ПП Вояк

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (97) 428-99-27
http://stelya.uaprom.net
Об’їздна 12/25, Тернополь, Україна Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
ПП Вояк
+380 (97) 428-99-27
Об’їздна 12/25, Тернополь, Україна, Тернополь

Отзывы о ПП Вояк

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП Вояк. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Монатаж натяжних стель

Товары и услуги
- Стелі натяжні,
- Якісні натяжні стелі,
- Натяжна стеля,
- Натяжні стелі Тернопіль,
- Натяжні стелі New Foil, монтаж, гарантія 10р.,
- Натяжні стелі,
- Натяжні стелі Тернопіль.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 788-04-37
вул. Обїздна 12.25\37, Тернополь, Україна, Тернополь
Виготовлення вікон профілю Rehau, Вантажні перевезення
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 475-22-2475223
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Бродивская, 44, Тернополь
Торговая группа “Арс-Керамика” - сеть строительных супермаркетов в западном регионе Украины. Создана в 1993 году. Сфера деятельности - торговля строительными материалами. По состоянию на 2010 год сеть включает супермаркеты в Тернополе, Каменец-Подольском, Ивано-Франковске, Стрыю, Борщеве, Львове, Золочеве, а также элитные салоны плитки, сантехники и др., мебельный центр и салоны, строительную фирму “АРС-Дизайн”.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 428-99-27
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Будного 34, Тернополь
Пропонуємо натяжні стелі із Німецької плівки LackFoil шириною полотна 1,3 м. та 1,8 м., Французької плівки Barisollшириною полотна 1,5 м., та якісної китайської плівки шириною 3,2 м. для безшовних лакових натяжних (Французької чи Німецької плівки шириною полотна 3,2 м. ніколи не було і не буде, так само, як і не існує Бельгійської плівки для натяжної стелі). Відповідно до вище наведеної інформації переважна більшість натяжних стель матиме на собі шви полота, вузькі смужки шириною менше одного міліметра, що утворюються шляхом зварки двох смуг полотна, які будуть мало замітним при правильному іх розміщені на площині стелі. Наші стелі мають «гарпунну» систему фіксації стелі у направляючих профілях, яка дозволяє надати високий рівень натяжки плівки, та можливість повторного демонтажу/монтажу плівки без зрізання краю полотна по периметру стелі. Натягуємо плівку на якісні алюмінієві профілі (не пластмасові, не тоненькі алюмінієві які можна вручну можна зав'язати у вузол), які набиваються по периметру стелі. Монтажний зазор між стіною та плівкою стелі закривається маскуючою вставкою. Ціна готової змонтованої стелі із лакової плівки становить від 130 грн/м.кв (ціна залежить від площі та форми стелі).

Кратко об организации

Организация ПП Вояк из Тернополя может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Потолочные покрытия. Расположена по адресу Об’їздна 12/25, Тернополь, Україна в Тернополе. Связаться с представителем фирмы ПП Вояк, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефону +380 (97) 4289927, на сайте http://stelya.uaprom.net.