Швагла Н.Р., СПД

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (98) 261-28-47 Дирекция
http://107380.ua.all.biz
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Черновецкая, 44а кв.6 Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
Швагла Н.Р., СПД
+380 (98) 261-28-47
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Черновецкая, 44а кв.6, Тернополь

Отзывы о Швагла Н.Р., СПД

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Швагла Н.Р., СПД. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Дрова: граб.ясень или дуб оптом в Украине.

Товары и услуги
- Дрова твердых пород (дуб ясень граб),
- Дрова колотые твёрдых пород (дуб ясень граб),
- Дрова дубовые оптом,
- Колотые дрова твердых пород. Продажа оптом в Украине,
- Дрова колотые оптом твердых пород.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 382-12-49
вул. Подільська, 38, Тернополь, Украина, Тернополь
Високоякісні: - лаки; - фарби; - декори; - система утеплення.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 353-23-34
вул. Подільська 42, Тернополь, Украина, Тернополь
Торговий дім «ЕкоТех» являється офіційним представником науково-виробничого підприємства «Рогнеда» ТД. Група компаній “Рогнеда” сучасний Російський виробник матеріалів для будівництва та ремонту. Пріоритетний напрямок – виробництво професійних засобів захисту деревини. Стратегія компанії — це рух від моделі виробник-покупець до побудови довготривалих партнерських відносин, спільний рух вперед. Ми вдячні усім нашим партнерам за довіру і обіцяємо виправдати її і в майбутньому!
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 730-30-25
вул. Текстильна 28, Тернополь, Україна, Тернополь
Фірма «Сінай» у Тернополі заснована у 2004 році. Основні сфери діяльності фірми: І. Виробництво корпусних меблів; ІІ. Оптова та роздрібна торгівля меблевою фурнітурою та мебельними матеріалами. ІІІ.Оптова та роздрібна торгівля лако-фарбовою продукцією для дерева, скла та МДФ. Раді будемо співпрацювати з Вами!Адрес:Тернополь
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 859-94-60
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46002, ул. Котляревского, 10, Тернополь
Компания занимается дизайном и художественной обработкой металла: изготовляет эксклюзивные часовни, каплицы, церковные кресты, иконостасы, и киоты из булата и нержавеющей стали; декоративные чеканные изделия, парковую скульптуру, кованые вещи (ворота, калитки), фонтаны. Они могут, по желанию заказчика, быть дополнены элементами художественной ковки и витражного стекла. Кроме того, мы выполняем заказ на скульптуры Божьей Матери, Иисуса Христа и Ангелов, в меди, булате и гранитной крошке. Срок выполнения зависит от размера изделия и его сложности. Качество работы обеспечивается применением современных коррозиестойких материалов и каркасных конструкций. Наш опыт работы - почти 40 лет.
+380 (352) 421029
Бродивська 44, Тернополь, Украина, Тернополь
Віктор: я ж не полінувався і пошукав на картах адреси, вказані у контактах. Жодного натяку на Gruppo Consalt srl, Segment srl. тільки комп'ютерна безпека, але там трохи інша назва. у Мілані й згадки немає про таку компанію, от зовсім-зовсім, за тими двома адресами, що вказані на сайті. У польщі - складська зона, з бусами на стоянці. мабуть, "човники" контрабасів угорщина - приватний будинок. з жодними натяками на комерційну діяльність хорватія - взагалі такої адреси не існує. всі телефони, що написані - мобільних операторів, жодного стаціонарного телефону. причому коди операторів не відповідають жодному з телефонів організацій, інформація про які міститься у гугл за цими адресами та поруч з ними. Минусы: немає такої компанії у переліку юридичних осіб. у тернополі також жодної згадки про таку компанію сегмент немає на перегляді вулиць, ні у яндексі, ні у гуглі. правда, на гуглокартах з'явилася вивіска "ворота автоматика шлагбауми" тільки це зовсім не сегмент, а бар'єр, і є у них навіть міський телефон, про який у контактах сегменту забули вказати. та тільки крім назви "бар'єр" до цього телефону підтягнуто ще "ваш майстер" з меблями, якась пурготєнь з послугами. це так, нашвидкуруч, за двадцять хвилин накопав, не хочу глибше занурюватися. коротше - мутна фігня
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 524638
ул.Лозовецкая 34а, Тернополь, 46000, Украина, Тернополь
ООО Радонiт Офіційний представник в Тернопільській обл-ті ТМ "Danke", ТМ "Sunny", ТМ "Hercul" З січня 2013р. компанія Радоніт являється офіційним представником ТМ "Danke" в Івано-Франківській та Рівненській областях. Найбільший гуртовий склад ПВХ підвіконня в Тернопільській обл-ті. Крупний дилер ПВХ підвіконня ТМ "OpenTeck". Здійснюємо порізку і доставку продукції по західній Україні. Пропонуємо: Глянцеве підвіконня ТМ "Данке", ПВХ підвіконник та відливи ТМ "ОпенТек", відкоси ТМ "Данке" (з порізкою та плитами). Металеві, алюмінієві відливи, дашки, покрівельні аксесуари (гнуття в розмір). Відливи під ламіновані вікна - Золотий дуб, Темний дуб, Махонь. Захисні ролети та гаражні ворота ТМ "Alutech". Рулонні штори ТМ "Sunny". Москітні сітки. Піна монтажна, кріплення. Двері металеві вхідні та міжкімнатні. Гуртом та вроздріб. Розглянемо будь-які пропозиції про співпрацю (представництво, дилерство), що стосуються віконного, дверного бізнесу.

Кратко об организации

Организация Швагла Н.Р., СПД из Тернополя может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Строительные магазины. Фирму можно найти по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Черновецкая, 44а кв.6 в Тернополе. Связаться с контактным лицом фирмы Швагла Н.Р., СПД, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://107380.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (98) 2612847.