Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 960-48-73 Дирекция
http://182786.ua.all.biz
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул.Медова, 10 Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева
+380 (67) 960-48-73
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул.Медова, 10, Тернополь

Отзывы о Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Організація ігор в страйкбол у Тернополі, прокат страйкбольного спорядження у Тернополі, змагання з страйкболу, організація корпоративних ігор, організація страйкбольних турнірів у Тернополі, святкування дня народження, організований активний відпочинок на природі, виїздніігри у Тернопільській області. Страйкбольний тир. Страйкбольна майстерня(ремонт, профiлактика, тюнiнг, консультацiя).

Страйкбол (або Airsoft) — командна ігрова імітація військових дій, максимально наближена до реальних бойових. ЗБРОЯ: Зброя, яка використовується в страйкболі, - точні єлектро-пневматичні копії стрілецького озброєння, що існує в даний час, боєприпасами для якого є спеціальні пластикові кульки. Прицільна дальність пострілу, швидкострільність і інші параметри зброї практично в точності відповідають реальним аналогам. Арсенал страйкбола включає практично будь-яку вогнепальну зброю (автомати, рушниці, пістолети і так далі), а також протипіхотні міни і ручні гранати. Реалізм страйкбола виявляється не лише в прекрасній імітації озброєння, але і у відтворенні реалістичної бойової місії, описаної в сценарії. СЦЕНАРIЙ: Сценарій визначає вашу роль в групі цілі загону, умови перемоги і інші необхідні положення. Існує безліч перевірених часом сценаріїв: диверсія, замах на важливу персону, захват позицій і так далі. Приведемо простий приклад: дві групи виїжджають на природу; прибувши на місце, кожен "боєць" озброюється і поповнює боєзапас; далі вибирається сценарій і територія "військових дій"; після цього починається "гра на виживання". Гравець вважається убитим, якщо його заділа хоч би одна кулька противника, тобто чесність - основний чинник страйкбола. В середньому воювати можна від 3 до 5 годин, хоча обмежень із цього приводу немає жодних. СТРАЙКБОЛ чи ПЕЙНТБОЛ. Головна перевага страйкбола перед пейнтболом - це реалістичність зброї. Те, що використовується в пейнтболі, насилу можна назвати зброєю, оскільки про прицільний пострiл не може бути і мови. Інша справа страйкбол: тактико-технічні характеристики зброї просто приголомшують. Узяти хоч би швидкострільність 1000 пострілів в хвилину або прицільну дальність пострілу що становить 30-50 метрів. Ще одна примітна межа страйкбола - практично жодних обмежень, як в просторі, так і в часі. Все залежить від того, наскільки реально ви хочете відчути, що таке справжня війна!
Товары и услуги
- Корпоративнi страйкбольнi iгри,
- Органiзацiя страйкбольних iгор,
- Страйкбол активний вiдпочинок,
- Страйкбольна майстерня,
- Страйкбольний тир С.Т.О. П.У.Д.I.В..
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 829-29-29
Украина,Тернопольская область, Тернополь,вул. Медова 12-а, оф.25, Тернополь
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 350-33-25
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Крушельницкой, 1, Тернополь
380393298839984
ул 15 квiтня, 15/3, Тернополь, Украина, Тернополь
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 350-75-91
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул.Крушельницкой, 57/2, Тернополь
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 251-78-4427028
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46020, ул. Текстильная, 38, Тернополь
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 243014
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46023, ул. 15 Апреля, 6, Тернополь

Кратко об организации

Фирма Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева из Тернополя предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Оружейные магазины. Находится по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул.Медова, 10 в Тернополе. Связаться с контактным лицом организации Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://182786.ua.all.biz, по номеру +380 (67) 9604873.