ВИП Ялынка, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (352) 525884 Дирекция
+380 (98) 920-30-57 — Дирекция
http://26885.ua.all.biz
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46001, ул. Брюкнера, 2/8 Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
ВИП Ялынка, ЧП
+380 (352) 525884
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46001, ул. Брюкнера, 2/8, Тернополь

Отзывы о ВИП Ялынка, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ВИП Ялынка, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

"Евро-Ялинка" - компания, производящая уличные искусственные елки, офисные, интерьерные елки.Также мы предлагаем елочные игрушки,елочные ограждения. Основным направлением деятельности является производство и продажа высококачественных искусственных елей высотой от 4м до 30м. Компания первой в Украине начала производство искусственных елей по современным мировым технологиям и обладает уникальным опытом и современным высокотехнологичным оборудованием

Товары и услуги
- Монтаж и демонтаж высотных уличных елок из искусственной хвои,
- Ограждения для высотних уличных елок из искусственной хвои.
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 424820
Адрес не указан.
Наше підприємство займається виготовленням зовнішньої реклами — світлові та не світлові вивіски, штендери, кутки споживача, стенди, таблички, банери, наклейки, об`ємні букви. e-mail: reklamter@gmail.com
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 159-83-89
ул. Киевская, 2, 3-ий этаж, Тернополь, Украина, Тернополь
ГРАВЕРНА МАЙСТЕРНЯ виконує наступні граверні роботи: – термінове виготовлення медалей (ювілейних, весільних, пам’ятних, спортивних) за індивідуальним замовленням; – надмогильні таблички на нержавійці та нержавіючій сталі з вогнетривким покриттям, крім того побутові та офісні таблички (метал, пластик); – підписи подарунків, міні-таблички з гравіруванням на сувеніри; – брелки, значки, жетони, номерки від однієї штуки; – 3D-різьба по дереву: дерев’яні таблички, картини, сувеніри, меблевий декор та ін. ; – печатки, штампи, пломбіри, факсиміле, екслібриси; – обробка графітових та мідних електродів для електроерозії, виготовлення ливарних форм, прес-форм, штампів та кліше для тиснення і конгреву; – нанесення тексту та малюнків на таких матеріалах, як пластик, акрил, дерево, кольорові метали, нержавійка і т. п. Всі роботи виконуються на сучасному високоточному обладнанні.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 948-44-47
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, Тернополь, Тернополь
Предлагаем месторождение известняков, размещение рекламы на биг-бордах
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 926-60-15
Украина,Тернопольская область, Тернополь,Живова32-а, Тернополь
Рекламное агенство,размещение рекламы на трех видеобордах, двух региональных телеканалах,маршрутное телевидение-20 маршруток
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 435833
Украина,Тернопольская область, Тернополь,вул. Тролейбусна, 12/ 4-поверх, Тернополь
Наш агро портал дає Вам унікальну можливість відвідати постійно діючу агро-виставку по розділах: - агротехніка; - обладнання; - насіння та матеріали для посадки; - засоби захисту рослин; - тваринництво; - корми; - технології. Дізнатися інформацію про виставки, семінари, дні поля, інші заходи аграрного сектору, які будуть проводитися і які вже відбулися. Ознайомитися з архівом газети «Чим Хата багата». Дізнатися про минуле сільського господарства світу. А також знайти для себе багато цікавого і завжди бути ознайомленим з новинками агропромислового комплексу. Усім хто хоче йти в ногу з новинками агро бізнесу, розширити ринки збуту товарів, послуг, технологій ми пропонуємо пакет рекламних послуг. Реклама у Всеукраїнській аграрній газеті «Чим Хата багата». Перший номер газети вийшов у світ восьмого травня 2007 року. На даний час видання виходить на 8 аркушах формату В3 двічі на місяць, на крейдованому папері; 1,2,7,8 сторінки - повно колірні; 3,4,5,6 чорно-білий друк загальний накладом 30000 екземплярів. Розповсюджується безкоштовно ( розсилка за рахунок редакції) і по підписці, а також роздача на виставках, семінарах, днях поля сільськогосподарської тематики. Реклама на нашому агро порталі: Кожен, хто хоче взяти участь у нашій віртуальній Агро - виставці отримує свій міні-сайт на порталі, де може самостійно або з нашою допомогою розмістити інформацію про свою фірму ( рекламні блоки, статті, анонси, відео з семінарів, днів поля, виставок та інше). Реклама в журналі «Агро еліта»: Перший номер журналу вийшов в світ у лютому 2013 року форматом А4 на 48 сторінках. Друк повно колірний. Загальний наклад становитиме 5000 екземплярів і буде розісланий по агропідприємствах, а також розповсюджуватиметься по виставках Зернові технологій і Agro Animal Show 12-14- лютого 2013 року. Нашою цільовою аудиторією є: - керівники і ведучі спеціалісти сільськогосподарських підприємств; - фірми, які виробляють, продають с/г техніку, засоби захисту рослин, насіння, добрива, зоо-вет препарати, технологій; - переробні підприємства; - елеватори і інше. Нашими партнерами є: Монсанто, Кемтура, Лан, Сингента, Інтерагротек, БАСФ, Промелектро, Рекорд-Агро тощо.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 352-46-16
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Ивана Франка, 12, офис 12, Тернополь
Фирма Locus LTD основана в 1995 году. С 2004 года рекламный отдел стал отдельной фирмой - частное предприятие "Локус плюс". Основными видами деятельности ЧП "Локус плюс" являются разработка и изготовление внешней световой и несветовой рекламы.

Кратко об организации

Фирма ВИП Ялынка, ЧП из Тернополя предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Рекламные агентства. Компанию можно найти по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,46001, ул. Брюкнера, 2/8 в Тернополе. Связаться с представителем организации ВИП Ялынка, ЧП по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам +380 (352) 525884, +380 (98) 9203057, на сайте http://26885.ua.all.biz.