Рост, ПМП

Редактировать данные компании Рост, ПМПНашли ошибку? Вход для представителя Рост, ПМПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Тернопольская область, Тернополь г., Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, вул.Микулинецька, 31
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (352) 475384
  -
  Дирекция
  +380 (352) 475384
  -
  Отдел сбыта
 • Сайты
  Официальный сайт Рост, ПМП http://7562.ua.all.biz
 • Описание
  ПМП «Рост» засноване 30 вересня 1994 року.
  Основним напрямком діяльності з моменту заснування є оптово-роздрібні торгівля металопрокатом чорних металів. Підприємство має більш ніж 12-ти річний досвід діяльності на ринку і займає провідні позиції серед підприємств даної галузі.
  Чорний металопрокат широко використовується в будівництві промислових, громадських та господарських приміщень, гаражів, навісів, торгових об’єктів, у виготовленні виробів з металу, ковальстві, промисловості та сільському господарстві.
  Ще одним важливим напрямком діяльності підприємства є виробництво та продаж покрівельних та фасадних матеріалів, таких як металочерепиця та профнастил.
  На ринку покрівельних матеріалів підприємство з 2000 року і спочатку працювало як офіційний представник відомих вітчизняних та європейських виробників. За час роботи вдалося досягнути вагомих результатів і значно зміцнити свої позиції на ринку даної продукції. А на початку 2005 року на підприємстві було встановлено першу автоматизовану лінію з виробництва профнастилу Т-14, в 2006 році - ще дві лінії - з виробництва металочерепиці та профнастилу Т-20. Обладнання виготовлене та введене в дію одним з кращих європейських виробників. Його висока якість, надійність, легкість в управлінні (комп’ютерне управління) у поєднанні з використанням сировини таких відомих виробників як:
  SSAB (Швеція),
  MYRIAD (Франція),
  MITTAL STEEL (Польща),
  VOEST ALPINE (Австрія),
  та інших, дає змогу отримати високоякісний кінцевий продукт. Висока продуктивність ліній забезпечує мінімальний термін виконання замовлень і задоволення зростаючого попиту споживачів.
  З метою комплексного забезпечення потреб клієнтів підприємство пропонує повну комплектацію дахових покрівель. На спеціальних листогинних станках виготовляються так звані фасонні вироби: коньковий та карнизний профіль, вітрова та пристінна планка, єндови та підвіконні профілі, інше.
 • Товары и услуги
  - Металопрокат чорний,
  - Системы водоотвода,
  - Теплоизоляция,
  - Водосточные системы Siba,
  - Гидроизоляция,
  - Черепица керамическая,
  - Металочерепиця Z-Lock,
  - Саморезы кровельные,
  - Профнастилы окрашенные.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Тернополь и Тернопольский район, Тернопольская область, Украина. Компания Рост, ПМП находится по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, вул.Микулинецька, 31 в Тернополе. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (352) 475384, +380 (352) 475384. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://7562.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Рост, ПМПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Тернопольская область, Тернополь г., Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, вул.Микулинецька, 31. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Рост, ПМП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Рост, ПМП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Рост, ПМП

QR-код с контактной информацией организации Рост, ПМП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Рост, ПМП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.