ТОРГТЕХНИКА, ТЕРНОПОЛЬСКИЙ РЕМОНТНО-МОНТАЖНЫЙ КОМБИНАТ, ЗАО

ремонт и техобслуживание торгового оборудования.
отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (352) 251498
+380 (352) 250786
И. Перля улица, 3 Тернопольская область, Тернополь г., Украина, 46000
Ошибка в описании?

Отзывы о ТОРГТЕХНИКА, ТЕРНОПОЛЬСКИЙ РЕМОНТНО-МОНТАЖНЫЙ КОМБИНАТ, ЗАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОРГТЕХНИКА, ТЕРНОПОЛЬСКИЙ РЕМОНТНО-МОНТАЖНЫЙ КОМБИНАТ, ЗАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 400017
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46027, ул.Будного, 1, Тернополь
Компанія Західпак „Західпак" - підприємство, що успішно працює і розвивається на українському ринку поліетиленової упаковки. Нашим покликанням є виготовлення високоякісної, привабливої, яскравої упаковки, яка дозволить легко ідентифікувати виробника на ринку та створить йому позитивний імідж. Ми раді запропонувати Вам під індивідуальне замовлення виготовлення поліетиленових пакетів типу „майка", „банан", „фасовка", для упаковки хліба, фасовки макаронів, кукурудзяних паличок, зернят, круп, будівельних сумішей, вагонки, одягу. Також можуть виготовлятись пакети по індивідуальних розмірах для фасування грунтів, компостів, сипучих матеріалів, борошна, овочів та фруктів. Акцент нашої роботи поставлений на виробництво пакетів з фірмовою символікою замовника з нанесенням флексографічного друку, але можливе і виготовлення серійної продукції без друку. За допомогою високотехнічного обладнання наша упаковочна продукція виготовляється в короткі терміни та за конкурентоспроможними цінами. Для виробництва нашої продукції використовується високоякісна сировина провідних європейських та світових виробників, яка відповідає санітарно-гігієнічним вимогам та державним стандартам якості. П рацівники ПП „Західпак" - команда висококваліфікованих спеціалістів, які завжди готові забезпечити міцні партнерські відносини зі своїми клієнтами. Виробничий процес виконання замовлень базується на сучасних технологіях, для наших клієнтів ми готові запропонувати повний спектр послуг - починаючи з дизайну і закінчуючи доставкою упаковки замовнику. Малюнки на пакетах розробляються професійними дизайнерами, які у своїй роботі завжди намагаються максимально задовільнити бажання замовника, прислухаються до його порад та зауважень.

Кратко об организации

Компания ТОРГТЕХНИКА, ТЕРНОПОЛЬСКИЙ РЕМОНТНО-МОНТАЖНЫЙ КОМБИНАТ, ЗАО из Тернополя предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Ремонт торгового оборудования. Организацию можно найти по адресу И. Перля улица, 3 в Тернополе. Связаться с контактным лицом компании ТОРГТЕХНИКА, ТЕРНОПОЛЬСКИЙ РЕМОНТНО-МОНТАЖНЫЙ КОМБИНАТ, ЗАО по всем вопросам вы можете с помощью телефонов 380352251498, 380352250786.