57-11
  +380 (67) 350-09-52
  +380 (50) 438-57-50
 • Сайты
  Официальный сайт ПАТ «ТерА», Публичное акционерное общество http://tera-ua.uaprom.net
 • Описание

  ПАТ «ТерА», «Тернопільська кондитерська фабрика» спеціалізується на виробництві широкого асортименту кондитерських виробів, а саме: вафлі, пряники, печиво, зефір, мармелад, драже, східні солодощі, цукерки. Асортимент продукції налічує понад 150 найменувань в цілому.
  Основними принципами роботи нашого підприємства є:


  • висока якість,
  • постійний рух вперед,
  • турбота про працівників, дистрибюторів і постачальників. Завдяки цьому, наше підприємство змогло завоювати вагоме місце на сучасному ринку, накопичити великий потенціал для подальшого розвитку, і розширити географію збуту конкурентноспроможної продукції.

  Ми з радістю запропонуємо Вам нашу продукцію, виготовлену на основі натуральних складових без використання консервантів, -емульгаторів, -барвників, -розпушувачів-та-генно-модифікованих-організмів.


  Кондитерська фабрика ПАТ «ТерА» пропонує співпрацю дистрибюційним компаніям у різних регіонах України.
  Ми пропонуємо продукцію, де зберігаються традиційні рецептури виготовлення печива, пряників, вафель і цукерок. Крім того, відбувається поєднання традиційного виробництва та сучасних уподобань споживачів, з використанням новітніх виробничих технологій. Ми пропонуємо співпрацю на умовах взаємної довіри та поваги до клієнта.
  На сьогодні нам цікаві нові ринки для просування ТМ «ТерА» на території центральної та східної України, а також південного регіону нашої держави. Наші потужності дозволяють створювати належні умови та проводити ефективні заходи для продажу там, де продукція буде мати попит серед споживачів. Ми готові виготовити таку кількість свіжої і натуральної продукції яка дасть можливість забезпечити кондитерський ринок.
  Ми відкриті для плідної співпраці з постачальниками сировини та дистрибюційними компаніями. Робота з нами – це перспективний розвиток і стабільні продажі якісної натуральної продукції.
  Наша мета – це забезпечення покупця якісною і натуральною продукцію, виготовленої на основі класичних рецептур. Продукцією, яка не містить консервантів, домішок та емульгаторів і яку можуть споживати різні верстви населення.
  Наша ціль — стати кращою кондитерською фабрикою у своєму сегменті.
  Стратегія фабрики – це робота на всій територій України. Для нас це можливість стабільного розвитку і визнання на ринку держави. Робота з дистрибюторами, як один із пріоритетів розвитку, – це довгострокова та плідна співпраця спрямована на ефективне просування нашої продукції в кожному регіоні продажу.


 • Товары и услуги
  - Щербет.
 • Кратко об организации
  Компания Публичное акционерное общество ПАТ «ТерА» из Тернополя предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Ателье по пошиву и ремонту одежды.
  Располагается по адресу ул. Пирогова, 11, Тернополь, 46008, Украина в Тернополе.
  Связаться с представителем компании ПАТ «ТерА» по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (352) 25-57-11, +380 (67) 350-09-52, +380 (50) 438-57-50, на официальном сайте http://tera-ua.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Публичное акционерное общество ПАТ «ТерА»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Тернопольская область, Тернополь г., ул. Пирогова, 11, Тернополь, 46008, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПАТ «ТерА», Публичное акционерное общество

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПАТ «ТерА», Публичное акционерное общество. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПАТ «ТерА», Публичное акционерное общество

QR-код с контактной информацией организации ПАТ «ТерА», Публичное акционерное общество
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПАТ «ТерА», Публичное акционерное общество, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.