ПП Кивелюк О.Б.

+380 (97) 308-72-52 (в робочий час)
Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Вітаємо Вас на нашому сайті. Під час ремонту всі ушкоджені місця у склі заробляються спеціально розробленим фотополімером GlassMechanix (США) за допомогою спеціального обладнання, а також неабиякого досвіду роботи. Ми не покладаємось лише на дороге професійне обладнання (яке може зробити далеко не все). Наш досвід в цій галузі дозволяє нам успішно вирішувати надскладні задачі з ремонту. Якщо Вам інший майстер сказав що Ваше скло не підлягає ремонту, то спробуйте звернутися до нас. Полімер відновлює прозорість і ударну стійкість скла і зв'язує ушкодження на склі. Середня вартість заміни вітрового скла складає 80-120$, ремонт, який значно дешевший за заміну скла займе від 20 хвилин Вашого часу в залежності від характеру ушкодження. Невідремонтоване пошкодження вітрового скла буде поширюватись у вигляді тріщин і відслоєння так, що це призведе до необхідності його заміни. При виявленні сколу чи тріщини на вашому автосклі, пошкоджене місце заклейте скотчем, для захисту від бруду і води, та якомога швидше зверніться до нас. Чим менше в тріщину попаде забруднення, тим якіснішим буде ремонт, з можливістю візуального усунення пошкодженя до 95%. Ціни: Ремонт сколу — від 50 грн./1 см2 Ремонт тріщини — 5 грн./1 см для легкових авто і 8 грн./см для вантажних автомобілів і автобусів. Крім того діє постійна система знижок в залежності від об'єму роботи (так наприклад 3 сколи на одному склі будуть коштувати не 150, а 100-120 грн).


Графік роботи: пн. - пц. 900 - 1800 год.

суб. 900 - 1400 год.

Вихідні дні: неділя та святкові релігійні дні (це ті, що в церковному календарі відмічені великими червоними буквами).


тел. (097) 308-72-52 (Телефон робочий. Для того щоб отримати відповідь безпосредньо від майстра, телефонуйте в робочий час. Це вбереже Вас і нас від прикрих непорозумінь.) вул. Мостова-бічна, 11 (неподалік від ГРК «Алігатор»)

Товары и услуги
- Ремонт сколів на склі вантажних авто,
- Ремонт тріщин лобового скла автобусів,
- Ремонт сколів на склі легкових авто,
- Полірування автоскла (відновлення прозорості скла, усування подряпин і інших ушкоджень),
- Ремонт тріщин лобового скла вантажних авто,
- Ремонт тріщин лобового скла легкових авто,
- Ремонт сколів на склі автобусів,
- Полірування автооптики.,
- Приклеювання внутрішніх дзеркал заднього виду.
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 822-27-13
ул.Руська 21, Тернополь, Украина, Тернополь
Мы уже много лет занимаемся разборкой Японских авто на запчасти! Наши цены ниже чем где-то, вы всегда имеете возможность торговаться!!! И можете заказать нужные вам запчасти! С уверенностью что получите оригинальную запчасть. Так-же есть и целые авто на запчасти по низким ценам!
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 856-61-36
вул.Микулинецька 36/7, Тернополь, Украина, Тернополь
Промислова та побутова вентиляція. В компанії підібрані висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом робіт в області вентиляції та кондиціювання.Маємо напрацьований досвід в оснащенні системами підтримки комфортного мікроклімату у таких приміщеннях: -торгівельні центри; -офісні центри; -готельні комплекси; -ресторани,кафе,бари; -розважальні заклади; -боулінг-клуби; -тренажерні зали,спортзали; -басейни; -котеджі; -зберігальні приміщення; -виробничі приміщення(цехи,фабрики,пекарні) Професійне проектування систем вентиляції та кондиціювання приміщень,витяжної,припливно-витяжної вентиляції. Професійний монтаж та сервісне обслуговування систем вентиляції. Безкоштовні консультації фахівців з питань монтажу та проектування систем припливно-витяжної вентиляції,витяжки,кондиціювання та інших питань,що стосуються створення комфортного мікроклімату у виробничих,побутових приміщеннях.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 939-98-33
Далека 2, Тернополь, 46020, Украина, Тернополь
ПННТ на ДАФ DAF 95XF, СF euro3. Оригінальний № 0683694 800$ Ремонт та регулювання дизельної апаратури (ПНВТ) вантажних автомобілів, автобусів, тракторів, комбайнів та іншої іноземної та вітчизняної техніки. Виїзд до замовника, зняття та встановлення. Запасні частини, консультації. Тернопіль.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 551777
м. Тернопіль, вул. Мазепи 10, оф. 302, Тернополь, 46000, Украина, Тернополь
В перелік наших послуг входить: – Опалення – Водопостачання і каналізація – Вентилювання і кондиціонування повітря – Басейни – Альтернативні види опалення і гарячого водопостачання – Сервіс – Документація і супровід
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 381-55-39
ул. Текстильная, 1, Тернополь, Украина, Тернополь
Отмотать спидометр Тернополь Ровно Львов Луцк Ужгород. Відмотати пробіг Тернопіль Львів Рівне Луцьк Ужгород. Подмотка спидометра. как отмотать электронный спидометр отмотать электронный спидометр отмотать спидометр Львов отмотка спидометра Тернополь отмотка спидометра Луцк как изменить показания электронного спидометра отмотать пробег донецк корекцыя и отмотка спидометра подмотка спидометра стоимость отмотать спидометр цена
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 263013
ул. Чалдаева, 2, Тернополь, 46024, Украина, Тернополь
Ремонт теле-радио-видео-аппаратуры, микроволновых печей, телефонов. Промывка и ремонт газовых котлов и колонок. Установка антенн спутникового телевидения. Монтаж электропроводки (лицензия).

Кратко об организации

Компания ПП Кивелюк О.Б. из Тернополя предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Техническое обслуживание спецтехники. Располагается по адресу в Тернополе. Связаться с представителем компании ПП Кивелюк О.Б. по всем вопросам вы можете по телефону +380 (97) 3087252.