ТзОВ «Термобуд плюс»

Редактировать данные компании ТзОВ «Термобуд плюс»Нашли ошибку? Вход для представителя ТзОВ «Термобуд плюс»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Тернопольская область, Тернополь г., вул. Текстильная, 28, Тернополь, 46010, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 208-05-60
  +380 (67) 350-68-48
  +380 (67) 351-05-03
  +380 (352) 52-78-68
  -
  факс
 • Сайты
  Официальный сайт ТзОВ «Термобуд плюс» http://termobudplus.uaprom.net
 • Описание

  Наша компанія виготовляє стінові та покрівельні панелі TERMOBUD на протязі чотирьох років і за цей порівняно невеликий термін встигла досягнути високого рівня як стосовно якісних показників, так і обсягів продукції. Розмір сегменту компанії на ринку безкаркасних огороджувальних конструкцій України за 2008 р. становив близько 15%.


  На сьогодні виробництво, оснащене найсучаснішими технологіями, дає можливість підприємству виготовляти стінові та покрівельні панелі TERMOBUD ексклюзивної якості з надійними та досконалими замковими з’єднаннями нових зразків:


  • INTALOC з притаманними йому досконалими характеристиками стійкості та герметичності;
  • INTALOC THERMO з покращеними характеристиками теплозбереження;
  • DPR з підвищеною конструкційною стійкістю;
  • SECRET FIX — для реалізації престижних проектів.

  Вогнетривкі стінові та покрівельні панелі TERMOBUD повністю відповідають основним технічним та функціональним вимогам, які підтверджуються постійними випробуваннями якості кожного замовлення продукції. Насамперед це відповідність нормативним вимогам по:
  теплоізоляції;
  пожежній безпеці
  на міцність та стійкість.


  Наповнювачі панелей є екологічно чистим матеріалом, тому є цілком придатними як для промислового, так і для цивільного будівництва. Завдячуючи технології виготовлення, якості використаних матеріалів, спеціальній орієнтації волокон (для панелей з мінераловатним наповнювачем) та особливій структурі укладки утеплювача, панелям TERMOBUD характерний високий опір механічним впливам і підвищені тепло— та звукоізоляційні властивості.


  Вартість будівництва об’єктів з використанням панелей TERMOBUD значно економічніша в порівнянні з будівлями, в яких використовуються традиційні будівельні матеріали. Економія досягається декількома умовними факторами:


  • висока швидкість будівництва — сендвіч-панелі TERMOBUD дуже прості в монтажу і не потребують використання великої кількості спеціалізованої техніки, що дозволяє істотно скоротити терміни будівництва, а, отже, прискорює здачу об’єкту в користування;
  • зменшення витрат на фундамент — за рахунок невеликої маси стінового матеріалу необхідна потужність фундаменту скорочується майже вп’ятеро;
  • скорочення витрат на експлуатацію приміщень — термозберігаючі властивості «сендвічів» в декілька разів перевищують властивості традиційних матеріалів, забезпечуючи цим якісне енергозбереження, оскільки істотно зменшують затрати на опалення, а також кондиціонування в літній період;
  • чудові естетичні якості панелей дозволяють відмовитись від додаткового оформлення як фасадної, так і внутрішньої сторони будівель, що також відіграє немаловажну роль в складових економії;
  • високоякісне полімерне покриття поверхні панелей забезпечує якісний опір до повного комплексу діючих атмосферних факторів (зміна температур, постійне сонячне опромінення, дощ, сніг, вітер), а деякі покритті додатково дають змогу захистити поверхню і від бруду (так звані «самоочищувальні»).

  Для виготовлення сендвіч-панелей TERMOBUD використовується холоднокатана гарячеоцинкована тонколистова сталь виробництва «Corus UK» (Англія), «Myriad» (Франція), «Rautaruukki» (Фінляндія), «THYSSEN KRUPP» (Німеччина), НМЛК, «СєвєрСталь» (Росія), мінеральна вата на основі базальтового волокна виробництва «Rockwool» (Польща) та спеціально розроблений двокомпонентний клей фірми «Hunstman» (Нідерланди) для забезпечення якісного склеювання металевих обшивок з наповнювачем.


  Продукція ТОВ «Термобуд плюс» отримала визнання спеціалістів на міжнародних та міжрегіональних виставках.


 • Товары и услуги
  - Дахові сендвіч-панелі «DPR ROOF».,
  - Стінові сендвіч-панелі «INTALOC THERMO».,
  - Стінові сендвіч-панелі «INTALOC».,
  - Панелі типу «сендвіч», дах, стіна,
  - Стінові сендвіч-панелі «SECRET FIX».,
  - Керамічні пустотілі блоки, КЕРАТЕРМ 25,
  - Керамічні пустотілі блоки, КЕРАТЕРМ 38.
 • Кратко об организации
  Фирма ТзОВ «Термобуд плюс» из Тернополя предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Магазины строительных материалов.
  Находится по адресу вул. Текстильная, 28, Тернополь, 46010, Україна в Тернополе.
  Связаться с контактным лицом организации ТзОВ «Термобуд плюс» по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://termobudplus.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (67) 208-05-60, +380 (67) 350-68-48, +380 (67) 351-05-03, +380 (352) 52-78-68.
Распечатать Редактировать данные компании ТзОВ «Термобуд плюс»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Тернопольская область, Тернополь г., вул. Текстильная, 28, Тернополь, 46010, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТзОВ «Термобуд плюс»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТзОВ «Термобуд плюс». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ «Термобуд плюс»

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ «Термобуд плюс»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТзОВ «Термобуд плюс», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.