ТОВ Завод "Ремпобуттехніка"

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 350-18-36
+380 (352) 261955
http://zavod-rempobuttehnka.uaprom.net
м. Тернопіль, Текстильна,буд. 32, Тернополь, 46010, Украина Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
ТОВ Завод "Ремпобуттехніка"
+380 (67) 350-18-36
м. Тернопіль, Текстильна,буд. 32, Тернополь, 46010, Украина, Тернополь

Отзывы о ТОВ Завод "Ремпобуттехніка"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ Завод "Ремпобуттехніка". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Наше предприятие предлагает Вам свои електротехнические изделия а так же услуги по обработке листового металла.

Мы производим электропитающие устройства, выпрямительные модули, преобразователи напряжений, а также другую апаратуру для преобразования, накопления и использования электроэнергии. Согласно Вашему техническому заданию наши специалисты спроектируют и изготовят оборудование или изделие на высоком техническом уровне и в кратчайшие сроки. Мы практикуем индивидуальный подход к каждому клиенту, учет особенностей каждой конкретной поставки, оперативную обработку заказов, приемлемые цены, квалифицированную техническую и информационную поддержку.

Окажем услуги:

  • Обработки листового метала на высокоточном оборудовании с ЧПУ (пробивки, перфорации, формовки, гравировка, фрезеровка, гибка, резка любой сложности );
  • Разработка систем электропитания для различной аппаратуры (бытовой, промышленной);
  • Серийное производство узлов или систем питания по ТЗ заказчика;
  • Производит ручной монтаж и регулировку радиоэлектронной аппаратуры;
  • Вязка жгутов проводки к любому оборудованию;
  • Сварочные работы полуавтоматами;
  • Покраска методом нанесения порошковых покрытий (2400*800*1500);
  • Грунтовка нанесением порошкового цинка;
  • Пескоструйная очистка малых и габаритных деталей (2400*800*1500);
  • Матирование стекла пескоструйным методом.

Количество сотрудников:101-500 человек
Товары и услуги
- ОБРАБОТКА ЛИСТОВОГО МЕТАЛЛА.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 475384
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, вул.Микулинецька, 31, Тернополь
ПМП «Рост» засноване 30 вересня 1994 року. Основним напрямком діяльності з моменту заснування є оптово-роздрібні торгівля металопрокатом чорних металів. Підприємство має більш ніж 12-ти річний досвід діяльності на ринку і займає провідні позиції серед підприємств даної галузі. Чорний металопрокат широко використовується в будівництві промислових, громадських та господарських приміщень, гаражів, навісів, торгових об’єктів, у виготовленні виробів з металу, ковальстві, промисловості та сільському господарстві. Ще одним важливим напрямком діяльності підприємства є виробництво та продаж покрівельних та фасадних матеріалів, таких як металочерепиця та профнастил. На ринку покрівельних матеріалів підприємство з 2000 року і спочатку працювало як офіційний представник відомих вітчизняних та європейських виробників. За час роботи вдалося досягнути вагомих результатів і значно зміцнити свої позиції на ринку даної продукції. А на початку 2005 року на підприємстві було встановлено першу автоматизовану лінію з виробництва профнастилу Т-14, в 2006 році - ще дві лінії - з виробництва металочерепиці та профнастилу Т-20. Обладнання виготовлене та введене в дію одним з кращих європейських виробників. Його висока якість, надійність, легкість в управлінні (комп’ютерне управління) у поєднанні з використанням сировини таких відомих виробників як: SSAB (Швеція), MYRIAD (Франція), MITTAL STEEL (Польща), VOEST ALPINE (Австрія), та інших, дає змогу отримати високоякісний кінцевий продукт. Висока продуктивність ліній забезпечує мінімальний термін виконання замовлень і задоволення зростаючого попиту споживачів. З метою комплексного забезпечення потреб клієнтів підприємство пропонує повну комплектацію дахових покрівель. На спеціальних листогинних станках виготовляються так звані фасонні вироби: коньковий та карнизний профіль, вітрова та пристінна планка, єндови та підвіконні профілі, інше.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 286-68-71
м. Тернопіль, Тернополь, 46000, Украина, Тернополь
Ліцензія АВ №591391 ДАБІ України Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем,приладів і засобів вимірювання. Виконання пусконалагоджувальних робіт котелень, систем опалення, теплопунктів, приладів обліку енергоносіїв,засобів автоматики. Офіційний представник ТОВ “АПАТОР МЕТРОТЕКС” реалізовує та встановлює в квартирах, офісах, магазинах, установах і організаціях вузол обліку тепла у будівлях з горизонтальною та вертикальною розводкою системи опалення. Лічильники тепла механічні LQM-III-K, LQM-III – виробник завод Apator S.A., Польща – це електронні прилади для вимірювання спожитої теплової енергії в системах з тепловою потужністю від 100 Вт до 100 Мвт, де теплоносієм є вода. Занесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки в Україні. Реалізовує та встановлює прилади обліку води в квартирах, офісах, магазинах, установах і організаціях.Гарантія 2 роки. Міжповірочний інтервал не більше 4-ьох років.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 986-35-11
Украина,Тернопольская область, Тернополь,просп. С.Бандеры, 42/2, Тернополь
Мы предлагаем Гидроизоляцию, Газобетон, Кровельные материалы в хорошем качестве и по цене от производителя.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 462-00-62
15 Квітня, Тернополь, Украина, Тернополь
Наша компанія з 2007 професійно займається зовнішнім утепленням та оздобленням фасадів будинків та споруд. Утеплення пінопластом, екструдованим пінополістиролом, мінеральною ватою, оздоблення декоративними штукатурками «короїд», «баранчик»,"мозаїка», фактурними фарбами. Комплектація матеріалами. Сeresit , KREISEL.,обрамлення декоративними елементами: карнизи ,пілястри,русти,та ін. Облицювання натуральним камінням: граніт,піщаник,сланець,номуліт. Розробка кошторисної документації. Професійно, гарантія . (097) 462-00-62
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 353-03-62
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 20, Тернополь, 46000, Украина, Тернополь
Компанія «Євротерм» з 1999 року займається комплексним впровадженням систем опалення, вентиляції та кондиціювання. До ваших послуг: професійна підготовка монтажних планів, проведення енергоаудиту, оцінка ефективності роботи систем, коректування роботи існуючих систем, а також сервіс, ремонт та запчастини.Год основания:1999
Оставьте отзыв первым
6. NOVITEH
+380 (97) 272-51-19
Текстильна, Тернополь, 46010, Украина, Тернополь
Производим и реализуем Столярные изделия : Деревообрабатывающее оборудование :Год основания:1995

Кратко об организации

Компания ТОВ Завод "Ремпобуттехніка" из Тернополя предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Услуги в сфере строительства и недвижимости. Располагается по адресу м. Тернопіль, Текстильна,буд. 32, Тернополь, 46010, Украина в Тернополе. Связаться с представителем компании ТОВ Завод "Ремпобуттехніка" по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (67) 3501836, +380 (352) 261955, на официальном сайте http://zavod-rempobuttehnka.uaprom.net.