Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева

Редактировать данные компании Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП ГолубеваНашли ошибку? Вход для представителя Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП ГолубеваЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Тернопольская область, Тернополь г., Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул.Медова, 10
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 9604873
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева http://182786.ua.all.biz
 • Описание

  Організація ігор в страйкбол у Тернополі, прокат страйкбольного спорядження у Тернополі, змагання з страйкболу, організація корпоративних ігор, організація страйкбольних турнірів у Тернополі, святкування дня народження, організований активний відпочинок на природі, виїздніігри у Тернопільській області. Страйкбольний тир.
  Страйкбольна майстерня(ремонт, профiлактика, тюнiнг, консультацiя).


  Страйкбол (або Airsoft) — командна ігрова імітація військових дій, максимально наближена до реальних бойових. ЗБРОЯ: Зброя, яка використовується в страйкболі, - точні єлектро-пневматичні копії стрілецького озброєння, що існує в даний час, боєприпасами для якого є спеціальні пластикові кульки. Прицільна дальність пострілу, швидкострільність і інші параметри зброї практично в точності відповідають реальним аналогам. Арсенал страйкбола включає практично будь-яку вогнепальну зброю (автомати, рушниці, пістолети і так далі), а також протипіхотні міни і ручні гранати. Реалізм страйкбола виявляється не лише в прекрасній імітації озброєння, але і у відтворенні реалістичної бойової місії, описаної в сценарії. СЦЕНАРIЙ: Сценарій визначає вашу роль в групі цілі загону, умови перемоги і інші необхідні положення. Існує безліч перевірених часом сценаріїв: диверсія, замах на важливу персону, захват позицій і так далі. Приведемо простий приклад: дві групи виїжджають на природу; прибувши на місце, кожен "боєць" озброюється і поповнює боєзапас; далі вибирається сценарій і територія "військових дій"; після цього починається "гра на виживання". Гравець вважається убитим, якщо його заділа хоч би одна кулька противника, тобто чесність - основний чинник страйкбола. В середньому воювати можна від 3 до 5 годин, хоча обмежень із цього приводу немає жодних. СТРАЙКБОЛ чи ПЕЙНТБОЛ. Головна перевага страйкбола перед пейнтболом - це реалістичність зброї. Те, що використовується в пейнтболі, насилу можна назвати зброєю, оскільки про прицільний пострiл не може бути і мови. Інша справа страйкбол: тактико-технічні характеристики зброї просто приголомшують. Узяти хоч би швидкострільність 1000 пострілів в хвилину або прицільну дальність пострілу що становить 30-50 метрів. Ще одна примітна межа страйкбола - практично жодних обмежень, як в просторі, так і в часі. Все залежить від того, наскільки реально ви хочете відчути, що таке справжня війна!
 • Товары и услуги
  - Корпоративнi страйкбольнi iгри,
  - Органiзацiя страйкбольних iгор,
  - Страйкбол активний вiдпочинок,
  - Страйкбольна майстерня,
  - Страйкбольний тир С.Т.О. П.У.Д.I.В..
 • Кратко об организации
  Фирма Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева из Тернополя предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Оружейные магазины.
  Находится по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул.Медова, 10 в Тернополе.
  Связаться с контактным лицом организации Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://182786.ua.all.biz, по номеру +380 (67) 9604873.
Распечатать Редактировать данные компании Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП ГолубеваНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Тернопольская область, Тернополь г., Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул.Медова, 10. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева

QR-код с контактной информацией организации Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Страйкбольный клуб С.Т.О. П.у.Д.о.В. , ЧП Голубева, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.